Nafukovací kolečka ke kočáru Concord Fusion, pomohou?

ivanaiv1
8. kvě 2012

Milé maminky, prosím o radu. Pořídíli jsme kočárek Concord Fusion. Moc se nám líbila jeho skladnost a paní prdavačka ho doporučila i do terénu (to je pro nás důletžité). Teď, po dvouch výletech, naše nadšení z kočáru opadlo. Když jedeme po nerovné cestě, mám pocit, že z malé vytřeseme duši. Nechápu, jak mohou do popisku kočárku napsat, že jsou všechna čtyři kola odpružená a že je vhodný i do terénu. Zjistila jsem, že se dají ke kočáru dokoupit nafukovací kolečka. Prosím, má některá z Vás s nimi zkušenost? Vylepší to jeho jízdní vlastnosti, i když se dají nejspíš dokoupit jen kolečka zadní?
Děkuji
Ivana

manasa
9. črc 2012

Také by mne to zajímalo, Concorda jsem koupila a ta plastová kola se mi nezdají, proč ale nejde nikde koupit kolečka i s pumpičkou????

alzbetak
11. srp 2012

@ivanaiv1 @manasa Nafukovacie kola podla mojichinfo idu kupit len k modelu NEO co sa tyka original od Concordu. Ale vraj bymalisediet na Fusion aj nejake od JANE

cutce
11. srp 2012

ja bych nafukovaci nekupovala, ja mam plastovy a nemusim premyslet o tom, ze nekde pichnu a co potom. 😉

erika1985
17. únor 2013

Právě přemýšlím o tom samém. Vyřešila jste nějak tento problém? Já už jsem si sice na ta plastová kolečka zvykla, ale přemýšlím o vylepšení.

alisek
17. únor 2013

Tento kočár rozhodně do terénu není, je to čistě městský kočár nebo na vesnici na silnice, jinak na nerovnostech drncá (i na kostkách), ale má zas jiný přednosti, mám ho a jsem moc spokojená.
Nafukovací kola jsem nekupovala, měla jsem jiný kočár do terénu ale myslím že to není jen o nafuk.kolech ale i na odpružení.

papirus
5. lis 2015

Rozhodně není vhodný do terénu, i když s námi se tedy užil. Je lehký,snadno ovladatelný,ale nafukovací kolečka na něj už neseženete a ta pěnová se musí objednat ze Slovenska