Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

zuzkagu
17. kvě 2009

určite ma okienko. 🙂

alenka83
17. kvě 2009

no těch 400 euro není zas takovej hit, kde jste to čoveče kupovali? Vím, že v DE mají za 270euro 🤐 Jinak dneska jsem sundavala potah a prala ho a neskutečná spokojenost. Nejen, že šel dobře sundat, ale i skvěle vyprat, takže není se čeho bát🙂

katyl
17. kvě 2009

zuzka gu, dakujem, a ake je to kienko?? Plastove, alebo taka sietka ako ma GT3?

alenka83
18. kvě 2009

katyl, je to jakoby síťka a na dítko nejde moc vidět☹ Nebo ason já nevidím

ninny
18. kvě 2009

r.ferraro - mate tri-fix alebo on-track? Lebo on-track je o dosť lacnejší od Tri-fixu.. tak asi ten, že? 😉

katulen
19. kvě 2009

holky, poraďte, na jakých stránkách seženu PP Pliko P3 ta nejlepší cenu (chci ho objednat přes net...)
Díky za rady 🙂

katyl
19. kvě 2009

dokonca mi povadala kamoska, ze kazdy model plika ma to okienko ine, ze jedno ma nejake trojuholnikove, jedno plastove, ine sietkove......ake modely a ake okienka mate vy??

alenka83
19. kvě 2009

katulen, myslím, že nejlevnější jsou na mimibazaru. Zadej si tam do hledání Peg perégo pliko p3 a měli by ti vyjet.

Katyl, my máme tu titanio 09 a máme obdelníkové, pod kapsičkou se síťkou🙂

lucillienka
3. čer 2009

baby, nechcem dráždi, ale ja som mala prvého polroka pre mimčo PP Pliko a teraz som ho predala , a kupila som si Teutonia Spirit....a je to NEBE A DUDY.....Pliko je v porovnaní s Teutonkou detská roztrasená hrkalka...

ninny
3. čer 2009

luci, každý ma svoje skúsenosti z kočiarikom, niekomu vyhovuje ten, druhému zase iny.. a naopak... takže je to individuálne... som rada, že Ty si si ten "svoj" kočiarik našla.. 😉

alenka83
3. čer 2009

Luci, to je jasný, vždyt jsou to golfky a ne sporták,tak tam musí být asi taky rozdíl, takže jsou takový jakoby forovější, ale na golfky jsou super a nemůžu si vynachválit. My měli sporták a ten už je pryč, neb byl moc velký a objemný 😎 😉

katyl
6. čer 2009

kocky a este mam otazku ku kolieskam, starsie modely maju tusim take vrubkovane kolieska, nove zasa hladke ak som dobre videla....ake su lepsie, viete mi poradit??? Stale cosi vymyslam, vsak??? 😀 😀 😀 😀

zuzkagu
7. čer 2009

No tak ja môžem porovnávať, lebo mala somaj staršie perego a teraz mam model 2008 a musím povedať že som spokojnejšia s tými rovnejšími, nemám medzi tými vrubkami uchyneu žiadne blato a z hladkých to ide lahšie dole ale iný rozdiel asi nieje 🙂
Oboje su také pogumovanješie
Ale ak sa rozhoduješ určite kup novšie modely, oni maju aj ine poťahy - materiál

gingerlady
7. čer 2009

Ahoj holky, tuhle jsem nějaké golfky hledala a PP mě dost zaujaly. Jen jsem se nikde pořádně nedozvěděla, jestli tam může jít i samostatně nesedící mímo 🙂

zuzkagu
7. čer 2009

ginger tak ja som svojho synatora v nom vozila od 5,5 mesiaca, pekne si tam ležkal a na všetko videl 🙂

gingerlady
7. čer 2009

To je právě ono...všechno viděl. MAlý je zvědavý a hluboká korba ho začíná nudit.......a chtěla jsem i lehký, snadno složitelný kočár jen když frčím do města něco zařídit a hned zpátky. Jinak nám Bugaboo vyhovuje ve všech směrech...ale do sporťáku můžeme až v 6ti měsících...

