Nebezpečné kočáry

januskaababoo
1. únor 2007

Holky ted bylo na nove o kocarcich...od zitrka to bude na www.coi.cz

Jde o nebezpecne typy kocarku co se tyce ftalatu, a nebezpeci urazu...docela zname znacky...okamzite prestat pouzivat...tak na to kouknete...jsou tam i kocarky z EU...

lucka_g
27. říj 2007

aha a nevíš kde? já se tady v těch diskuzích nějak přestávám orientovat

kacamar
27. říj 2007

lendy, povídej. Co je na ní špatnýho. Díky za info.

lucka_g
27. říj 2007

ahoj tak jsem četla diskuzi o cortině a ještě jsem psala s pirlenkou a ta říkala že si na něj nemůže stěžovat že ji vyhovuje a mě se taky zdá v pohodě takže díky všem a přeji bezpečnou přepravu miminek ahoj

misan
27. říj 2007

ahoj Luci, jdeš na to super, takové přípravy, já jsem tak brzo ještě nepřemýšlela

lucka_g
27. říj 2007

no jo to víš já jsem zodpovědná a taky strašně naladěná takový malý blázínek

misan
27. říj 2007

to je moc dobře, koukala jsem na ty značky nebezpečných kočárků, dobře, že ho nemám

kacamar
27. říj 2007

Lucko, já se do Cortiny zamilovala na první pohled. Ale ty jsi teda důkladná, že už vybíráš kočár. Možná, že než přijde ten pravý čas na nákup, tak se ti bude líbit úplně něco jiného. Taky budou nové kolekce a tak.

lucka_g
27. říj 2007

kacamar no to máš možná pravdu ale já moc názory a vkus neměním to by musela být opravdu bomba abych změnila názor na cortinu ale co vím názory se mění že? 🙂

kacamar
27. říj 2007

Přesně tak, ale ta Cortina už bude mít určo příští rok nový model a určitě bude ještě suprovější a já ti ho pak budu závidět 😀 😀 😀 😀

lucka_g
28. říj 2007

no uvidíme ono to jde všechno pořád dopředu 🙂

lendy1
28. říj 2007

Ahoj holky,
tak k té Cortině, někde jsem to tam už psala v dikuzi jestli 3-kolky do sněhu.
Asi bych si příště trojkolku nekoupila, jelikož je težší kočárek udržet např. i do 2 schodů nebo při bočním nájezdu na chodník, pořád na to musím myslet, jelikož se mi už kočárek málem 2x převrátil a měla jsem opravdu co dělat, abych ho udržela. A to přední kolečko je opravdu hodně vepředu, někde mám potíž se vytočit. Zatím používáme jen korbičku nebo autosedačku. Ale zase pozitiva: síťka přez celý kočár-v létě super, korbička je dost prostorná, takže vhodná i pro větší miminka, úžasná věc je to polohování-nejprve jsme to využívali když byl Davídek maličkej, tak jsme to naklonili, aby neblinkal a teď když je větší tak potřebuje vše z kočáru pozorovat. Ten náklon je jen malý, ale stačí to. Super je ovládání kočárku-jde to samo a jednoduchá manipulace nasazení korbičky a složení celého kočárku. Jo a teď mě ještě napadá, hrozně špatně se mi tam na kočár umísťují hračky. A ta brza je hlučnější, malej se dřív vždy lekl nebo ho to i probudilo, teď už dobrý.
Jsem zvědavá jak to bude, až ho předěláme na sporťák-asi mi trochu bude vadit, že na Davídka neuvidím, když bude po směru jízdy, jelikož tam není žádný průzor.

kacamar
28. říj 2007

lendy, díky za info. Tak jestli je to najíždění na chodník největší mínus, tak to mě asi nodradí. Hold se na to bude muset dávat bacha. Ono na každém kočáru se něco najde. A já se zamilovala do té trojkombinace. U nás asi nejvíc pofrčí ta autosedačka a autosedačka na podvozku. A ta trojkombinace mi ani nepřijde drahá. Kdybychom měli kupovat hluboký kočár, sporťák a autosedačku zvlášť, tak nás to vyjde mnohem dráž.

lucka_g
28. říj 2007

ahoj kacamar to máš pravdu taky jsem o tom takhle uvažovala že je to na trojkombinaci cenově přijatelné když se to kupuje zvlášť tak to vyjde vždy dřáž a ještě k tomu musíš připočíst tu brašnu pláštěnku a moskytiéru tak to fakt vyjde levněji a je rpostě úžasný no a to najíždění na to si člověk asi zvykne a najde si takový ten grif jak s tím zacházet

pec
28. říj 2007

Ahoj holky, my jsme si Cortinu X3 tris Evolution objednali přes net. Došla - zatím jsme s ní jezdili jenom po pokoji 😀, ale je úžasná. Hrozně lehučko se s ní jezdí. kamarádka má 3-kolku od Chica a jelo se s ní hrozně těžko, toto je fakt rozdíl. Vůbec nelituji, že jsme si ji objednala. JE ÚŹASNÁ!!! (Ale je fakt, že venku a s mimčem zkušenosti zatím chybí). Výměna korbičky za autosedačku je taky hrozně jednoduchá. Zatím jenom samá pozitiva..

