Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

miri9
4. srp 2011

http://www.malli.cz/pliko-lite.html tady je to právě celé pohromadě a tohle by mi asi vadilo....

edita84
5. srp 2011

@miri9 športiak je dosť lahké namontovať , povedzme ja v tom veľký význam nevidím ked je namontovaný športiak a tak tam dajú vajíčko ved lebo ved v športiaku máš už väčšie dieťatko a to už do vajíčka asi veľmi nedáš 🙂

kacka.l
5. srp 2011

Záleží i jaký typ golfek máš, tuším od roku 09 to jde odstrojit úplně, jinak tam vesměs zůstane zádová opěrka, ale i ta jde sundat. Já jsem to měla na rychlý přesun a bylo mi celkem jedno, zda to tam je nebo ne. 😉

zsuzsuka
5. srp 2011

Maminky, neviete mi poradit...mame pp pliko P3 a potrebovala by som nejako spojit golfove palice na klasicke rucky......a uz som rozmyslala, ci nahodou, nie je na golfove rucky nejaka spojka, alebo nieco take...ci to by som asi len rada...no uz by som nesla do ggolfacovych rukovati...v dobrom zavidim maminkam, ktore s lahkostou jednej ruky ovladaju kocik, a nie sa trapit..
dakujem krasne za odpoved

annika
5. srp 2011

Ahojte, ja len na skok, viem len napísať samé dobré veci o našom PP Pliko, požívame to už 4.rok, malý má vyše 20 kíl a vyše 110 cm, kľudne sa zmestí v kočíku, dokonca sme boli pri mori, napakovali sme kočík so všetkým možným, aj chladiaci box sme dali na prístešok a vydržal, ten kočík zvládne asi všetko, toto jediné som ešte nepredala z výbavičky, lebo sa mi ešte aj teraz páči... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacska
5. srp 2011

@zsuzsuka Peg perego A3 je taký istý ako pliko,len má spojenu ručku 😉

zsuzsuka
10. srp 2011

Maminky, tak padlo rozhodnutie, predavam peg perego pliko P3 2010, farba paprica, vanicka naveta XL, pouzivana 4 mesiace, autosedacka primo vaggio, pouzivana par x, mame dve...a sportova verzia pouzivana pol roka...takze kompletik je ako novy..na sportiaciku bezne znamky pouzivanie, ale ja som neeskutocne cistotna, takze malicka moze papat akurat v stolicke na papanie:o))takze uplne cistucky, neposkodeny...cena spolu 300 eur, na doruceni sa dohodneme...manzel vie aj odviezt...detailne foto poslem na mailik....budem rada, ked sa ozvete...

zsuzsuka
10. srp 2011

este som zabudla je stale v zaruke do januara..dakujem

saxana123
10. srp 2011

Kočeny, mňa by veľmi zaujímalo na čo sú tie stupačky na nožičky pri zadných kolieskach. Zdajú sa mi lepšie ako tie predné, má to nejaký špeciálny význam? Napadlo ma, že tam asi môžem postaviť ešte niekoho aby sa držal 😀 poznáte niekto skutočnú funkciu tých stupačiek? ďakujem.

katchi
10. srp 2011

@saxana123 je to pro sourozence m isto pridavneho stupatka...me by spis zajimalo, jestli do toho uzivatelky nekopou?

saxana123
10. srp 2011

@katchi áno? tak som sa predsa len trafila. 😀 super, ďakujem za odpoveď. No mne sa do toho ešte kopnúť nepodarilo ale môj muž číslo nohy 46 + veľké kroky do toho kope furt 😀

lojzina
10. srp 2011

@saxana123 jj,jsou to stupatka pro starsiho sourozence-super vec,kdyz spechame atd....maji nosnost 30kg 🙂

saxana123
10. srp 2011

@lojzina A nezavadzia tam strieška a opierka chrbta keď sa drží? mi to príde dosť vysoko tá strecha, asi to bude mať rovno pred tvárou 😀

lojzina
10. srp 2011

@saxana123 no,starsi syn ma 4roky uz,takze je i vyssi...boudicku ma tesne pod oblicejem teda...Jinak operka,ta vubec nevadi.Akorat se teda muze vest pouze kdyz mladsi sedi....

