Peg Perego Book - sporťákogolfky, vaše názory?

dandik
9. srp 2012

Zaujal mne v obchodě kočárek od Peg Perego model Book. Viděli jste ho už také? 10,.5 kg, super pruží, široké a dlouhé lůžko. Uvažuji o koupi, ráda bych slyšela vaše názory. Vkládám odkaz na typ kočárku http://www.babystar.cz/book-classico-geo/d-74929/

lucenek
9. srp 2012

vypadá fajn....jen mě děsí ta váha 10,5 kila.....u golfek je to celkem podstatný ukazatel
ale já jsme malá, prd unesu tak když mám golfáče co maj 5-6 kilo (jane energy) jdou polohovat, maj košík a dobré kola, tak jsem ráda za ně....golfky co maj nad 8 kilčo u mne ztrácí význam..když připočtu prcek 10-15 kilo, něco v košíku..... s tímhle bych nehla do schodů do mhd ani omylem

dandik
autor
9. srp 2012

chápu, já mám nyní golfky také od Peg Perego Pliko Switch s otočnou sedačkou a mají také 10,5kg. Problém s tím nemám, vozím je jen v autě, MHD nevyužívám. Skládajíc se do deštníku, tento kočárek na placku. Objemově je to asi stejné, jen rozdíl v rozměrech při složení. Na to jak je lehký, má vše jako velký sporťák, tak se mi líbí.

monika6e
9. srp 2012

nedávno mi přišel v tiskové zprávě.... Vypadá dobře. Já zrovna něco takového sháněla. Nakonec jsme koupili Chipolino Perfecta, což je kočár hodně podobný a jsem mooc spokojená 🙂 Vyjde asi o 1000 levněji, než book

dandik
autor
10. srp 2012

Chipolino mi přijde už jako sporťák, tento má malá kolečka, takže jde spíš do golfek. Chipolino projede asi větší terén.

dandik
autor
13. srp 2012

Tak už ho mám doma. Pořídili jsme bez nánožníků barva GEO. Je úplně jiná než na obrázku. Puntík na textiílii není vůbec výrazný. Dle fotky katalogu by měla barva být béžová - bílé kafe a nakonec v reálu je hnědofialová šmrnclá do béžova....nedá se to popsat, ale je to pěkná barva. !!JEN POZOR VARIANTA BEZ NÁNOŽNÍKŮ - TEXTÍLIE KOČÁRKOVÁ, NÉ NEOPRÉN, NEMÁ VE STŘÍŠCE OKÉNKO!!!! TAK AŤ NEJSTE ZKLAMANÉ! Zkoušela jsem jízdu po trávě a jede suprově. Takže si myslím, že zvládne i lehký terén.

dandik
autor
25. srp 2012

Stále žádné další reference??

verunka2205
29. srp 2012

AHojky, tak kočárek book mam doma 4 den..sem velice spokojená jen me mrzí že nema otočnou sedačku nebo přehazovací rukojeť páč v něm vozím 5 měsíčního syna...:D ale to nevadí kouká do přírody a je hodnej..co by pořád koukal na mámu :D:D:D Vyhovuje mi velký košík pod kočárkem... jen sem zvědavá jak se nám s nim bude jezdit v zimě 🙂

jaya
29. srp 2012

Já už ho taky mám doma a jsem velice spokojená. Mám ten zelený 🙂 Krásná barva. Váží kolem deseti kil, na něm jedenáctikilové dítě a tahám to jedny schody. Polepšila jsem si 😀 Jízdní vlastnosti jsou super. Doporučuju všem.

maci28
14. zář 2012

Ahoj holky tento kočárek mě taky velmi zaujal bohužel sem neměla možnost ozkoušet ale měla možnost ho vidět.pro mě teda velice pozivní rozměry při polohování.mám syna a dost rychle se nám vytáhl na 18 měsících měl už 92 cm což byl velkej problém při obyč golfkách na spaní v kočárku.takže až se narodí druhé tak tento je můj farovit pro druhé mimi.