ninny
8. čer 2009

Baby, čo sa týka autosedačky /vajíčka/ PRIMO VIAGGIO boli ste s ňou spokojné? Ma tá autosedačka aj polohu"ležmo", ako napríklad lehatka? DIky🙂

katulen
8. čer 2009

tak je jasno holky, už jsem peg perego pliko p3 classico objednala 🙂. Sice bylo v plánu golfky pořídit až se malý narodí, ale akce je holt akce, takže nám ve středu dorazí a poputuje k babičce do úschovy, už tam máme schovaného Patrona Bohemia Allux - trojkombinace, takže tam budou dva. No, ale nekupte to 😉 Pliko za 4500,- Kč 😀

katyl
8. čer 2009

katulen, daj tip kde si kupila 😉

zuzkagu
9. čer 2009

KAtulen super nakup, ja som na začiatku roka objednávala za 5900 Kč tiež classico ale bol k tomu zadara fusak Kaiser takže tiež som dobre celkom kupila 🙂

susik77
9. čer 2009

Ahojte, uz som tusim do tejto diskusie pisala, ze sme mali pliko - r. 2008 a za rok pouziv. sa nam skoro uplne rozpadli 😖 strasne vrzgaju-mm hovoril, ze su tam poskod. loziska, ze to je proste plast a nejde to opravit.
tak tiez idem pre 2. dieta kupovat radsej nieco odolnejsie-asi sportak 😖
ale kto chodi len po mestskych chodnikoch a cestuje bud len autom al. nizkopodl. busmi, tak pliko je idealne. my sme chodili aj do lesoparkov, pretoze mala odmietala byt v inglesine magnum-ani sediet tam nechcela. akonahle sme kupili golfky, tak v nicom inom nechcela byt ☹

denisab32
9. čer 2009

susik77
ak ho máš ešte v záruke - asi áno, tak si to daj opraviť, pre servis to nebude problém...
ninny
nemá polohu ležmo...ale ak ju chceš využívať len ako autosedačku a nie ako lehátko, testy bezpečnosti má dobré...

susik77
9. čer 2009

denisab: asi mi reklamaciu neuznaju-my sme ho moc nesetrili-pouzivali sme ho po naroc. terenoch+ mala ma uz asi 15 kg+este som v tom nosila tazke nakupy-okolo 5 kg...pre nas asi golfky nie su vhodne. Preto si radsej najprv rozmyslite ako ich budete vyuzivat pred tym ako ich kupite 😉

katulen
9. čer 2009

katyl, na mimibazaru 😉

trixi
9. čer 2009

susik, Ta obdivujem 😉 , ja Pliko pouzivat len na shopping do shopping parkov, sem tam, ked idem autom a maly nechce chodit peso. Neviem si predstavit ho pouzivat v narocnom terene. V nedelu som zabudla hodit nas terenak do auta, zostal mi tam len Pliko a v ZOO som sa poriadne namakala do tych kopcov. Som zvyknuta do terenu na kocik s velkymi kolesami a tento som ledva tlacila ☹ . Mozno to nebude kocikom ale mojou slabou fyzickou 😢 alebo kilami na viac 😀 .

susik77
9. čer 2009

trixi: noo, keby si mala take tvrdohlave dieta, asi by ti nic ine nezostavalo 😎 😀
dufam, ze druhe bude tichucke a poslusne 😀
ale zhodli sme sa s mm ze kupime novy kocik a uz nej. odolny 😉

ninny
10. čer 2009

denisab, a má len jednu polohu alebo viacero? a dobré viem, že niektoré vajíčka sa dajú dať do polohy "ležmo", alebo som len zle videla? Diky 🙂

denisab32
10. čer 2009

ninny
Ak je autosedačka kombinovaná spolu s vaničkou, tak v tom prípade ide aj do ľahu, ako autosedačka sa však používa s určitým uhlom chrbtovej opierky-"poloľah"....nuž keď je niečo 2 v 1 tak sa niekde musí ubrať - v tomto prípade je to bezpečnosť a pohodlie/veľkosť vaničky....

katyl
10. čer 2009

katulen, ja som nasla najlacnejsie nove za 5579 CZK, zeby som zle pozerala?? ☹

katulen
11. čer 2009

no, katyl, ona ta akce tam vydržela cca 2 dny, protože než jsem ho objednala, tak jsem paní psala, do kdy u tohoto kočáru platí akční cena, tak mi odepsala, že do vyprodání zásob, takže byl zájem asi velký a tudíž už asi kočárky prodala a nabídku stáhla.. 😒 . Chce to to hlídat, ale na mimibazaru vždycky byly ceny nejnižší, tak hodně štěstí 🙂