Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

dandik
1. črc 2012

My máme kolekci 2008 - červená. Na konstrukci na lístečku je přesně napsána barva, ale nyní přesně nevím.

jop
12. črc 2012

zdravím, prodávám kočárek Peg Perego Pliko Classico 2010, barva Java - tmavě hnědá. Je v záruce do 10/2012. Jezdili jsme s ním cca rok, je naprosto nepoškozený, barva nevyšisovaná, vypadá jako nový vyjma koleček, která jsou mírně ojetá. Původní cena 6000,- Kč, nyní 3000,- Kč.

kvetinka211
26. črc 2012

Ahojte, tie co mate starsie Pliko P3 s madlom a jednym drziakom na napoj vyrobene 2004-2007, tak davajte velky pozor a nenechavajte v nom babo same ... http://www.babyrecenzie.sk/clanky/detail/Vyrobc...

boska79
26. črc 2012

@kvetinka211 to len amici mozu byt tak na hlavu...

mafinka79
31. črc 2012

Nemyslím si, že by teraz všetky mamičky mali prepadnúť panike na základe amerického problému spred 8-5 rokov. Podľa kámošiek PP vyrába kvalitné kočíky. Hlavne priestranné. Kde boli s tým vyhlásením doteraz. Koľko detí v tých kočíkoch za ten čas vyrástlo?

dandik
7. srp 2012

Dnes mne v obchodě zaujal kočárek od zn. Peg Perego – Book. Neviděli jste ho také někdo na živo? Docela mne zaujal a to jsem šla pro PP Pliko P3 a rozhodovala jsem se ještě mezi novým Switchem 😀

https://www.youtube.com/watch?v=3eXIRP8nCe4
matrix20
12. lis 2012

Holky, máte někdo peg perego switch easy drive? Moc se mi líbí, ale ta cena je děsná. Ale nejspíš neodolám. Proto se chci zeptat, jestli jste s ním spokojení.
Děkuji moc!!!

ivanka.7
15. lis 2012

@matrix20 ja mam a som spokojna, ale to sa tazko hovori, zavisi od toho, co ocakavas :D

ofelieee
15. lis 2012

holky poraďte, jsem asi tupec 🙂 mám PPP3 a jak teď začala být zima, nevím si rady s nánožníkem... kam ho upnout? Připnu ho zipem, ale už neumím připnout patentky...

barbora84
15. lis 2012

@matrix20 ahoj, my ho mame, kocik je super, ma vsetko co som pozadovala az na to, ze nema nafuk. kolesa, uvidime co to bude v zime ... Je to vlastne aj hlboky a sportovy kocik 2v1, my sme vobec nekupovali extra hlb. vanicku

matrix20
19. lis 2012

Já ho budu mít jen do auta, když pojedu do města (za babičkou, na nákupy, na plavání). Bydlíme na vesnici a to tady mám na ty naše cesty nebo spíš necesty Hartana, na kterého nedám dopustit. Ale když chci jet někam s kočárkem i se psem (labradorem), tak se do auta horko těžko narveme. Navíc mám ten svůj kočár skoro pořád jak dobytek, protože nikam jinam než do lesa se u nás nedá jít.

bebe2013
13. led 2013

Caute, vedeli by ste mi odporucit kocik s vlastnostami peg perego pliko P3 ale menej hrkavy? Najlpesie s nafukovacimi kolesami? Dnes som testovala v parku to pliko, a vsetko sa mi zdalo super, az na tie strasne hrkave kolesa.

aklus
3. únor 2013

Ahoj, můžete mi někdo napsat, zda jde peg perego P3 opravdu do lehu?
Děkuju

mooncaa
3. únor 2013

@aklus Téměř do lehu. Já mám sporťák Teutonia a tam je to úplný vodorovný leh u PLika je to skoro leh. Prostě ten zadek je o kousílínek přeci jen níže než hlava. Já uvažovala, že bych úplně malé mimčo dávala do Plika obráceně a pokud bych dala na sedák složenou deku, tak by to šlo (aby nebyla hlava níž než nohy). Bouda jde dát obráceně bez problémů.

