Nechystáte se některá na péřový fusak Kaiser Dowwny?

germaine
17. zář 2011

Ahoj holky, nemáte některá náhodou zkušenost s fusakem Kaiser Dowwny? Je péřový a je to jeden z mých favoritů 🙂 , tak jsem chtěla něco o něm zjistit 😉 díky za info.

svoba
29. únor 2012

Já ho objednala. Čekám na něj. Okoukla jsem ho v obchodě. Na netu byl levnější. V akci. 😀
Uchvátil mě. Bude asi hodně teplý. Je dlouhý. Hezké barvy. Zvenku omyvatelný, neprofoukne, vevnitř je měkoučký.

comadreja
11. říj 2016

@germaine
@svoba
Holky náhodou některá z Vás, měly jste ho a jak jste byly spokojené? Děkuji ...

germaine
autor
11. říj 2016

@comadreja Já ho ještě mám...nejlepší fusak a vyzkoušela jsme jich víc ;)

evee24
11. říj 2016

Holky vešel se Vam fusak kaiser do korby?

comadreja
11. říj 2016

@germaine Supeer, díky moc. Já váhala mezi mnoha a už jsem si ho objednala nakonec, sice existují krásnější designy (Elodie Details) ale tento mi přišel nejtelplejší a i tvarově praktický. Jenom jsem vybírala podle fotek bez možnosti osahat, tak jsem ráda že to potvrzuješ.

comadreja
11. říj 2016

@evee24 Já ho teda budu mít do sporťáku tak nemůžu porovnat.

germaine
autor
11. říj 2016

@evee24 do hluboký jenom přehnutej, do sporťáku normálně jo ;)

germaine
autor
11. říj 2016

@comadreja Tak vyzkoušela jsem jich dost - Emitex, Lodger, Elodie, Kaisery jsem měla dva a Dowwny byl a je ze všech nejlepší ;) takže neboj, budeš spokojená 🙂

Za kolik jsi ho objednala? Já ho asi ještě letos nechám, ale příští rok bych chtěla prodat, tak ať vím, kolik si cca mám říct 😀

evee24
11. říj 2016

@germaine No ono stejne mala tam brzy půjde. Rychle spuntici rostou 🙂 Děkuji za odpověď

msimankova
11. říj 2016

Já mám zkušenost tedy jen se značkou - mám beránka, ale tedy kvalitou i střihem super.

comadreja
11. říj 2016

@germaine Za patnactset s postovnym tady na bazarku, pani taky psala ze jich mela vic do vic kocarku takze temer nepouzivany.

svoba
12. říj 2016

@comadreja máme. už tři zimy. je skvělý. jen je hodně teplý. do mrazů. né na podzim 🙂