Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

mooncaa
4. dub 2012

@ejkam Myslím, že žádný golfáč není vhodný do terénu. My teda zvládli s golfkama i sbírání hub. Koneckonců přenášet přes kmeny stromů na to se hodil golfáč kvůli váze lépe, ale sporťák je sporťák.

ejkam
4. dub 2012

@mooncaa Vďaka, ja som určite nemyslela ťažký terén, ale napr. takú rozbitejšiu cestu🙂 Pekný večer

weri1
4. dub 2012

@ejkam měla jsem je a zvládala jsem s něma vše 🙂 za mě doporučuji

mpavlinka
4. dub 2012

V terénu je to opruz. Pořád se sekaj kolečka, kočár se musí nadzvedávat... Za mne jsou golfky dobrý na rovný pěkný cesty, jinak se s nima člověk nadře víc, než s těžším sporťákem, kterej se neseká a projede vše 😉

babymarket_sk
5. dub 2012

@ejkam
zdieľam názory, ktoré uviedli mamičky...zvládnuť možno zvládne, no za cenu možno až poškodenia alebo nízkeho komfortu...Možno riešiť skladnejší športový kočík ako Hartan VIP alebo Easywalker june...

bettypo
5. dub 2012

@babymarket_sk Easywalker june? už sa predáva?

veronikaprostenika
5. dub 2012

Ahoj mamči, prosím radu, mám sice switchky, ale ta diskuze moc nejede ☹. Asi před třemi týdny jsem koupila
http://kocarky.heureka.cz/peg-perego-pliko-swit... za 8300,-. Prostě jsem si usmyslela, že chci nový kočárek 😠 , který se mi bude krásně skldádat. Kočárek je to boží, nádherny 🙂😵. Použili jsme ho cca 3x a... chci ho prodat. Koupili jsme nové, velké auto a už jsou pro mě golfky zbytečné. Mám super sládaci sporťák(Jane rider) a tak je pro mě další kočár zbytečný ☹, Já vím, moje hloupost.
Tak a teď k té rade. Snažím se ho prodat, ale zatím žádný zájemce ☹, Za kolik myslíte, že je to adekvátní ? dalo by se říct nový kočár, v plné výbavě, třikrát jetý. Záruka 2 roky, A protože muj tatka dost cestuje, tak by ho mohl temer kamkoliv dovezt... Napiste prosim nazory, za kolik byste ho prodavaly Vy. Zatím ho nabízím za 7300,- a nic ☹...

mpavlinka
5. dub 2012

@veronikaprostenika vzhledem k tomu, že na netu se sežene novej kolem 7300 (třeba ne vaše barva, ale jiná), tak asi budeš muset ještě slevit... Jsou to hodně drahé golfky, byť perfektní, taky jsme je měli. Když už se pro ně někdo rozhodne, asi spíše hledá vyloženě bazarové, klidně rok i více staré, ponevadž jsou opravdu kvalitní. Na MMB se věština prodává kolem 5 tis. (ikdyž samozřejmě již nejsou v tak super stavu jako máš ty...)

veronikaprostenika
5. dub 2012

@mpavlinka taky jsem koukala, ze nejlevnejsi 7300, asi je budu mit zatim doma a budu doufat, ze se nekdo najde. Ze bude chtit vylozene tento model. Nebo mozna ze by byla lepsi vymena. Puvodne jsem vhtela jane cross... Ja jsem takova koza☹. Ted mi tu lezi v komore 8000,-😢

weri1
5. dub 2012

@veronikaprostenika já bych ho za 7300 nevzala....já koupila rok starý switche, v perfektním stavu za 5000,- a i to se mi zdálo moc, většinou hledám za polovinu bazarové věci, ale chtěla jsem ho ,tak jsem ho vzala i za tu cenu

veronikaprostenika
5. dub 2012

@weri1 to jste me moc nepotesily, holky😢...

mpavlinka
5. dub 2012

@veronikaprostenika tak dej do inzerátu dohoda možná a uvidíš...

