Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

lailaveve
31. srp 2010

@zuzkapin
dakujem za typ..len sa chcem opytat ona ti usila tie uska na uchytenie presne ako na original kosiku? lebo ked pozeram jeje fotky tak tam ma suche zipsy:-/

glumy
31. srp 2010

@lailaveve už je pozdě😀 Jsem to potřebovala vyprat včera večer, aby to co nejdřív uschlo, takže jsme prostě tu pásku přestříhla s tím, že jí pak zašiju 😠 Ale moc díky za popis, příště to alespoň udělám tak, jak píšeš 😉 😀

zuzkapin
31. srp 2010

@lailaveve
prve uska pri prednych kolieskach su ako na original... ale tie pri zadnych kolieskach su ńa such zips... ale je to OK, ja som to len natej foto este neodstrihla. a ked som si to zalepila, v pohode to preslo cez tie "ocka" na kociku...

janicka006
2. zář 2010

Hezké odpoledne,
naskytla se mi možnost koupit si od kolegyně z práce tyto golfky.....chtěla jsem se proto zeptat těch co je již mají,na co si mám dát pozor,co si dobře překontrolovat????
Zatím jsem je totiž viděla pouze na obrázku a neměla si možnost je osahat třeba někde v obchodě...
MOc díky za radu🙂)

pikusa
2. zář 2010

Holky,jedna holčinka mě poprosila at sem dám info,že na e-miminu v bazárku má Pliko......dobrá cena,hezké,jako nové 🙂
http://www.emimino.cz/bazar/peg-perego-pliko-p3...

lojzina
2. zář 2010

@janicka006 hlavne asi zipy na boudicce-tam sou 2,a u nanozniku...ja kupovala tez pouzity a pri pripinani ,,prodluzovace"boudy neboi jak to nazvat,to na jedne strane jde hur-trosinku je zip natrzeny.pak asi brzdy,potah,jestli neni nejaka trhlinka...polohovani zad ...a polohovani boudy-mela by jit preklopit uplne dopredu a nazpet.

lojzina
2. zář 2010

@janicka006 jinak spokojenost s nima velika 🙂

artepeli
17. zář 2010

Ahoj, co budete v zime pouzivat do Plika za fusak? Zkousela jsem do toho dat muj Emitex Combi, ale tu spodni sustakovou cast bych tahala po zemi.

lojzina
17. zář 2010

@artepeli ahoj,a kolik ten fusak meri?ja mam objednanej ,ne teda emitex,ale meri 100 cm,to bude akorat...

artepeli
17. zář 2010

@lojzina vyrobce uvadi 110cm - uplne po zemi to nevalim, ale motalo by se to uz do kolecek. 100cm by mohlo byt ok.

lojzina
17. zář 2010

@artepeli tak co jej vytahnout vys a zastrcit za operku?

artepeli
17. zář 2010

@lojzina kdyz to zase uz mi nevyjdou ty diry na popruhy - i kdyz asi s fusakem stejne nemusim uz moc privazovat,ze? Vyzkousim.

artepeli
17. zář 2010

@lojzina a co jsi objednala za fusak? kdyby mi to fakt do toho plika neslo?

lojzina
17. zář 2010

@artepeli v nekt.emitex.fusacich je vic otvoru,prostrihnes je dle potreby...aspon ja to tak mam v jejich podzimnim fusaku...Ja sem se ibjednala tady na MK bazarku,pani ho sila doma...diry tam nejsou ale necham je vysit u svice,...

wewe4
25. zář 2010

ahojte baby, dnes som sa pridala k vlastníkom tohto kočíka (golfiek) ..veľmi sa tomu teším,, tak dúfam, že poslúži 🙂
a chystám sa práve tiež nejaký fusak do neho objednať? ktorý by ste mi poradili?

lojzina
25. zář 2010

@wewe4 ahoj,vitej 🙂 .myslis zimni,ze ,jakej jinej..my ted mame jarni-podzimni slabsi od emitexu,a jinak na zimu mam sitej,kupovanej tady na bazarku,ladi nam s kocarkem... 😉 ,jinak myslim ze ty emitex jsou dobry ale jak pasuji zimni do golfek to nevim..

stacinka
28. zář 2010

Ahojte baby, my mame ten Pliko P3, oranzovy, ale nabuduce by som kupila uplne iny kocik. Na jednej strane ocenujem naklikavacie vajicko, ktore je skvele, ale kocik nie je dobry. Neda sa hupat, odpadol nam jeden srobik a kym sme ho nenahradili niecim inym, tak sa nam nedal zlozit. Tiez uvazujem nad tym, v akom stave bude podvozok, ked sa prepracujeme ku sportiaku. Neviem, ako su na tom ine kociky, ale na nasom sa prilis rychlo zosuchavaju kolieska. A to sme s nim prilis nejazdili. Nasa mala nejak nema rada kocik... ona sa cele leto nosila v klokanke. Tak len tolko pre tie, ktore uvazujete nad tymto modelom.