m_speldov
19. říj 2012

Ahoj, taky uvažuju o koupit tohoto kočárku. Jediné, co bych ještě ráda věděla, je délka lůžka, které vznikne, pokud se zádová opěrka dá do úplného lehu a opěrka nohou se zvedne do vodorovné polohy. Můžete mi, prosím, někdo změřit? A pak ještě jedna věc: je v boudičce okénko? A dá se případně zatemnit, nebo jím jde stále světlo dovnitř? Díky moc předem

m_speldov
20. říj 2012

A ještě mě napadlo, co boudička? Stíní dobře?

jaya
20. říj 2012

@m_speldov Má asi 84cm, akorát ta nožní opěrka nelze dát do úplného vodorovna. Je trochu šikmo dolů. Moje dítě se v něm vyspí úplně skvěle. No a bouda je z toho kočárku asi nejlepší - je rozložit a stíní přes celé dítě. Fakt super!

m_speldov
21. říj 2012

No tak to je parádní. Díky moc za informace. Jdu do něj 🙂

m_speldov
29. říj 2012

Dokupovali jste někdo ke kočárku book classico univerzální nánožník? Poradíte jaký?

dandik
autor
29. říj 2012

@m_speldov psala jsem už na emimino, ale stejně vložím i sem 🙂
Já kupovala od Emitexu na bazaru, nevím, co to bylo za typ, zda jich dělají několik, ale vím, že to rozhodně nepasuje na trojkolky, takže asi obyčejný univerzál nánožník na sporťáky. Zahakuji ho za spodní tyčku k zadnímu kolečkům, moc dítě nekryje, ale je až přes madlo, takže pak před prcka namuchlám deku nebo fusak. Vejde se mi do nánožníku zimní fusak Aesthetic i s dekou. Je fakt dobrý.

m_speldov
1. lis 2012

tak nakonec jsem zvolila tento a jsem spokojená 🙂
http://www.malli.cz/_115-0031-nanoznik-uni---ce...

sariel
11. led 2013

Mám ho objednaný, sice ještě můžu couvnout, ale neudělám to. Moc se mi líbí. Když jsem si ho zkoušela, tak mě opravdu strašně uchvátil. 😝

Třeba se tu objeví ještě nějaké recenze. Bylo by to fajn, protože ještě není zaplacený. 😀

sariel
11. led 2013

Tento mi má přijít. 🙂

sariel
11. led 2013

K němu už mám objednanou vložku, ke které se dá připnout nánožníková deka, která je na léto i zimu. A tento nánožník. Už se nemůžu dočkat. 😉

daee
8. únor 2013

Ahoj,
netušíte někdo, kde by byl tento kočárek k vidění v Brně? Díky! 🙂

bosi
14. únor 2013

Ahoj, kdepak se dá koupit tahle zimní vložka? A jinak v Brně jej mají v Sambaby u Baumaxu- kousek od Makra... Díky

danikk12
27. bře 2013

Ahoj,víte někdo kde by byl k vidění Book v Mladé Boleslavi nebo okolí?

sissi
31. bře 2013

@danikk12 vysloveně okolí MB neznám, ale mají ho vystavený v Lbc v Dětském ráji.
Máte někdo hlubokou korbičku? Zajímalo by mě jak dlouho se tam dítě vleze. Píšou rozměr 70cm, což mi přijde hrozně málo ☹

mandre
3. dub 2013

@sissi máme Pliko switch easy drive, což je akorát jiný podvozek, jinak "totéž" jako kočárek Book, korbička Naveta XL - používali jsme jí do 7 měsíců, jsme narození v lednu, takže od 4 měsíců byl už bez fusaku, korbička je v pohodě akorát, pak se dají vyndat i polystyreny, co jsou pod polstrováním (kdyby náhodou, na to nedošlo)...a to jsme byli v půl roce cca 8kg. Výhoda je, že korba (i sportovní nástavba) se dá nasadit oběma směry, to jsme hodně využili, když pařilo v létě slunce (plína to nezachrání) a je dost silná, takže nepropouští horko ani déšť.