veronikaprostenika
5. dub 2012

@mpavlinka ozvala se mi jedna pani a ta ze by za ne dala 6000,- ale to s nima asi radeji bzdu jezdit. Preci jen-3 jizdy za 2300,-😅... Asi zkusim vymenit za nejaky "designovky"😀, sportak mam dobrej, tak treba se najde nejaka mamca, co budw chtit kvalitni golfky a spalila se kdyz se nechala unest vzhledem(neco jako quinny atd)

ejkam
5. dub 2012

@weri1 Ďakujem, povzbudili ste ma🙂 Zvládli ste teda aj horšie cesty? Vďaka a príjemné sviatky

ejkam
5. dub 2012

@ejkam Teraz pozerám, že vy ste mali model switch a ten je modernejší ako pliko P3.

weri1
5. dub 2012

@ejkam já měla plika teď mám switche a nemám problém ani s jedním i trochu horší cesty a že jich tu v praze je, chodníky otřesný

weri1
5. dub 2012

@veronikaprostenika já bych je prodala za těch 6000 lepší než aby ležely ladem

weri1
5. dub 2012

@veronikaprostenika myslím si,že skoro každá maminka ví co chce, ozkouší v obchodě a tak....

mpavlinka
5. dub 2012

@veronikaprostenika souhlasím s @weri1 asi bych je prodala. Ono zas moc potenciálních kupců není. Spousta maminek volí levnější golfky, někdo koupí výhodně tyto bazarové a někdo koupí rovnou nové a neřeší to 🙂

ejkam
5. dub 2012

@weri1 a aký je prosím Vás zásadný rozdiel medzi pliko a switch okrem tej otočnej sedacej časti?

weri1
5. dub 2012

@ejkam líp se s ním jezdí ....🙂 kdyby nebyla ale otočná sedačka, tak bych si nechala plika, sice se s něma tíž jezdí, ale to nezjistíš, když nezkusíš switche, já si nemohla stěžovat a v plikách byl víc zapadlej, a boudičku měl dost vysoko nad hlavou což je plus, u switchů má hlavičku a hned boudičku, ale my ji nepoužíváme, dávám ji jen když spí, takže s plikama budeš 100% spokojená 🙂 jsou fakt dobrý

weri1
5. dub 2012

@ejkam jak já říkám ve switchů sedí jak vosa na bonboně 😀

mpavlinka
5. dub 2012

A ještě líp se jezdí s Easy Drive 🙂

ejkam
5. dub 2012

@weri1 Ďakujem si veľmi milá. Rozhodujem sa o kúpe plika starého 3 roky, ale minimálne jazdeného (je to limitovaná edícia active) za 95 Eur. Tak to stále zvažujem 🙂 🙂 🙂

weri1
5. dub 2012

@ejkam já měla taky rok 2009 super stav za 2500,- ale jela bych se osobně podívat....jedny na fotce vypadaly super a realita děs, špinavé a nic moc ☹

@mpavlinka jednoduchá kolečka jsou naprd, sice líp jezdí, ale uvidíš sama jestli je někdy koupíš, trochu nerovnej povrch a konec, si teda myslím 🙂

weri1
5. dub 2012

@ejkam jaká je to barva?

mpavlinka
5. dub 2012

@weri1 jsem s nima jela. Naopak v terénu se ovládá ten kočár daleko líp. Ta dvojitá spíše zase nevyhovují mně. Jediný co bych řešila, aby ta jednoduchá kola vydržela tíhu kočáru.
Jinak ale switche jsou prostě super.

mpavlinka
5. dub 2012

@ejkam našla jsem pár fotek... Nikča je veliká (20 měsíců, 15 kg a 93 cm, kámošky holčinka je takto velká ve třech letech) a furt se do Switchů vejde a i pěkně se v nich vyspí...

Nikča Plika normoš 3/4 roku
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mpavlinka/al...
a switche:
Nikča 1 rok
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mpavlinka/al...

rok a půl
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mpavlinka/al...

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mpavlinka/al...

weri1
5. dub 2012

@mpavlinka já už si zvykla, ale v plikách se mi zdá, že si víc hověl .-)

ejkam
5. dub 2012

@weri1 je to tyrkysová farba🙂