tilly
28. zář 2010

ja mam s plikom len dobre skusenosti, je to kocik, ktory sa robi uz aj 20 rokov, je to taka klasika, jedina vytka je na pasy... tie sa tam hore tak nasadzuju a to zvykne padat... ale je to jeden z najlepsich kocikov ake som kedy mala

lodgermaniacka
28. zář 2010

@tilly od kolekcie 2010 su už pasy napevno, praveže mamičky si tie staršie pasy viac pochvalovali, že je dieťa priputane a vlastne na volno

tilly
28. zář 2010

@lodgermaniacka hej, len to nemali asi mamicky deti, co v 10 m. vyliezli na konferencny stolik 😀 😀 😀 😀 ja potrebujem pevne pasy, lebo moje dieta sa rozhodlo, ze bude horolezec a ked ma pasy na volno, tak vylezie... 😀 😀

lodgermaniacka
29. zář 2010

@tilly to faakt? 😀 mne sa to tiež nezdalo s tou "volnosťou" 😅 ja idem teraz kupiť 2010 ale switch s otočnou sedačkou, bojim sa sice vyššej vahy, tak dufam že nebudem sklamana

artepeli
29. zář 2010

Ja jsem teda s golfkama Pliko celkem spokojena, a ty popruhy mi prijdou naprosto genialni. Asi holt je to o diteti. A pak se mi hrozne libi, jak se v lete da rozepnout boudicka, odlehcit to trochu a pouzivat ji jako stinitko. A super jsou vysuvne rucky, zvetsi se tim prostor i pro nohy, ze si nekopu do kocaru, kdyz jdu. Co se mi naopak nelibi je, ze se to musi furt vozit dvema rukama, jednou to nejsem schopna uridit. A pak ten nanoznik a plastenka jsou nic moc.
Co ty fusaky, mate jeste nekdo k tomu napad?

lodgermaniacka
29. zář 2010

ked stretavam staršie plika, fakt niektore su už pekne stare, lebo kamoška mala pri prvom synovy a vyzeraju stale dobre, kolečka si nejak nevšimam, ale poťahy a celkovo konštrukcia su na prvy pohlad stale pekne,
@stacinka keby si videla predne kolieska na mojom bugaboo cameleone, ktory ma stal 3x-4x viac ako pliko, tak by si si myslela že s nim jazdím minimalne 3 roky 😅 a to ho mam 3 mesiace 😖 ale inak je dokonaly 😀
@artepeli ja dam do plika lodger bunker, ten je zaručene teply a čo sa tyka kopania do koliesok, tak kopem asi do každeho kočika, asi robim dlhe kroky, nepomôže mi ani zdvihnutie ručiek

tilly
29. zář 2010

@lodgermaniacka aj ja chcem switch 😀 moje pliko je krasne, nadherna farba, cierna konstrukcia, ale ja potrebujem na maleho vidiet a mam este jeden kocik - britax vigour, ten je otocny a este croozer... cize je toho moc, chcem to zredukovat na jeden kocik + croozer... 😀

aj ja budem mat v pliku lodger bunke, to je naj naj naj fusak 😉

co sa tyka kopania do koliesok, ja mam skoro 180 cm, dlhe nohy a do plika nekopem... bud som si zvykla, alebo je dost vysoko, ved ma teleskopicke rucky...

barboramarek
29. zář 2010

@tilly ked mozem odporucit takj switch s kolekcie 2011, tam su lepsie riesene nohy, neni tam to sproste ukoncenie 😉 , alebo tu ich novinku so spojenou ruckou 🙂

lodgermaniacka
29. zář 2010

mne sa to ukončenie nezdalo sproste 😕 praveže je switch dlhší aj širší ako klasicke pliko, merali mi to v auparku v PP, idem si ho dnes kupiť

tilly
29. zář 2010

pozerala som kolekcie 2011, len kedy budu... ja chcem vsetko hned 😀 aj ked musim najprv predat aspon jeden kocik 😅

tilly
29. zář 2010

@lodgermaniacka aku farbu? a kolko stoji v auparku? v brendone 356

lodgermaniacka
29. zář 2010

@tilly ja som praveže nebola presvečena či mam kupiť otočne pliko, či je to potrebne, ale aspon mu nebude fukať do kočíka, ako ked su deti v smere jazdy

lodgermaniacka
29. zář 2010

@tilly IP 😉