Nemáte nějaké zkušenosti s kočárkem Tako Warrior?

velkaholka
17. črc 2012

uvažuji o koupi toho kočárku jaké máte zkušenosti?

smudllinka
17. črc 2012

měli jsme a prodali dál...

kvetinysluneckova
17. črc 2012

Za mě..hrozný kočárek. Technická stránka absolutně nevyhovující,poruchový

luciferinka
17. črc 2012

Já ho mám a zatím si nemužu stěžovat 🙂.Jen mi příjde stříška od sportáku trochu hruba na léto 😉

jigsaw
18. črc 2012

Máme a super. nějaké mouchy se vždy najdou ale zatím vyhovuje - ještě se mi vejde prcek v šesti měsících do korby (má skoro 70 cm - syn) 🙂 už se těším na sporťák 🙂 zabere víc místa v kufru auta ale zase jsme chtěli masivnější na cesty po vsi a i v lese ujde 🙂 a hlavně je houpací 🙂

sawmy
18. črc 2012

Ahoj ja sice nemam ten tip Warior ale ten sportovni stil nebo jestli je to stejne to nevim,ale muzu rict ze sem spokojena byla sem s nim v Cechach a super jen budes potrebovat pomoc od lidi je tezkej mam vyskousene aji ty lepsi kocarky jako je chico a z toho sem byla nadsena je lehkej sama se sehnes a maloska s kocarkem soupnes do autobusu a kamkoli kde potrebujes.Je fakt ale zase ze ten Tako je to kus kocaru a ja s nim procestovala az na druhou stranu zeme a bez zavady tak je to na tobe hodne stesti pri nakupu 😉

lucifereeek
18. črc 2012

já ho mám a taky si nemůžu zatím stěžovat 🙂 má všechno co jsem chtěla aby měl, velká korbička, dá se dát i do protisměru, sporťák jde dát do uplnýho lehu a cena za něho byla taky dobrá, takže zatím spokojenost.

smutnaveverka
18. črc 2012

děkuji za vaše názory a postřehy vypadá to že je rozhodnuto 🙂

maciik
18. črc 2012

Taky máme a asi jediné, co mě na něm opravdu hodně štve, je strašně blbý přístup do košíku, což mě před tím nenapadlo jako nezkušenou 😀 a občas nám blbou přední kolečka, začnou se třepat, nikdo neví proč a nedá se s tím jet... kolikrát už jsem ho vzteky nakopla (kočár 😀 ) a nepomohlo mu to... ale za tu cenu, co bychom chtěli 🙂 příště bych ho už ale určitě nechtěla