Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

eldzina
16. pro 2011

Ahojte.
Chcem sa spytat, ci sa na tie stupacky vzadu da postavit, ak tam mam vanicku navettu?

kubaka
22. pro 2011

Tomuto typu kočárku se děsně trhají košíky, protože se prověšuj a mají tenoučké dno. Komu se to už stalo, obra´tte se na nás, ušijeme nový a s pevnějším dnem. Střih mám, totka je v Profesionálovi. 🙂 .

edita84
31. pro 2011

Ahoj keby mal niekto záujem predávam môj kočík 🙂

iplusr
6. led 2012

ahojky. my mame strasne stare pliko a je na nom vysedively potah aj strieska. neviete ci sa to neda niekde objednat?

p4
11. led 2012

ahojte baby,chcem sa spytat. uvazujem,ze kupim golfac peg perego pliko, ak ho niektora mate, dajte mi prosim nejake referencie. aky je a tak,ci ste spokojne. dakujem.

katchi
11. led 2012

@p4 ahoj, budu Pliko prodavat, pokud by jsi chtela, dej vedet. Kocik je super, prostornej, vychytany ksiry, polohovani az do lehu, vyskove nastavitelne rukojeti, vse tu bylo zmineno, moc doporucuju...

p4
11. led 2012

@katchi velmi pekne dakujem za ponuku,ale uz som aj pisala jednej pani,co ho predava a je z Bratislavy ako ja. ale dakujem za referencie. 🙂

koira
11. led 2012

@katchi ...ja bych mela zajem o kocarek..jaky mas typ?a barvu?cena?můžes mi poslat nějaké info o kočárku na meil: hudcova23@seznam.cz....jestli je teda jeste volny..diky

katchi
11. led 2012

@koira mas mejl 🙂

lucinka83
11. led 2012

@p4 ja som s nim spokojna 🙂

bubulka722
11. led 2012

@edita84 Chcem si kúpiť tento kočík, pretože máme malé auto s malým kufrom. Mám doma Cam Cortinu X3 a som s ňou neskutočne spokojná, ale zložená športová časť je pre naše auto dosť veľká a keďže má malá už vyše roka, hodil by sa nám nejaký spratnejší golfáč. Nebudem však kupovať nový, tak ak máte tieto golfáče vo veľmi dobrom stave a za rozumnú cenu, napíšte mi na mail lubica.borovska@gmail.com a pripnite aj nejaké fotky. Najradšej by som kúpila niečo z roku 2010 alebo nie staršie ako z 2009.
Poraďte mi prosím, sú PP Pliko P3 vhodné aj do horšieho terénu a ako jazdia na snehu?

mooncaa
11. led 2012

@bubulka722 Taky plánuji koupi tohoto kočárku. Nemáte někdo představu za kolik se použitý dá sehnat? Teda jaká kolekce za jakou cenu je rozumná. Inzerátů je hodně, ale přijde mi cena vysoká a když už se mi líbí cena, tak je to kolekce 2007 a starší. Někde jsem četla, že od kolekce 2008 jsou golfky delší (jako pro dlouhé dítko), mám doma obříka, tak chci právě delší.

Nemáte někdo srovnání tohoto kočárku s Quinny zapp extra, nebo Espirem, co se týče skladnosti?

weri1
11. led 2012

@mooncaa my kupovali 2009 za 2500,- ale šla bych do použitých tak do 4000

bubulka722
11. led 2012

@mooncaa No ja som našla z kolekcie 2010 za 90,-€ v dobrom stave. Stále mám ale pochybnosti či sa golfáč hodí aj na horší terén, do snehu a na dlhšie prechádzky. A

Ako je to s nánožníkom? Malá bude mať budúcu zimu 2 roky. Je nánožník u Plika dosť veľký aby sa tam zmestil aj fusak?

petra.a
11. led 2012

@bubulka722 ja mam pliko a podla mojho nazoru je to fajn golfac ale viacmenej do mesta, na suchu zimu ale urcite nie do terenu. Co sa tyka nanoznika, ten mi pride kratky, ja som ho v zime pouzivala na fusak ale takym sposobom, ze som ho len prevesila, pripla tym magnetom, ktory je u toho (niektore tusim maju nejaku sponu alebo co) ale dole zipsom som ho uz nezapinala, pretoze malemu by tam nevosli nozicky. V zime do snehu som pozivala X-landra. Ale velmi pouzivala som ho na cestovanie, je lahky a skladny, takze ako druhy kocik bol pre mna fakt suprovy. Ako jediny kocik by som ho urcite nebrala.

