Nuna pepp nebo jiný podobný golfáč, máte zkušenost?

petrusew
19. pro 2013

Ahoj holky, potřebuju poradit, hledám golfový kočárek, který bude skladný, prostorný pro dcerku (v únoru jí budou dva a chci ho na jaro až podzim) lehký a ovladatelný jednou rukou. Líbí se mi nuna pepp, jaký je, máte zkušenosti? Jaká je délka zádové opěrky?

tajemna30
19. pro 2013

Nunu máme doma, jsme s ní maximálně spokojeni, používali jsme do cca 2 let malé. Za nás jako golfáč jen a jen doporučuji. Ale dcerka je drobnější. Viděla jsem v obchodácích v Nuně sedět "robustnější" děti, a pro ty to dle mého nemohlo být vůbec pohodlné, byly tam napasovaní jak do šířky tak do výšky. Nejlépe zajděte do obchodu a vyzkoušejte. 😉

ladida.l
19. pro 2013

Tom ma 14,5 kg a 90 cm a v Nuně má pořád místa dost. Jsem s mi moc spokojená

migaska
19. pro 2013

espiro magic4

petrusew
autor
19. pro 2013

@tajemna30
@ladida.l holky děkuju, chci to od těch dvou let aby vydržel..nedělám si iluze, malá chce prostě chodit a ujde hodně, takže chci fakt něco pohodléno, když se bude chtít svézt, lehkého a lehce ovladatelného🙂 Manžela jsem nahlodala, takže na jaře budeme pořizovat. Mohly by jste mi prosím změřit šířku sedáku a délku zádové opěrky? Děkuji 😵

lucajdak
19. pro 2013

@petrusew taky mame Nunu a je super. Je fakt, ze mam syna 1,5 roku ale je drobny, ma 10kg a 82 cm, ale ted jezdime v kombineze a fusaku od Emitexu a je to v pohode🙂Ovladame jednou rukou, a je skladny a lehky! Vejde se mi na sednuti i muj 4 lety syn, 19kg a 113cm 😀 ten by se vozil hned🙂

71victoria
21. pro 2013

super zkušenost s infinity eurocart a espiro magic4 ...ty jsou jednoznačně super, asi 2x prostornější než nuna, cena kolem 3000kč... já chtěla taky nunu, ale nakonec jsem ráda, že sjem si vybrala jinak... nuna se mi v obchodě zdála moc malé plastové chřastítko za dost peněz 🙂

lyndina
24. pro 2013

@ladida.l taky přemýšlíme o nuně, malýmu jsou dva roky pryč a má 90cm a 13 kilo tak sem měla strach jestli se tam vejde a nebude vypadat jako obřík 😀 je to tedy v pohodě ? já neměla možnost vyzkoušet osobně, jen jsem kočárek viděla u jedné paní ale zrovna se mnou synek nebyl tak jsme nemohli vyzkoušet, mě se moc líbí a je supr skladný podle videí na youtube což se nám bude hodit do autobusu, když pojedeme za babičkou. Nekupovala bych už žádný, ale chodíme štreky a malý se radši vozí 🙂

mihamau
6. srp 2014

Já se tedy musím přidat s kladným hodnocením. Syn má v necelých dvou letech 90 cm a 12,5 kg a vejde se bez problémů a má ještě hodně místa! Ano, hlavička mu už dávno přerostla přes opěrku, ale když si chce zdřímnout, tak po sklopení se i tak krásně vyspinká. V sedě má kolem sebe opravu dost místa. Vejde se v pohodě i můj čtyřletý syn (17kg a 104 cm). Nuna je bezkonkurenčně ovladatelná, žádné chrastítko, bytelná. I přes malá kolečka projede lesní cestu i kostky ve městě (tam trochu hrká, ale nic hrozného). Odpružený, i do toho košíku narvu běžný nákup, když to šikovně naskládám🙂 Po složení maličkatý. Měla jsem hodně golfáčů, ale z golfek je tenhle pro mě ten nej!

monalis
9. srp 2014

Nunu jsme měli přes dva roky. Vozila jsem tam dceru do 3 let a nemohli jsme si Nunu vynachválit. Malé se v ní krásně spinkalo a milovala tento golfáč. Asi bych při druhém do jiné golfky nešla 😉
Co se týká výšky opěrky tak jsem při vybírání golfky chodila po obchodě s krejčovským metrem a přeměřovala. Musím říci, že většina golfek má vždy +-1cm stějně vysokou opěrku.