Největší sportovní kočárek. Máte zkušenost?

emma01
3. srp 2011

Ahoj, poptřebuji poradit. Náš roční drobeček nám už přerostl současný kočárek a bojím se, že na zimu se do něj i s fusakem vůbec nevejde - šířka sedu 30cm. Máte někdo zkušenost s větším sportovním kočárkem. Prosím poraďte jaký mám koupit, na trhu je spousta značek, ale ne všude píšou rozměry. Děkuji za každou radu.

mamkamarketa
3. srp 2011

@emma01 ahoj, ja mela chicco tour4 a verim,ze se mi tam s fusakem vejde i jako 3letej-coz snad nebude potreba 😉 ale myslim,ze je rozhodne vetsi nez jane (coz hodne propaguji jako '''prostorny'' kocarek) 😉

jajina.c
3. srp 2011

ahoj, tohle jsem taky řešila - my jsme koupili Peg perego Atlantico, není tedy moc na parádu, ale ta praktičnost to kompenzuje. Luky má dva roky a má 16,5 kg a věci mu dávám už cca ve velikosti 110, vypadá místo na dva tak na 3,5 let. A myslím, že pokud se v zimě nechá posadit ještě do kočáru, tak se tam vejde i s fusakem. A košík, tam dám i týdenní nákup🙂.

naty
8. srp 2011

@emma01 my máme zopa fusion a je obrovskej...cena je úplně v pohodě a přijde mi i docela bytelnej 😉

dana3262
8. srp 2011

My mame Patron. Ma luzko asi metr.

emma01
autor
8. srp 2011

Moc všem děkuji za rady. Zatím vše prověřuji, ale nejprostornější, co do šířky, se mi zatím zdá quinny speedy. Přijde mi, že délka není až tak důležitá, ale můj nynější kočárek Firkon má šířku jen 30cm, což je pro Matýska akorát. Nevím, jak bych ho tam narvala i se zimním fusakem 😉

luciperka
10. srp 2011

ahoj, největší sportovní kočárek je jednoznačně Quinny Speedy. Syn má 28 měsíců, není drobek a ještě ted se v něm pohodlně vyspí... pa

miriska
10. srp 2011

Taky jsem slyšela, že Quinny Speedi SX je největší, my ho máme a je dost prostornej...

sussanah
10. srp 2011

My mame doma teutonii spirit s3 a loni tam byl maly i s velkym beranim fusakem celkem v pohode (je rozeny v rijnu). A to teda nebyl zadny mrnous, v roce mel skoro 12kg 😉 Ted uz v nem skoro nejezdi, ale kdyz je potreba, tak je mu stale prostorny, dokonce se v nem i pohodlne vyspi (jde az do uplneho lehu)