Můžete mi doporučit levný a moderní kočárek?

qacula
19. dub 2012

Ahoj holky... Potřebuji poradit 🙂 Chci koupit nějaký levný a moderní kočárek ...Mužete mi nějaký dobrý doporučit?? Vůbec nevím jaká značka je dobrá 😕 a taky co říkáte na cestovní postýlky?? 😅 slyšela jsem že nejsou dobré ale jen kvuli matraci..jenomže mě se zase líbí víc ty cestovní jak obyčejné...jsou takové hezčííí 😀 Jaký je váš názor na to?? Děkuji 🙂 🙂

lulii
19. dub 2012

Levný a moderní kočárek - každá maminka ti poradí něco jiného, každý má i jiné požadavky, ale napadlo mě, co takhle koupit původně dražší kvalitní, moderní kočárek z bazárku?
Jinak s tou postýlku, já bych tedy určitě koupila na každodenní spaní normální postýlku a tu cestovní někam třeba na chalupu nebo na cestování...

luciebx
19. dub 2012

no hlavne v te cestovni postylce vlastne matrace skoro zadna neni.. je to jen takova .. no ani nevim jak to nazvat.. urcite na to prave spani normalni postylku s poradnou matraci.. cestovni si treba dej do obyvaku. na prezden, co se tyka kocarku.. zalezi co se ti libi.. pro nekoho je kocarek za 3 tisice levny pro nekoho kocarek za 10 tisic je levny.. kazdy mame jine prectavy..

anrebcz
19. dub 2012

Kazdy si pod slovem levny a moderni predstavuje neco jineho. Nezadalas zadne parametry jako: kde bydlite, v jakem terenu budete jezdit, co povazujes za levny atd. Takhle se radit neda.

maruja
19. dub 2012

ke kočárku ti neporadíme jak napsaly holky někomu vyhovují tříkolky, někomu ne a tak podobně. K té cestovní bych ještě dodala, že má dno až u podlahy, takže si ještě zničíš záda. Takže já jsem za klasiku 😉

amallie
19. dub 2012

Levny - polsko - dorjan, patron, firkon
Cestovni postylky skvela vec, ale jak jiz nazev napovida, jsou cestovni, takze za me na cesty ano, na kazdodenni spani je to asi jako by clvek spal na rozkladacim kresle, s tim rozdilem, ze dite si nici vyvoj pohybive soustavy

elana
20. dub 2012

levné kočárky jsou většinou polské, moderní záleží na vkusu, co je pro Tebe moderní, přijde někomu silně demodé a naopak 😅 hodně se kupuje Dorjan, X-lander, Firkon. Nebo je alternativa koupit, jak už tu někdo psal, původně dražší kočárek, ale z bazaru, vyjde Tě na podobné peníze jako ten polák.

ad postýlka-v žádném případě se nedoporučuje nechávat v ní dítě spát nastálo. I kdyby to bylo "jen" kvůli matraci, tak to přece není žádný argument, matrace je na tom přece to nejdůležitější 😕Šlo by leda koupit kvalitní pevnou matraci a nahradit jí ten fórový molitan v cestovní postýlce, jestli o ni tolik stojíš.

eficenka
20. dub 2012

ahoj, my budeme kupovat kočárek z obchodu v jablonci nad nisou - mají tam krásné, levné trojkombinace - i do 5000 tis, www.kifik.cz

anieanne
20. dub 2012

Trochu nechápu uvedené názory na cestovní postýlku... Matraci vyřešíš jednoduše tak, že koupíš nějakou kvalitní a do postýlky ji vložíš, a že má dno až u země ? Existují tzv. vložná patra do cestovních postýlek, kdy se dno zvedne do cca 1. třetiny postýlky, takže jako u dřevěné. A narozdíl od dřevěné se ti v ní nebude prcek bouchat o šprušle a nehrozí, že se mezi nimi nějak zašprajcne.

hojda
20. dub 2012

Jenže v cestovní postýlce se ti dítě nepostaví, protože se nemá čeho chytit, nejsou tam ty šprusle ☹ . A matrace je v ní děsná my brali i na cestování takový molitan.

pejtho
20. dub 2012

My jsme kupovali kočárek Peg Perego GT3 z druhé ruky. Za rozumnou cenu, kočárek je vhodný jak do terénu tak do města. Ale každému vyhovuje jiný druh kočárku. Nicméně si myslím, že koupě kvalitního bazarového kočárku v pěkném stavu je někdy lepší než nákup levného polského kočárku. (Na druhou stranu nic proti Dorjanu, Firkonu apod)
My používáme cestovní postýlku na spaní přes den v dětském pokojíčku. Měli jsme i závěsné lůžko, ale vždy jsem do postýlky dávala ještě molitanovou matraci.
Na noční spaní máme v ložnici klasickou dřevěnou postýlku.
Asi když koupíš do cestovní kvalitní matraci (např. kokos-molitan) tak je to asi jedno.
Nicméně i kvůli cirkulaci vzduchu se doporučují právě klasické dřevěné postýlky. A stavění v postýlce myslím problém není-nakonec je to přirozený vývoj a každé dítko začíná tím, že se staví v postýlce 🙂 Pokud použiješ mantinely, tak se nemusíš ani bát, že by se dítě o šprušle nějak uhodilo.

veruska007
20. dub 2012

@qacula sleduj akce 😉. Vyber si kočárek a pak sleduj, zda se někde neobjeví. Já takhle koupila za zaváděcí cenu Cam Pulsar, stál něco přes 8 tis, ještě teď ho prodávají běžně skoro o 10 tis. dráž.
Jinak je ve výprodeji kočárek SilverCross, jy o něm uvažovali při prvním dítěti, ale tehdy vyšel na 16 tis, teď se dá koupit pod 10 tis.

Jednou jsme měli polský kočárek a polskou "kvalitu" rozhodně nedoporučuju, zejména poté, co jsem jej srovnala s italským kočárkem.

aemmi
20. dub 2012

To je trošku moc obecný zadání, nepíšeš, kde s kočárkem budeš jezdit, jestli chceš trojkolku, čtyřkolku, otočný kolečka, kombinaci...na to by ses měla hlavně zaměřit, věř, že když vybereš kočárek především praktickej, že si v budoucnu ušetříš spoustu nervů. Cestovní postýlku máme jen na cestování a jeden čas byla rozložená v obýváku, ovšem s klasickou matrací.

karmenta
20. dub 2012

Kočárek neporadím, to opravdu záleží na tom co chceš. Já měla Peg perego (klasická 4 pevná kola), ted mám sporták Quatro Monza a s obojím spokojenost.

Co se týče cestovní postýlky tak nevím proč by měla být nezdravá kvůli madraci, já tam mám stejnou matraci jak v normální postýlce. Dceři je ted rok a půl a v normální postýlce si motá nohy do dřevěných šprušlí, v cestovní se jí u babičky spí líp. Ale zas to bylo supr že zezačátku měla rošt nahoře a člověk se nemusí tak ohýbat jak do cestovní.