Nosič Chicco You and Me. Zkušenosti?

amartina
14. črc 2008

Ahoj olky, poraďte, máte nekěterá zkušenost nebo máte doma takové to nosítko pro miminko? Já myslela, že budu šátkovat, ale tohle nosítko mi přijde praktičtější, protože je pro miminka od narození až do 12kg, koupila jsem ten Nosič You and Me od Chicca, ale trochu se bojím, jestli to není nezdravé pro zádíčka mimíska. Mému chlypečkovi budou zítra dva týdny a v nosítku by strávil cca 2hodiny denně.
Díky moc
Martina

barunka81
14. črc 2008

Ahoj, my ho mame, myslim si ze kdyz neni mimco v nosici dlouho ze to nevadi.
Tahle klokanka je dobra ze se da pekne nastavit aby tam mimco bylo pohodlne 🙂

amartina
autor
14. črc 2008

Barunko a Vy mate primo tenhle od Chicca a odkdy jste do nej mimise davali ?

kacamar
14. črc 2008

ahoj amartino, tak my mame presne tohle nositko a muzu ti rict, ze ho skoro vubec nevyuzivame. Kdyz byla mala maly mimino, tak v tom byla zkoucena a jak byla celem k nam, tak ji to bavilo chvilku a pak rvala. Nemluvim o tom, jak z toho boli zada. Ted kdyz uz udrzi hlavicku, tak ji nosime oblicejem ven, tak to ji bavi vic, ale zatim to nosime jen po byte. jeste nebyla prilezitost vzit ho ven. Ale doufam, ze kdyz ho za ty prachy mame, tak ho snad aspon parkrat vyuzijem 😕 Maly se prestava libit v kocaru, tak snad veme za vdek nositkem 😀

hanelka
14. črc 2008

amartino - kup si poradne nositko, podle ohlasu znamych je tohle prakticky naprd 😒 kukni do diskuze noseni deti nebo na stranku www.nosenideti.cz

erikasadek
14. črc 2008

no ja pouzivam baby bjorn a bola som s nim velmi spokojna pekne drzi hlavicku ked je maly a neskor tiez ale co je hlavne ze mna neboli chrbat

lada82
14. črc 2008

ahoj, my mame primo You and Me... uplne malickeho jsme ho v nem nenosili, az kdyz drzel hlavicku... nosic je to celkem v pohode, ale ted (malej ma pres 8 kg) ho v nem dele jak pul hodiny nosit nevydrzim, jak me boli ramena atd.... navic ja osobne mam dost problem tam malyho nandat a vse si zapnout a utahnout ... trosku makacka, venku to sama prakticky moc nezvladam

holky si vychvaluji nosic ergo, ale nevim, zda je uz od malych miminek, zkus to prozkoumat... ale my jsme s You and Me vystacili doted, ikdyz ne spokojeni na maximum 😉

kili
14. črc 2008

amartina, skús si pozrieť radšej manducu na www.nosime.sk , je síce o niečo drahšia, ale určite ti nebude ležať v skrini ako klokanky 😉 . Hlavne je to zdravšie pre dieťatko ako klokanka, a aj pohodlnejšie pre nosiča, je do 20kg, neskôr môžeš nosiť na chrbte.