Nákup ojetého kočárku. Je lepší troj/čtyřkolka?

darka1
22. čer 2010

Prosím o radu. Čekám první dítě, tudíž nemám zkušenosti. Potřebuji kočárek maximálně do 10.000,- Kč, ale žádný mě nijak nezaujal. Takže zvažuji nákup ojetého kočárku, který budu používat alespoň jako hluboký /pokud to bude trojkombinace/ a na jaře nákup lepšího sporťáku. Konkrétně mám vyhlédnutý ojetý kočárek Knorr, ale mám strach, že už není v záruce, takže asi budu těžko dokupovat třeba rozbité kolečko, co myslíte? A jaké máte zkušenosti s trojkolkou? Je lepší trojkolka nebo čtyřkolka? Já jsem z toho zoufalá, nevím co je lepší a co koupit či nekoupit.

simonceli
22. čer 2010

Ahoj darka, jestli je to trojkolka se zdvojeným předním kolem tak v pohodě, pokud by jsi si kupovala trojkolku jen s jedním, tak ty nejsou moc stabilní do zatáčky. Jinak když jsem byla těhotná tak jsem si taky koupila použitý kočárek a pár měsíců na to se mi vysypal a kupovala jsem nový a do použitého bych už něšla. Dají se koupit kočárky do 10.000 vcelku dobré. Ale taky hodně záleží na tom, jak se majitelka o kočárek starala a je lepší, pokud si kočárek budeš kupovat použitý, tak ho jet nejdříve k majitelce obhlídnout a zjistit na vlastní oči co a jak. Jestli je opravdu v takovém stavu jaký inzeruje a nemá skryté vady.

kacka.l
22. čer 2010

No já mám peg-pérego gt3 trojkolka a nestabilní není ani náhodou, je nejstabilnější na trhu, ale souhlas, některé levnější trojkolky nejsou stabilní. Tato je úžasná ovládá se jedním prstem je prostorná. U této bych se nebála koupit ani starší, není na ní totiž co zničit, je věčná.Teď se dají moc pěkně koupit minimálně jeté kolem 8000,- k tomu vaničku za 2000,- a autosedačku za 1000,- je to sice o něco více než jsi chtěla a určitě neprohloupíš a zase za tu samou cenu prodáš. 🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34698667&tab=1

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34492230&tab=9

zelvatko
23. čer 2010

ahojky.. my máme taky Pegperégo GT3 a nemůžu si jej vynachválit!!Začali jsme jezdit už ve sporťáku a jak je Barunka ještě malá,t ak ji mám otočenou k sobě - není v tom žádný problém.. My máme teda nový sporťák a podvozek, hlubokou navettu jsem koupila starší za 1000Kč, autosedačku ke kočáru nemám..vyaukcovala jsem si starší za cca 5OOkč.. já jsem toho názoru, že podvozek a sporták toho "vytrpí" nejvíc, tak na tom bych nešetřila.. je fakt, že nám přispěli rodiče, ale i tak nás celý ten kočár vyšel na 13500Kč.. což je o skoro 10tis méně, než kdyby jsme si kupovali celou sadu!!