saxana123
10. srp 2011

@lojzina No šak to mi došlo že iba keď ten "predný" sedí 😀 a neprekacuje sa golfáč keď tam stojí? vieš, že či tam nie je moc prevážený 😕 zastavíš a katapultuje toho prvého 😉

lojzina
10. srp 2011

@saxana123 ne,neprevazuje se,jeste se nam to teda nestalo.Ikdyz-vetsinou kdyz treba zastavim a neco musim malemu podat nebo tak,nebo volam apod.,tak starsi musi dolu,. 🙂

saxana123
10. srp 2011

díky za rady kočky 😎 já to furt hovorím, človek sa celý život učí a teprve umre sprostý 😀

lojzina
10. srp 2011

@saxana123 😀 .neni zac.ja jsem s nim moc spokojena,na cestovani je uplne super,v terenu je to nekdy horsi no 😒

mici11
15. srp 2011

Ahoje, ja len nejake rychle postrehy k tomuto kociku Peg-Pérego PLIKO P3,k pozitivam je dost velky, super strieska...pre mna boli nocna mora tie golfove palice, zle sa ovlada, v zime je na nic ( i ked zrejme je stavany na jar - leto) a po zlozeni je strasne dlhy.....kosik na nakupy sa hned zodral, nastastie sme ho mali kam dat opravit a takisto aj potah po bokoch, uz mame obsity novou lemovkou.....Ale pouzivali sme ho rok a nejaky vacsi technicky problem nebol...ale uz by som ho nechcela...teda hlavne golfove palice 😀 .....pekny den 🙂

jituskak
3. lis 2011

Hezký den, chci se zeptat někoho, kdo používal i v zimě. dá se to vůbec? letos už nám zlstaloy jenom golfky a začínám mít trochu obavu, jeslti to s nima zvládnu ve sněhu, na neupravených chodnících a tak...

lojzina
3. lis 2011

@jituskak na neupravenych chodnicich nic moc,ja vytahla loni starej sportak...a ve snehu taky blby.Znam holky co rikaji ze zaaretujou ty predni kolecka a jedou,ja to nezkousela.Kdyz byl odhrnutej snih ttak se to dalo.

jituskak
3. lis 2011

@lojzina já už sporťák právě nemám. v takové tí břečce to bude asi taky peklo, co?

lojzina
3. lis 2011

@jituskak brecka asi docela ujde,spis snih jak napadne a dostane s emezi ty 2 maly kolecka,to je masakr.ja golfky v zime pouzivala jen na cestovani,na nejnutnejsi cesty.

lojzina
3. lis 2011

@jituskak taky zalezi kolik snehu a brecky na chodnicich je 😉

jituskak
3. lis 2011

@lojzina no, uvidíme. přinejhorším budu na poslední chvíli kupovat něco starýho, ael schopnýho jezdit ve sněhu 😀

edita84
3. lis 2011

Ahoj kočky aj ja mám PP3 a nebojím sa snehu lebo s malou som mala kočík s podobnými kolesami a v zime pohoda trocha sa zasekol ale to nič nebolo 🙂 a aj tak na chodníkoch zvykne byť odpratané 🙂 inak vy ste do kolkých mesiacov mali detičky vo vaničke?

jituskak
3. lis 2011

@lojzina díky za info.

lojzina
3. lis 2011

@jituskak ja sportak jeste hodne vyuzila,navic v tom hnusnym pocasi tlacit golfac jednou rukou-nemozne. 😖

lojzina
3. lis 2011

@edita84 do pul roku

edita84
3. lis 2011

@lojzina hej? tak pohoda dúfam že aj malý sa tam zmestí tak dlho :D