Otočná autosedačka Bébé Confort Axiss. Máte zkušenost?

hanab
10. čer 2008

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s otočnou autosedačkou Bébé confort AXISS - 9 - 18 kg.
http://www.babyportal.cz/autosedacka-bebe-confo...
Děkuji

hanab
autor
15. čer 2008

Opravdu ji nikdo nemá ?????

kitsch
25. črc 2008

Os. ji nemám, ale moje kamarádka, sedačka je naprosto SUPER! Zrovna včera jsem v ní vezla svoji dceru a dokonce ji bez problému vyndala spící, což se mi snad od vajíčka nepodařilo 🙂 Dcera má již 15,5kg, 2,5let a ještě ji byla krásně.

hanab
autor
25. črc 2008

Děkuji za odpověď, už ji mám objednanou, tak jsem zvědavá.

morusa
25. črc 2008

Máme jí už nějakou dobu a nemůžu si jí vynachválit, vyplatilo se investovat o nějaký prašulky navíc a nemusím se namáhat a naklánět se, fakt nemá chybu 😉

hanab
autor
28. črc 2008

Morusa: můžu se zeptat, jestli je dost prodyšná? Malá se v té co zatím máme hodně potí. Vždycky je chudinka celá mokrá.

hhranolka
15. říj 2012

Obnovuju tema... Kdo mate prosim o info... Pripadne, pokud ji nekdo prodava, tak prosim zpravicku! Diky

ined77
26. srp 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek autosedačky Bébé Confort https://www.modrykonik.cz/autosedacky-bebe-conf....
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se o své zkušenosti s touto značkou i s ostatními maminkami, které třeba o koupi autosedačky této značky právě uvažují. Vaše rady, tipy a postřehy jim jistě ušetří mnoho práce se složitým vyhledáváním informací.
Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné zkušenosti a informace.

Krásný a pohodový zbytek dne,
Denisa.

@hhranolka @hanab @morusa @kitsch ... a další 🙂 .

hanab
autor
31. srp 2014

Tak já můsím říct, že jsem s otočnou sedačkou maximálně spokojená. Jsem ráda, že jsem si připlatila. 🙂

milinekanetka
7. črc 2016

@hanab
ano my ji máme a naprostá spokojenost. maly uz ma 16kg a pořád je super. ale musíme ji prodat on se totiž cpe do sedačky k malé... 😀