edita84
12. led 2012

@bubulka722 ahoj ja mám pp 2009 ale aj s hlbokou vaničkou a sedačkou s izofixom skús kuknúť môj bazár 🙂
@mooncaa kuk môj bazár podla mňa je cena dosť rozumná

lucia6699
13. led 2012

ahojte baby, predavam kocik peg perego pliko switch easy drive 2011 farba java,.....pouzivany 5 mesiacov .....mali sme viacej kocikov od peg perega,....ale tento naozaj nema chybu 🙂
moznost dokupit cokoladovy fusak angel

cena 249 euro

jchalupka
13. led 2012

Ahojte maminky,
chtěla bych si pořídit PP Pliko P3. Nejsem stále pevně rozhodnutá jestli jeté, nebo loňskou kolekci. Kvůli pásům jsem chtěla kolekci 2009 a starší, ale překvapil mě jeden inzerát, kde maminka u těchto starších plik uváděla hmotnost 9,7 kg. Je to možné? Vím, že Plika od kol. 2010 mají uváděnou hmotnost 8,5 kg. Nevíte prosím, kdo starší Plika máte, kolik opravdu váží? Dále mě ještě zaujaly Plika s ozn. OT - ON TRACK. Máte je prosím někdo? Jak se liší oproti klasik. plikům? Naživo jsem je nikde ještě neviděla. Předem díky za odpovědi.

lenkove
28. led 2012

Ahojte, ja mam starsi typ PP a mam rovnaky problem ako iplusr... Teraz cakame na druhe mimi a novy kocik sa mi nechce kupovat. A tento je hrozny. Avsak neviem ci je potah z mojho kocika (atlantico) rovnaky ako ten z P3.. Ak by ste niektora mohli hodit do temy fotku vyzlecneho potahu, bola by som vam vdacna.. Alebo ak takyto potah (a striesku) predavate samozrejme.. Dakujem! 😵

iplusr
28. led 2012

@lenkove to vyzera fajn. akurat je pisane len osobny odber. skusim im napisat.

petrakm
16. únor 2012

ahoj chtela bych se zeptat, zda u completa P3 ten nanoznik pro 1,5-2lete dite ma cenu kupovat,kdyz se tam dle vetsiny z vas uz takhle velke dite stejne nevejde 😒 myslim,ze ten beznanoznikovy je classico? jinak je uplne az na ten nanoznik tootozny?dekuji moc za postrehy..a prosim nevite nekdo sirku v sede a delku techto golfek, jeste jsem se na nej nebyla podivat,ale podle vsech moznych diskuzi vychazi fakt dobre, tak nez ho uvidim..dekuju

ivanka.7
16. únor 2012

@jchalupka Ta hmotnost sa zrejme lisi aj od typu plika, staci ked si pozries rozne verzie, tak sirka podvozku je od 53 do 58 cm - podla koliecok (dvojite alebo loziskove) alebo rucky (golfky ci plna). A podobne.

weri1
16. únor 2012

@petrakm já mám completo a nevyužila jsem ani nánožník ani pláštěnku a míry nevím

petrakm
17. únor 2012

ahoj mate nekdo PLIKO completo 2012? resp. cim se lisi od 2011?dekuji Petra

zuzulli
3. bře 2012

Ahoj,prodavam PP pliko switch barva tropical,kupovane tu na modrem konikovi po 1 diteti pouzivany rok.V dobrem stavu,nam bohuzel nevyhovuje,potrebujeme kocarek do terenu..Jinak je perfektnií 🙂)Kdyby jste nekdo mely zajem ..

extrate
26. bře 2012

kto mate PP Pliko P3 aky je matrac vo vanicke navetta? kupila som pouzity kocik a nemam matrac, neviete aky tam pasuje alebo kde ho zozeniem?

ejkam
1. dub 2012

Ahojte kočky, poprosím Vaše skúsenosti s Peg perego pliko compact completo? Rozmýšľam o jeho kúpe. Dá sa použiť aj v miernom teréne? Máte niektorá farbu "myrto"? 🙂 🙂 🙂 Ďakujeeem

babymarket_sk
2. dub 2012

@ejkam
Je to skôr "mestský" kočík, model Switch je novší s technickými vylepšeniami - kolieska na ložiskách, otočná sedačka...zvládol by teoreticky aj park s neupravenou cestičkou, len budú trpieť kolieska 😉

@extrate
skúste osloviť predajcov týchto modelov kočíkov, možno budú vedieť objednať ao náhradný diel....

ejkam
4. dub 2012

@babymarket_sk Dobrý večer, ďakujem za odpoveď. Viete mi prosím poradiť, či je nejaký golfový kočík vhodný aj do miernejšieho terénu? Ďakujem