Nasazování korbičky u moderních kočárků. Je stabilní?

grisgot
16. dub 2008

Ahoj maminky, moc prosím, stále ještě pro kamarádku, co vybírá kočár. Dneska jsme se byli podívat v jednom obchodě a docela nás zarazilo, že u několika kočárků, když se nasadila korbička, tak se jakoby houpala..ono je to logický, je to vlastně uchycené jen na dvou protilehlých stranách..ale jak je to stabilní? Nemůže se to nějak převážit? Koukali jsme speciálně na kočárek I'coo Peak ☹

anatanka
16. dub 2008

Uz si to moc nepamatuju, ale myslim, ze u naseho se taky hluboka korbicka tak jakoby lehce houpala, ale je to zrejme normalni.

adris69
16. dub 2008

Jj normální,stejně se chová i autosedačka na konstrukci 😉 !

grisgot
autor
16. dub 2008

adris69..jo, autosedačku si pamatuju..ale tam si říkám, že to dítě sedí na jednom místě a nedělá vylomeniny..ale v tý korbičce..když už je větší..se zvedá a tak..jsem z toho taková rozpačitá. Asi jde o zvyk, že?

monas
16. dub 2008

Nám se myslím taky korba tak jako trochu hýbala, autosedačka nee. Ale naprosto v pořádku, je to normální, nic se nestane

adris69
16. dub 2008

gris:já dokonce volala pak do toho obchodu,jestli to je jako normál a oni mi dokonce vysvětlovali,že to je právě z důvodu bezpečnosti,že to má mít vůli,tak jsem to ještě koumala i jinde a je to asi pravda,máme teda Jané a u některých kde ta vůle nebyla,tak prej docházelo k vylamovaní plast.částí úchytu nebo tak mi to taky někde tenkrát řekli,nevím jestli je to fakt o bezpečí nebo se jen tím chrání,no nevím,ale zrovna se mi nedávno kámoška co porodila na to ptala,tak se to nezdá skoro každýmu 😝
pardon za tolik zabranýho místa 😉

nikka.vo
16. dub 2008

holky, ale to je dobře že se korba hýbe, protože kdyby se nehýbala, tak vám dítě v korbě bude na nerovnostech vyskakovat půl metru do výšky 😅 😀 , je to dobrý i místo odpužení 😉 a mimo jiné i ta vůle tam musí být kvůli bezpečnosti ... 😅

minea
17. dub 2008

Přesně jak píše nikka.vo, pérovat to musí, jinak každý zadrncání bude odnášet páteř dítěte. Tohle řešení u "moderních" kočárků je sice znouzectnost, ale aspoň že tak. (Pořád se ujišťuju, že jsem udělala dobře s tím ošklivým klasickým hlubokým houpacím kočárem, v kterém si moje dcera dokonale hoví 😀 ).