Na in-liny: Baby Jogger City Elite x Summit x F.I.T?

petulinaaa
7. říj 2013

ahoj holky,
moc vás prosím o radu...přiznám se,že časově nezvládám číst celou diskuzi,tak se předem omlouvám za otázky,jestli tady již byly někdy zodpovězeny.
Potřebovala bych kočárek do terénu,tedy hlavně na in-line brusle...jezdím od jara do podzimu,když dovolí počasí,tak denně...a se psem chodíme do přírody (louka,les...)
Můj chlapec má 20m....a nyní mám Hartan topline S s brzdou a nemohu už ten těžký kočárek udřít-je to čtyřkolka...
Četla jsem už spoustu diskuzí a ze všech těch kočárků jsem nakonec vybrala BJ...jenom nevím, jaký přesně typ...nějak se informace o nich různí..
PROSÍM O RADU....Rozhoduji se mezi:
BABY JOGGER CITY ELITE x SUMMIT x F.I.T
- nutně potřebuji polohovat.rukojeť-jsem menší 160cm ...ale zase kvůli bruslím potřebuji polohovat do výšky
- ruční brzdu na rukojeti kvůli in-line bruslení ... dočetla jsem se,že je lepší na zadních kolečkách?
- polohování nožiček - na spaní
- polohování zádíček...ale nemusí být úplný leh...ale musí být ÚPLNÝ sed..nebo aspoň skoro do sedu
- trošku se obávám, že je to tříkolka? nejsem na ni zvyklá, není kočárek "vratký"?

🙂 😉 **HOLKY A NEMĚLA BYSTE NĚKTERÁ TENTO KOČÁREK K PRODEJI? ZA NĚJAKOU ROZUMNOU CENU?** 😉 🙂
PŘEDEM MOC DĚKUJI ZA INFO

zlatelevizeedna
8. říj 2013

Mám Summit X3, vratký není ani omylem, jen se nesmíš snažit držet váhu kočárku na jednom kole. Ty požadavky, které máš, splňuje asi jen Elite, Summit nemá polohovací rukojeť (mám skoro 180 cm a vozí se mi pohodlně) ani polohování nohou - to se dá obejít vystláním dekou nebo polštářkem.