Nejlehčí golfky. Poraďte značku

gabour
15. črc 2011

Sháním "útočnej" kočárek. Tudíž je pro mě nejdůležitější váha. Vím, že existujou takový ty pidigolfáče, proto bych ráda vaše zkušenosti s nimi. Můžete poradit prosím značku, příp. přibližnou cenu a kde jste kočárek koupily? Nepotřebuju polohování, ani košík. Byly by na rychlý nákupy (vhodit do auta), případně bych si ho chtěla třeba přivázat na baťoh, když půjdeme na nějakej trošku delší výlet...apod.
Mooooc děkuju!!!!

schnek
15. črc 2011

za mě Quinny zapp. Koupila jsem jetý na MMB za 2.200,- a jsem maximálně spokojená 🙂

zdezli
16. črc 2011

Mame taky Quinny Zapp - my ho kupovali v obchode, novy, ale v Nemecku, takze cena neni smerodatna. Je lehounky, vyborne skladny, je k nemu i taska, ve ktere se da pohodlne premistovat 😉

kocicinka
16. črc 2011

Cybex ruby :
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1295-c...
váha cca 5 kilo. Koupila jsem ho skoro nový za 600,- v bazaru 🙂

pett7
16. črc 2011

cybex ruby,je fajn dá se sehnat i kolem 2000 🙂 skládá se rychle,zvládá i mírné nerovnosti,má velký košík... jen by mohl být skladnější jako zapp...rozhodovala váha tak máme rubyho,ale časem si zappa stejně koupím 🙂

11adelka
17. črc 2011

Sousedka má Golfáče LiteWay (Chicco) váha je uváděná 6,9 kg. Kupovala ho někde v akci za 2500,- Kč 🙂

petasa
18. črc 2011

Ahoj,mame Bunny plus 2011,vaha kol.7.6kg,snadno skladne a maji super popruh na noseni pres rameno,spokojenost

amallie
18. črc 2011

Maclaren quest, vaha 5,5 kg, novy za 6500 cca