Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

jituskak
22. dub 2010

tak jsme ho sehnala... na mimibazaru. sice dodací lhůta je 7-10 dní,a le paní mi psala, že ho má. 😵

marketka.27
22. dub 2010

Můj muž mi tvrdí, že když chci na podvozek P3 nasadit Navettu (dnes jsem ji měla), tak se nesundává sedačka. Protože v instruktážním videu tak nasazují autosedačku, což mi přijde logické. Ale s tou Navettou je to blbost, ne?

marketka.27
22. dub 2010

jitus, tak gratuluji, poslední kus ve střední Evropě jsi teda sehnala ty🙂

jituskak
22. dub 2010

díky, ale ještě mi to nepřišlo, takže se neraduju 😀

bajciatko
23. dub 2010

Pri Pliku P3 completo 2009 nevidim, kde si babatko moze polozit nozicky, je to tam dost take zasunute? Ma niekto skusenosti? Prosim o prispevok, nakolko sa rozhodujeme a dost nam to suri, len ma zaujima, ci si ma kde babatko vylozit nozicky.

ajdika
23. dub 2010

Ahoj Bajciatko. Myslíš, kam si dáva nožičky, keď je už väčšie a sedí? Tá časť na sedačke má viac polôh (pri nožičkách), keď je menšie, máš to rovno, keď je väčšie, dá sa to ohnúť ešte dole a pod ňou je opierka nôh.

bajciatko
23. dub 2010

ahoj ajdika dakujem za odpoved, cely cas ma to trapi, je to tam, len mi to pride take velmi dozadu posunute, a ta cast na sedacke sa neda uplne zvislo spustit, vzdy ju vracia trochu dopredu.... ale ano, presne to myslim, je to v pohode? nemusim sa toho obavat? jedine toto ma trapi na tom kociku 🙂

adus22
24. dub 2010

Ahojte dievcata, nemate niektora osobnu skusenost uz s kolekciou 2010? Hlavne ma zaujima ci je plocha na lezanie tiez cez 90 cm a ci su pasy riesene rovnako ako pri kolekcii 2009..... dik

marielik78
25. dub 2010

Adus, myslim, ze by ti to vedeli povedat v kazdom obchode, kde maju pp 🙂 Prip. aj telefonicky 🙂
Kamaratka ho planuje kupit, ma teraz pliko z roku 2005 cca. a tak sa jej spytam, no asi to zistis sama skor 😵

bloumik
26. dub 2010

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala, jestli máte některá univerzální nánožník na plika, nejspíš Emitex. On jich vyrání víc, buď univerzál nebo sport verzi a já nevím, který koupit.
A jak se to na ten kočár upevňuje?
Moc dík.🙂

adus22
27. dub 2010

marielik pisala som, a z dvoch obchodov mi odpisali, ze je to rovnake, tak som objednala - som zvedava aky bude v skutocnosti....

ajdika
27. dub 2010

bajciatko, myslim, že je to v pohode. Môj malý aj tak má nohy spustené, visia mu, ale sesternicin malý si ich tam v pohode dáva. Najlepšie odskúšať v obchode, neviem, aký veľké máš dieťa, ale možno s nejakým kamarátky 🙂

pett7
30. dub 2010

ahoj, rozhoduju se mezi plikem a inglesinou zippy možná to tu padlo ale chtěla bych se zeptat jak pliko zvládá mírný terén třeba kostky, rozbité cesty nebo štěrk? Nebo je to kočárek jen do obchodních center..

mmacko
30. dub 2010

pett, my mame v okoli samu zamkovu dlazbu, to je v pohode. Co sa tyka mierneho terenu, ak je to taka "pevna tvrda zemina", tak v pohode. Rozbite cesty podla mna ako vsetky kociky, vzdy musis trosku spomalit, ked ides po takom "tankodrome".

pett7
30. dub 2010

skoro všude píšou že je to městský kočár... mrknu na něj v obchodě, když jsem se dívala na video tak vypadá super

sabiatko
1. kvě 2010

ahojte 🙂 sa priznam, ze mi trosku vadi, ze ked ideme po horsom chodniku, tak sa maly v kociku natriasa. by som fakt brala nafukovacie kolesa... no ale inak som spokojna, je to supis kocik a malemu sa v nom paci 😎

zuzik17
2. kvě 2010

Ahojte,

v auguste očakávame druhé dieťatko a uvažujem dlhšie nad kúpou Peg Perega. Najnovšie ma zaujal model Skate, máte s ním niekto skúsenosť?

marketka.27
6. kvě 2010

Podnikla jsem první jízdy s Plikem a jako jediný kočár si ho teda představit neumím. Jsou to prostě golfky, super na chození po obchodech, po rovném. Ale jinak nedám dopustit na nafukovací kola a odpružení GT3. Malá mi v P3 plakala, když jsem šla po horším chodníku. Takže můj názor: Pliko super jako doplněk "vozového parku" na krátké jízdy, do MHD, do auta, na nákupy atd., ale jen tak na procházku si vyrazím raději s GT3 🙂

zuzkapin
10. kvě 2010

Ahojte,

vie mi niekto poradit co s ruckami, ktore zacali "lepit"? Proste ta guma, aby sa lepsie drzalo a nesmikalo sa, tak lepi... co s tym? Dik za kazdu cennu radu...
...mna napadlo omotat paskou na rakety, ale to by vyzeralo hrooozne :o(

footstep
10. kvě 2010

Ahojte, v auparku BA v ich obchode, maju modely 2009 s peknymi zlavami, dnes sme kupili Pliko P3 completo za 244eciek 🙂

mmacko
11. kvě 2010

Footstep, ja som ho tam kupila v decembri za 250 eur, vtedy zacali davat zlavy na 2009 modely 😉
Aky si si vybrala?

footstep
11. kvě 2010

vybrala som si titanio, mame sice dceru, ale planujeme dalsie babo a ak kocik vydrzi, nemusime riesit farbu, ak to bude chalanko 🙂

lodgermaniacka
11. kvě 2010

baby, neviete mi napisať tel.číslo na obchod peg perego v auparku? O ni nemaju stranku na nete a chcela som si zistiť cenu ineho modelu

jituskak
12. kvě 2010

tak mám pliko doma. je teda větší, než jsme čekala (při složení),a le je božíííí. hnedka s ním pojedu nakupovat🙂

lodgermaniacka
13. kvě 2010

foootstep dakujeeem 😉 🙂

lucija
13. kvě 2010

Ahoj holky, mě PP bohužel ukradli a zůstala mi pláštěnka. Tak kdyby jste některá měla zájem, ozvěte se 😉

petra.a
17. kvě 2010

Ahoj, rozhodla som sa pre tieto golfky ,uz mam jasno aj vo farbe, len by ma zaujimalo ak je rozdiel v pasoch medzi 2009 a 2010. Niekde som tu citala, ze sa pasy daju odopnut a dieta ma tak vacsiu volnost v kociku. Ale ked porovnavam obrazky tak mam pocit, ze u 2010 su tie pasy uz napevno.

mmacko
17. kvě 2010

Petra, neviem, ako su pasy u 2010, ale ja mam 2009 a tie pasy, ktore nemusia byt pripnute k opierke su super. Moja mala by bola asi nervozna, keby ju to obmedzovalo v pohybe.

kacka.l
17. kvě 2010

😉 2010 mají na pevno, jako všude v jiných golfkách. Vymakané jsou ty 2009. 😉