Opravdu je rozpálený jen tmavý kočárek?

petrakm
27. dub 2012

ahoj, rada bych si poridila golfky v barve zaffira nebo denim http://www.pegperego-baby.cz/_ppcl201-pliko-p3-... , ale kamaradka mela opodstatnenou poznamku, ze bude desne rozpaleny (planuji more), tak zvazuji tedy svetlejsi v barve regatta http://www.pegperego-baby.cz/_ppcl207-pliko-p3-..., myslite si, ze je to opravdu tak?na druhou stranu, tmavsi barva je preci jenom praktictejsi..ale dite ve vyhni zase bych mela nerada, tento typ plika preklapi strisku az k madlu..diky za vase postrehy s tmavymi kocary🙂))

iluss
27. dub 2012

Také si myslím, že ten tmavý kočár do parného léta nebude nic moc. Všeobecně černá prostě láká sluníčko. Nehledě na to, že na tmavé bude všechno vidět - opatlané křupky, sušenky apod.

Jinak ta světlejší modrá varianta se mi líbí mnohem víc 😉

johnatanka
27. dub 2012

Pliko jsem měla v barvě Java - hnědo-stříbrná a vůbec rozpálený nebyl a kdyby byl problém, tak stačí nějaká vložka světlejší barvy, teď mám zase hnědý a vůbec jsem to neřešila, spíš mám zkušenost s teplou autosedačkou - spona od pásů apod...u moře ho na rozpáleným slunci stejně nebudeš mít v kočáru, max na spánek nebo večer na prochajdu a vždy ho otočíš tak, aby na něj slunce nepralo a navíc má úžasnou boudu proti slunci, dobrá volba 😉 , jen já si nikdy nezvykla na ty dva háky 😅 😅 😅 , navíc když jsem potřebovala vést druhé dítě za ruku, tak jednou rukou je pliko neovladatelné, ale má zas tu stupačku 😉 😉 😉 , to jsem využívala na syna na rychlý přesun 😵

sarkaa
27. dub 2012

Já měla světlej a teď máme černej. Co se týče nějakých opatlaných sušenek atd. to je vidět na obou. A sluníčko....já se snažím s malým dítětem obecně vyhýbat přímému slunku takže rozpálený rozhodně nikdy nebyl. Jinak konkrétně s těmito kočárky zkušenost nemám.

anehap
28. dub 2012

ahoj, my máme čerstvě pár dnů Pliko Scozia(tmavě hnědá) a už jsme teď byli několikrát venku, i když sluníčko peklo(je fakt, že v létě budou asi vedra ještě větší), a rozpálený rozhodně nebyl - navíc ta překlápěcí boudička je fakt super, když jedeme a svítí malé do obličeje, tak sklopím a hotovo a nemá se co přehřívat 😉 Malá už v kočárku nespí, jen na návštěvě a tak, a v tom případě bude určitě ve stínu a se sklopenou boudičkou....tak to můžeš řešit i u moře atd. Zatím jsem ale s kočárkem maximálně spokojená 🙂
Já mám stejně jako @johnatanka problém spíš s rozpálenou sedačkou - když je auto delší dobu na sluníčku, tak pak je nemožné ji tam posadit, dokud to nevychladne.
A ragatta se mi taky líbí víc 😉

garfie
28. dub 2012

Já teda nevím jak to s tou černou je, sluníčko sice přitahuje-ale prý jeho paprsky zase odráží-vysvětlovali mi v Japonsku, kde jsem nějakou dobu žila-tam se před slunkem chrání opravdu extrémně-a baby nosí v létě vysoké černé(!) rukavice a slunečníky-vždycky černé-jako ochranu proti slunci....

elvira
28. dub 2012

Na tmavém kočáře bývá více vidět vyšisování sluníčkem. Jinak co se týká upatlání, tak je vidět na obou - na světlém i tmavém. I když bílý kočár bych si třeba nepořídila...