(Ne)přehazování rukojeti u kočárků. Jak to řešíte?

nikkos
27. únor 2008

Holčiny prosím prosím poraďte - pokukuji po kočárku Patron F4 ale nechápu jedno u těchto kočárků, které nemají přehazovací rukojeť - jak to řešíte když potřebujete otočit? Kdo máte Fenix od patrona - má přehazovací korbičku? Dá se to přehodit za jízdy i s dítětem?? A u jiných kočárků bez přehazovací rukojeti - jak to řešíte? To mi přijde dost důležity 😕

jabber
27. únor 2008

nikkos - my jsme si F4 z tohoto důvodu nekoupili. Má přehazovací korbičku a ne rukojeť a to mi připadá padlé na hlavu 😖

nikkos
autor
27. únor 2008

No to mě právě taky, tak nechápu, jak to maminy řeší, když svítí sluníčko, nebo fouká vítr.... těch kočárků bez přehazování je dnes na trhu spousta 😕 😕 😕

jabber
27. únor 2008

řeší se to tak, že se přehodí ta korbička 😉

nikkos
autor
27. únor 2008

No ale to musíte asi nejdřív dítko vyhnat z kočárku ven, co ? 😅

jabber
27. únor 2008

ale je pravda, že nevím, jestli to mají takhle všechny kočárky bez přehazovací rukojeti 😒 , tak to je pak asi táhnou za sebou nebo nevím 😀

jabber
27. únor 2008

nikkos - já nevím, vůbec si to nedokážu představit, ještě tak mimino....dobře, no, je to sice opruz, ale dá se to.... a větší dítě asi musíš fakt nejdřív vyhnat 😖 - no my jsme do toho nešli. Jinak je ten kočárek fakt krásnej 🙂

nikkos
autor
27. únor 2008

Jo je boží, ale když si představím toho našeho vzteklouna jak ho nutím aby vylezl a zas si sednul, no to by byly asi dobrý scény 🙂

prada
27. únor 2008

My máme X-landera XA(přehazovací rukojeť nemá). Já to budu řešit tak(až přejdeme na sporťák), že pokud bude svítit sluníčko, tak máme slunečník a pokud bude foukat silný vítr, tak nasadím pláštěnku.
Já osobně v tom takovou katastrofu nevidím.

jabber
27. únor 2008

prada - no nějak se to vyřeší asi vždycky 🙂 . My jsme chtěli přehazovací rukojeť i z jiného důvodu, a to aby malá mohla koukat taky do krajiny a ne jenom pořád na nás - a to už se nám ukazuje, že jsme udělali dobře, protože už teď když v kočárku občas sedí, tak se strašně ráda dívá dopředu 🙂

prada
27. únor 2008

no, ten sporťák XA je otočený po směru jízdy, takže dcera bude koukat kolem sebe, až ho budeme používat.Teď máme korbu a tam jenom leží a spí, takže u ní je to jedno jestli se rukojeť dá předělat.

odetka
27. únor 2008

Tak to ja bych prehazovaci rukojet ani nechtela. Jsem radsi, kdyz na malou vidim. A slunicko a vitr resim tak, ze tahnu kocarek za sebou.

vrtule83
27. únor 2008

já mám obyč kombi s přehazováním a vůbec jsem to nepoužívala, když svítilo sluníčko tak jsem dala sluněčník

jabber
27. únor 2008

tak to my to používáme, někdy přehodíme za procházku i 3x. Malá kouká nejdřív na nás, pak se začne nudit, tak přehodíme a kouká dopředu - to většinou i za chvíli usne, pak třeba sluníčko - zase přehazujeme a tak..... zrovna o víkendu si to manžel pochvaloval, když byl vyhnán ven 🙂

besinecek
27. únor 2008

ahoj, já mám přehazovací rukojeť na velkým kočárů a využívám toho o 106, jsem za to ráda, bohužel jsem koupila golfáček který nemá přehazovací rukojeť a pokoždý když jdu ven, řeším co se sluníčkem, slunečník ještě nemám a je to hrůza. Malá se šklebí a po chvilce pláče a tahat kočár za sebou se mi zdá blbý. Takže teď ji dávám malej klobouček a trochu to vydrží. Byla to má největší blbost co jsem udělala, koupila golfáč bez přehazovací rukojeti.

karotky
27. únor 2008

Ahojky!
Já mám Inglesinu Magnum a tam přehazování rukojeti taky není.Musím tedy zabrzdit kočárek a otočit korbu s dítětem(které už váží přes 10kg 😝 ).Jinak si na kočárek stěžovat nemůžu. 😵