Teď čekáme 2. dítko, uvažovala jsem o přikoupení tohoto podvozku (potřebujeme totiž něco na korbičku, syn ještě bude jezdit ve sporťáčku)....viděla jsem tento podvozek teď na Černým Mostě v Baby Staru...zdá se mi dost masivní, s golfkama nemá nic společnýho, je to klasický sporťák, má i větší kolečka, než bych u golfek čekala...složení je na placato, ne jako golfky (to má právě podvozek Easy Drive - je téměř jako golfkový)....takže do auta nic moc skladnýho. Takže to musím důkladně zvážit, co vlastně přikoupíme ke korbě.

jaya
3. dub 2013

@mandre Tak Book je rozhodne skladny na rozdil od mnohych golfacu. A hlavne je i lehoucky. Sice vypada byt veliky a robustni, ale ve skutecnosti se da slozit na mini kocarek. Navic ma perfektni dlouhou strechu, ktera se da jeste nadstavit zakryje cele dite. Lze taky pouzivat vyssiho veku. Vlastnosti golface, ale pritom je to festovni kocar, zadna skorepinka. Pro me idealni kocar. Jo a malem bych zapomnela - obrovsky nakupni kosik. Vozim v nem opravdu velke nakupy.

@sissi Opravdu se da na Book nasadit ta korba? Ja jsem myslela, ze to jde jenom u Booku Plus.

sissi
3. dub 2013

@mandre děkuju za zkušenost, já čekám na konci července a nerada bych teda v lednu dávala sporťák 😖 ale zase to má to polohování, to je super, ale fakt až tak od 7.měsíce 🙂
A souhlasím, že golfky to teda nejsou 😀 Zároveň je ale opravdu skladný a lehký. A má pěnový kolečka, tak by člověk neměl jezdit se zabodlím každým šutrem co se kde válí. Nákupní košík má fakt obrovský a krytí ve sportovní korbě je luxusní, omyvatelný madlo i polohování nožiček... mě se moc líbí, jen prostě váhám nad tou hlubokou korbou. Ale zase na zimu vypadá super festovně, že by nemusela moc profouknout.

@jaya book(u) jsou asi 3 druhy - Book plus completo - to má takový softshelový potah, v hluboký korbě je větrání na zip, sportovní sedačka jde oba směry a má svůj vlastní nánožník
Book plus sportivo - na hluboký korbě jsem větrání nenašla, sportovní má okýnko s UV, jde oba směry a nánožník jde jak na hlubokou, tak na sportovní korbu
Book classico nemá možnost sportovní sedačky proti směru a nemá to nánožník

sissi
3. dub 2013

@jaya ale jinak ať lustruju ty podvozky u všech Book ze všech stran jak můžu, tak mi přijdou prostě stejný, takže hluboká korba by měla jít na všechno. A pochopila jsem, že všechny podvozky - jakékoliv (nejen Book) mají tu hlubokou korbu Naveta XL (ale proč XL, když je to 70cm, to nechápu 😅 )

jaya
3. dub 2013

@sissi Ja se obavam, ze to prave jde jenom u Booku Plus, protoze ten jedine ma sundavaci sedacku. Ja mam Book Completo a u nej nemuzes predelavat sedacku po a proti smeru jizdy. Tohle jde az u Booku roku 2013. Jak tomu rozumim, na Book jde dat jenom autosedacka. Rozhodne bych ale byla stastna, kdyby tam sla i ta korba 🙂 Cekam totiz dalsi dite a moc by mi to ulehcilo vyber noveho kocarku 😀

sissi
3. dub 2013

@jaya a máš odkaz na ten tvůj kočárek? Protože já dostala přednášku od prodavačky a mám i ten jejich katalog, tak mi to právě připadá, že by to mělo jít. Ale odborník nejsem 😅

jaya
3. dub 2013

@sissi Je to tenhle: http://www.amazon.com/Peg-Perego-Stroller-Trave...
Ja uz jsem napsala primo do Peg Perega, tak uvidime, jestli se ozvou. Pak napisu ;)