Nemůžu si vyzkoušet kočárek na prodejně. Není to divné?

sarinkaovinka
5. únor 2023

Ahoj holky vyhlídla jsem si jeden kočárek co se mi moc líbí Carrello Bravo Plus. Tam kde ho mají, blízko nás v Hodoníně mi napsala paní, že neslouží jako vzorkovna a zkušebna, nýbrž jako prodejna.Takže kočárek si můžu tak akorát objednat a koupit.
No a ted mi poradte prosím,kde si ho teda mám vyzkoušet abych zjistila,zda mi bude sedět nebo ne,když tam to nedělají.Není to divný?

korin
5. únor 2023

Neumožňují projet se s kočárem po prodejně? Není skladem a objednají ho speciálně pro Vás?

sarinkaovinka
autor
5. únor 2023

@korin mají ho naskladnit do 14 dnů. Já ho samozřejmě ted nechci kupovat asi až tak v létě. To bude synovi rok na a půl.Pochopím když ho nebudou mít vystavený v prodejně,ale přijde mi prostě divné když už to je prodejna kočárku, že si to nemůžete ani osahat. V Hodoníně je ještě jedna prodejna a tam nebyl vůbec problém a paní byla moc milá.

hojda
5. únor 2023

Prostě si zjisti, kde ho mají skladem a tam se zajeď podívat. Jestli tvůj dotaz nevyzněl tak, že si ho tam chceš jen vyzkoušet, abys ho mohla objednat jinde, tak to chápu,že z toho nadšení nebudou.

zuzineckah
5. únor 2023

@sarinkaovinka třeba jsou to přeprodejci, kteří jen vydělávají. Normální prodejna nemá problém s vyzkoušením zboží, pokud ho má na skladu. Šla bych jinam.

merope
6. únor 2023

@sarinkaovinka Pokud ho ale mají na objednání ve smyslu e-shopu a na místě si ho jenom vyzvedneš, tak ho můžeš vyzkoušet doma a pak vrátit, kdyby ti nevyhovoval.

jirovapa
6. únor 2023

@sarinkaovinka pokud mají kočárek vystavený na prodejně, tak projet se s ním na prodejně by mělo být ok. Ale ven vás většinou nepustí, aby nedošlo k zašpinění koleček a tím znehodnocení nového vystaveného kočárku (jestli jste si chtěla zkusit projet po terénu). Nebo třeba na prodejně mají vystavenou nějakou barvu, o které ví, že se prodává a pokud se vám líbí nějaká specifická barva, tak tu vám třeba nechtějí nechat vyzkoušet, protože pokud se vám nakonec kočárek nebude líbit, tak jim tam zůstane. U každého kočárku by měl být vzorník látek, aby jste se mohla podívat. 🙂

krisstina93
6. únor 2023

Tak pokud ho nemají vystaveny na prodejně, tak ti ho tezko daji vyzkoušet no. Možná ho mají pouze někde na skladě, rozebrany v krabici.

sarinkaovinka
autor
6. únor 2023

Ok díky moc za rady😊 nejspíš ho nakonec objednám přes internet,i když si ho nevyzkouším. Malvík zrovna tento kočárek nabízí,ale sídlí až za Brnem,je to od nás nějakých 70km a mě už vůbec dělá problem jet vůbec přes Brno, takže nic. Ta trasa je hrozná 🙄😒

janinavas
2. kvě 2023

@sarinkaovinka dobrý den.objednala jste si kočárek a spokojená? Taky sem byla v Hodoníně a Bravo už neměli, jen Alfu,tak čekám až naskladní, nikde poblíž ho nemají. Chtěla bych vyzkoušet. Děkuju moc za info.