mooncaa
3. únor 2013
7511
4. únor 2013

ahojte, nekupovali ste niektora novy kosik na pliko? mam v nom uz dieru 😒

majky86
19. únor 2013

Ja nabizim k prodeji PEG PEREGO PLIKO P3 fialova barva, pouzitypouze jako druhy kocar asi ctvrt roku, se zarucakem. TOP STAV. pc byla 6790KC, nyni 4000Kc. Info mail m.s.novosedly@seznam.cz, nebo mobil 777 308 997

pumuckl
24. únor 2013

Nevíte některá prosím v čem se liší kolekce ON TRACK o ostatních Peg Perego Pliko P3? Snažila jsem se to najít na netu, ale ani videa na you tube to nevysvětlují. Díky

ivanka.7
24. únor 2013

@pumuckl Nebude to v tom, ze on track ma len jeden nanoznik? Ten isty aj na vanicku aj na sportovu cast? Ja to tak mam napr. na nasom kociku 🙂

pumuckl
24. únor 2013

@ivanka.7 viděla jsem na videu "on track" na youtube, jak to tam přehazují, ale zatím žádný PP nemám a tak jsem nevěděla, že to jinak z navetta na pliko přehodit nejde. To by mohlo být ono. Chci si koupit pliko (bez nánožníku) a tak pátrám v čem se liší ty modely on track, aby mě pak třeba nemrzelo, že jsem nekoupila OT a koupila aktuální kolekci.

kika1981
24. únor 2013

Predám Peg Pérego Pliko P3 - golfové palice, vo veľmi zachovalom stave, po jednom dieťati, farba je neutrálna tm.sivá - hnedá, obsahuje: hlbokú vaničku Navetta XL, športová verzia aj s zatepleným fusakom - do 3 rokov., tašku, prebalovaciu podložku, sieťku, pršiplášť. Veľmi ľahká hliníková konštrukcia, jednoduché a rýchle skladanie, praktocký držiak na fľašu na pravej strane. Moje heslo : kvalita nadovšetko, hl. pre naše detičky . P.S.: + darček 🙂
Povodná cena 800 teraz 200 €
mám tu inzerciu kto by mal záujem može si kuknúť 🙂 Ja som bola spokojná , velmi spokojná s Plico P 3

adena7
6. bře 2013

Dievcata neviete mi poradit kde by som zohnala PP pliko bubbles green? To zelene prevedenie s gulickami?

duratlicka
11. bře 2013

Ahojte,rozpadava sa nam pliko p3,dali sme mu zabrat,bola to asi 2008 rocnik a ja rozmyslam,co teraz.Novy je strasne drahy a jazdenych sa bojim.Nemate skusenosti s Ariou alebo Mini?

kika1981
11. bře 2013

@duratlicka ja mám na predaj Pliko P3 ked máš zaujem kuk v mojich inzerátoch, je vo velmi dobrom stave a na cene mozeme dohodnut ... 🙂

duratlicka
12. bře 2013

@kika1981 Velmi pekne dakujem za ponuku,ale ja som zatazena na cervene kociky a nakoniec sme sa s manzelom dohodli,ze toho nasho plika u nas uz doopatrujeme a ked sa nacisto rozpadne,potom sa uvidi🙂

duratlicka
12. bře 2013

Mal tu niekto Peg perego pliko cele 3 roky?Ked povypadavali tie stupliky z kolies a kolesa sa zacali trochu rozchadzat,kolko vam ten kocik este vydrzal?Mame 2009 on track a uz je cely rohegany,ale je to moj milacik a tak by som rada vedela,kolko casu mu este zostava😀

ivianocka
15. dub 2013

Baby. Poslkadala som sportak peg perego Pliko P3 On track, kolekcia 2009. Mam ho aj s nanoznikom. ale neviem, kde sa da zacvockovat vrch. na bokoch je uz na cvockoch buda, tak nemam ziadne ine miesto kam zacvoknut nanoznik. nejaku radu kam to zacvaknut???? hladam a hladam a nic! uz som z tooho mierne nervozna 😒

ivanka.7
15. dub 2013

@ivianocka kasli na nanoznik, ja ho vobec nepouzivam a nikomu nechyba, len nam zavadzal 😅 ale to si asi nechcela pocut; mam kolekciu 2012, tak to pripadne zajtra mozem pozriet, teraz sa mi uz nechce robit bordel v byte 🙂

kuriatko7
15. dub 2013

ja mam pliko a je skvele....pri dvoch detom po sebe, ziadne srubky z neho nevypadli... odporucam....lahky, skladny, sikovny, cenovo v pohode.

ivianocka
16. dub 2013

@ivanka.7 no my sme ho tiez nemali, iba deku som tam dala. ale ked uz nanoznik mam, chcem ho apson skusit, aj ekd ma po bokoch diery, tak aj tak by som musela dat deku. a hlavne ma vytaca,a ko to ze neviem prist na to kde ho zapnut.