lendy1
28. říj 2007

pec, tak to s tebou naprosto souhlasím, to ovládání kočárku jde hrozně lehce, to je opravdu fajn. S tím nandáváním korbičky a autosedačky je to také hrozně snadné, akorát my máme docela cvalíka a ještě máme fusak a když chci korbičku sundat i s Davídkem, tak na jedné straně si to odpojím, musím držet korbičku jednou rukou a na druhé straně to rychle taky odpojit. Musím říct, že jak je ta korbička s mimčem těžká, tak mám co dělat to udržet a občas se mi to zase na jedné straně zacvakne, ach jo...Ale to holky poznáte, no i když vy budete mít mimča na jaře, tak to bude pohoda, to pak rovnou na zimu asi přejdete na sporťák.
Jo a taška je taky super, občas ji docela přetěžuji, protože taháme spoustu krámů ke krmení a je pořád jako nová, nikde se netrhá, nepáře..

pec
28. říj 2007

Lendy, to jsem na sebe zvědavá, jak s tím nandáváním korbičky budu zápasit já, když už si v ní bude lebedit mimčo. 😅. Uvidíme... A opravdu to asi bude tak, že v zimě už se bude používat sporťák. Ale potěšila jsi mě, že jsi s kočárkem víceméně spokojená. Ono se asi u každého typu něco najde.

lucka_g
28. říj 2007

pec prosím tě a od jaké firmy přes net jsi si ji objednala? e došla v pořádku myslým žádné cetovní komplikace? napiš mi tu internetovou adresu prosím

pec
29. říj 2007

Lucko_g, kočárek jsme objednali přes blueone-baby.com. Objednávku jsme odeslali ve středu a v pátek nám kočárk dovezla PPL. Vše tak, jak má být, nic nechybí a židličku zdarma, kterou jsme měli dostat máme. 🙂 Takže spokojenost.

kackapopelka
5. únor 2008

Ahojky, protože nás také čeká koupě kočárku, tak mě tato informace zajímá.Mám vybraný kočárekjsem vybraný kočárek x-lander XA a dočetla jsem se, že vady jsou tedy pouze na typu AA. Doufám, že ano.
Jinak nevím jaký bych vybírala jiný.
Vztahuje se to tedy jen na ten kočárek typu AA??

Děkuju za odpověď.

prada
5. únor 2008

Kackopopelko:

My máme X-lander XA a nevím o tom, že by měl nějaké vady. To by byl snad už stáhnutý z prodeje,ne?

annynka
5. únor 2008

ahoj, no to, co tenkrat bylo, tak to byl x-lander xt, verze AA a jeste jen urcita serie korby a sportaku, ted zrovna nemuzu najit ty ser.c...takze pokud chces XA, tak muzes byt v klidu..
Ono to taky tenkrat bylo dost nafouknute...vsak NOva TV

caira
6. únor 2008

kaco ja myslim, ze urcite jen ten kocarek AA ,protoze tam tenkrat rikali, ze zakazali prodej nebezpecnych kocarku.. me se taky Xlander desne libil, byl to muj favorit { ja teda chtela X1}, ale v anglii se neprodavaji, tak mame nakounec koupeny Quinny buzz a jsem z nej nadsena, zkousela uz jsem ho zajet po byte z medvedem uvnitr a tvaril se spokojene 😀 😀 Ja se puvodne trikolky bala, ze by se treba mohla prevratit, ale trikolky maji zadni kola dost od sebe a i kdyz jsem ho schvalne zkousela drncat do strany tak to pravratit fakt neslo 😉

licina
6. únor 2008

Caira:

Já pracuju v obchodě s kočárkama. A Quinny Buzz je dobrá volba, zvlášť pokud nejsi "lesní" typ a nebudeš jezdit po náročném terénu.

caira
6. únor 2008

lici: my zijeme ve meste takze pro me kocar je spis zalezitost do mesta, na vylety do prirody uz mame porizenou klokanku od Bjornu..

kenour
15. únor 2009

Dobrý den, mám zájem o tento typ výrobku kočárku JET PICASSO P3.Zajímalo by mě zda neobsahuje nějaké špatné látky či ftáláty, které by mohly ohrozit zdraví miminka.
Prosím, zda má někdo i zkušenost s tímto kočárkem, jestli je vyhovujicí či nikoliv.Předem Moc děkuji Kolářová
Prosím info na můj email: kolarovaalca@seznam.cz

kenour
15. únor 2009

Kočárek JET PICASSO,máte někdo s tímto kočárkem skušenost