Nejlepší kočárek na zimu, máte zkušenost?

lenculina
5. kvě 2013

Ahoj maminky, popřípadě těhulky. Chtěla jsem se zeptat zda máte někdo nějakou zkušenost s nějakým kočárkem na zimu , pro čerstvě narozené miminko, tak aby se dobře jezdilo i ve sněhu.Děkuji

angelsb
5. kvě 2013

@lenculina Ahojky také koukám na zimu jsou dobré kočárky aby měly velké nejlépe nafukovací kola a co vím tříkolky jsou na zimu hrozné ja bydlím na horách v Jeseníkách tam je sněhu hodně měla jsem čtyřkolovy i trojkolku ta trojkolka děs když napadl sníh

margeta
5. kvě 2013

@lenculina My měli Inglesinu Magnum. Má nafukovací kola. Do terénu a na sníh byla dobrá.

zelva
5. kvě 2013

Ahoj, ano, na tuty koupit čtyřkolku s nafukovacími koly. Nic jiného ve sněhu nejede 😀 My máme Babyactive Breaker. Kupovaný tedy už v roce 2008 a přestál dvě dětičky. Musí se počítat s tím, že se sem tam píchne kolo a musí do cykloservisu, ale co. 😉

ofelieee
5. kvě 2013

@lenculina já do terénu i sněhu doporučuju dorjan cross, myslím, že je to prakticky to samý jako ten co píše zelva, taky polsko 🙂

lenculina
autor
5. kvě 2013

@ofelieee děkuji za názor, a nechceš se přidat na facebooku k nám do skupiny? Kooukám ,že taky budeš rodit v říjnu 🙂

ofelieee
5. kvě 2013

@lenculina mám řijnovou skupinu tady na MK, další už by mě stála veškerej čas co mám 😀

lenculina
autor
5. kvě 2013

@ofelieee dobře 🙂

hav81
6. kvě 2013

@lenculina taky se na zimu přiklánim k dorjan cross 😉 Měla jsem ho na první dítě,velké nafukovací kola,stříška jde hodně zatáhnou,tekže na miminko nefouká,má přehazovací rukojeť,takže když svítí sluníčko nemusíš s kočárem couvat nebo mít na stříšce plenu.

terkajesterka
6. kvě 2013

já jsem měla na obě děti Inglesinu Magnum, na první miminko (nar. v prosinci) byla báječná, jezdili jsme v ní 2 zimy a i tak se tam vešel (i přes to, že byl velký), včetně kožešinového fusaku. Můžeš pak sundat nánožník, když dítě povyroste a prostrčíš nožičky ven. A na třeťátko ho taky vytáhnu, pokud se mi už úplně nerozsype.