Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

mpavlinka
5. dub 2012

@weri1 já to nedovedu tak posoudit, poněvadž v plikách byla malá... Takže opticky vypadaly větší 😀 ale bouda byla určitě vejš 🙂

ejkam
5. dub 2012

@mpavlinka malá je nádherná🙂 Switch sa mi tiež páči, ale je drahší. Preto uvažujem o pliku. Vďaka za fotky

mpavlinka
5. dub 2012

@ejkam děkuju. U těch Plik je výhoda že jsou lehčí a u staršího dítka je každá kilo sakra znát 😀

ejkam
5. dub 2012

Tak to je pravda🙂 A nánožník je dostatočne veľký?

mpavlinka
5. dub 2012

@ejkam no nánožník jsme použili na podzim, to byl Nikče rok a čtvrt a teďka v zimě už ne, stačil fusak. Takže nevím.

weri1
5. dub 2012

@ejkam my taky nánožník nepoužívali

weri1
5. dub 2012

@mpavlinka nedávno jsem tahala switche do tramvaje ....nebyl nikdo na blízku

mpavlinka
5. dub 2012

@weri1 no facha co 😅 😀

weri1
5. dub 2012

@mpavlinka no ani mi nemluv a ještě do tramvaje kde jsou ty schody takový kosý ....cca 22 kg 😝

mpavlinka
5. dub 2012

@weri1 no já už je neutáhla ke konci, páč s Kikounem 25 a k tomu plnej koš a taška na madle, odhadem třicet měly a to nejde...

lenkaga
22. dub 2012

@mpavlinka @weri1 baby, mozem vas poprosit o premeranie kociara PP switch? Hlavne ma zaujima chrbtova cast a sirka sedenia. Dik

barca127
7. kvě 2012

Ahoj babule neviete mi povedat ci sa mi zmesti pp pliko do fabie????

edita84
7. kvě 2012

@barca127 Ahoj my máme renault clio a športiak sa v pohode zmestil 🙂

bl4nche
8. čer 2012

Mame pliko 2010 a ted jsem zjistika, ze mame praskla (plastove telo kolecka, nikoli vnejsi cerna guma) 2 kolecka jsou praskla. Zjistila jsem to ted, kdyz jsem je myla, protoze 3/4 roku lezely v garazi. Normalne jsme s nima ale jezdili, ze sou praskly, sem netusila. Kupovala jste nektera nahradni kola, kolik staly?

ziarcanka
8. čer 2012

@barca127 Keď nás minule viezol sused na fábii, do kufra som pliko nenapakovala - bolo príliš dlhé. Potom sme ho museli pripútať na predné sedadlo 😀 a ja som sedela vzadu s malým.

ziarcanka
8. čer 2012

@barca127 teraz som si všimla dátum 😀 😀 😀 - už je to asi neaktuálne

lucy.l
8. čer 2012

Prosím o zhodnocení,koupily byste za 2000,-

mima1311
8. čer 2012

@lucy.l to som nevedela ze sa da dat sedacia cast v smere aj prostismere 😲 ci to nie u vsetkych ? mam pliko P 3 pramette a nejde mi to 😖

barca127
9. čer 2012

@ziarcanka no uz to nie je aktuaôlne ale dakujem za odpoved mi sme nakoniec kupili pliko switch a zmesti sa nam do kufra takze parada 🙂)

ivanka.7
9. čer 2012

@mima1311 ide to u "switch" modelov 🙂

tilly
9. čer 2012

nepotrebuje niekto nakupny kos pod kocik?

dandik
26. čer 2012

@weri1 Potřebuji poradit 🙂) Mám 3,5roku jeté golfky Switch (kupované přes bazar, nesedí nám moc barva) a poohlížím se po normálním Pliku. Nevím, ale zda nevzít znovu Switch. Jsem s ním fakt spokojená, radši tahám než sporťák a to bydlím na vesnici a polňačka pro něj není žádný problém. Co je lepší? Pliko nebo Switch. Asi bych šla do varianty bez nánožníku, budeme mít 8měs. a zdá se mi krátký. díky

dandik
26. čer 2012

@lucy.l 2tis. jsou super, já mám podobné v červené a dražší. Jen je vidět, že je vyšišlá boudička. Ale to prostě starší kočárky dělají.

weri1
26. čer 2012

@dandik já bych šla znovu do switchu.....když nebudu brát to, že mi vyhovuje otočný sezení, tak se mi i s ním lépe jezdí a je líp manévrovatelnej 🙂 je takovej lehčí na to ovládání

veronikaitali
26. čer 2012

ahojte ja mam uz objednane trio PP pliko easy drive strasne sa mi paci a dufam ze bude coskoro doma 🙂

dandik
26. čer 2012

@weri1 a máš dvojitá kolečka na Switch?

weri1
26. čer 2012

@dandik ano dvojitá...prej s těma jednoduchýma se líp jezdí, ale nevím....myslím, že v terénu hůř, tak nějak mi to logicky přijde, že to musí drncat dost....ale nezkoušela jsem

dandik
26. čer 2012

@weri1 My se pojedeme do 14dní podívat do Prahy do Babystar. Mají je tam všechny vedle sebe, tak to chci porovnat. Tak uvidíme, co nakonec pořídíme. Také se mi líbí PP Sí svým designem, ale praktičnost asi bude horší - nejde do úplného lehu atd.... 😒

weri1
26. čer 2012

@dandik tak já třeba do úplného lehu nedávám ....pak dej vědět co jste pořídili 🙂

lucy.l
30. čer 2012

@dandik a jakou máš barvu plik switch?