Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

mooncaa
16. dub 2013

@ivianocka Já mám pliko s nánožníkem, ale ten nepoužívám. Ale nánožním má dole zip a ten se připne k tomu prodloužení nožiček, pak se obtočí kolem madla a drží to na magnetu a na bocích (madlo před dítětem, ale na boku, tak pod ním na látce je patentek) na patentku. Na boudě mám taky patentek (v kloubu), tam připínám pláštěnku.
Ale nevím jakou mám kolekci, kupovala jsem před rokem po někom, cca rok starý kočárek.

suzanne77
24. dub 2013

Kočky, s čím ste spevnili košík a časť pod nožičkami? Košík je labilák a časť pod nožkami sa mi prevalila. Dá sa to vobec nejako upraviť?

juliankaaa
21. kvě 2013

ahojte nepredavate niektora tasku PP na pliko, najlepsie v ciernej, alebo cervenej farbe? 🙂

iwky
5. čer 2013

baby ja mam doma peg perego pliko p3 modular system on track. on nejde v oboch smeroch ze?

ivanka.7
9. čer 2013

@iwky nie, iba switch verzia, pokial viem

katkakostkova
12. čer 2013

Ahoj baby, nepredavate niektora peg perego pliko mini??? Alebo neviete o niekom?

veronikaka
12. čer 2013

Maminky, přemýšlím o koupi tohoto kočárku. Co mě na něm zaujalo jsou ty zadní stupačky pro sourozence. Používala jste je některá na popovážení dětí? A nebo je to k ničemu?

mooncaa
12. čer 2013

@veronikaka Stupačka se dá použít jen když dítě sedí, využila jsem zatím jen jednou, když jsme byli v Zoo s kamarádkama a měli jsme na 4 děti 3 kočárky (kamarádka neměla ještě sourozenecký), tak jsem její dítko posadila do našich golfek a dcera (byla z dětí nejstarší) se vezla na stupátkách. Uvidím, jesti to ještě použiji, než se mimčo narodí a než bude sedět bude ještě chvíli trvat, tak nevím jestli o to bude ještě dcera stát.

veronikaka
13. čer 2013

@mooncaa Děkuju za odpověď. Je to nějak váhově limitovaný? Jaká byla stabilita kočárku se dvěma dětma? A to dítě na kočárku se tam v pohodě udrželo? Bylo to pro něj pohodlný? Já si myslím, že jsme ve fázi, kdyby jsme mohli ze sourozeneckýho přejít, ale vše ještě neujde a skate mi k druhýmu kočárku nejde, takže tohle by bylo řešení, protože jsem golfáč chtěla stejně kupovat. Dneska na výletě jsem odchytla pani s Plikem a ukazovala mi to polohování, takže jsem viděla, že když malá bude v lehu, tak se starší nesveze a ty stupátka mi přišla mrňavá.

mooncaa
13. čer 2013

@veronikaka Limit je tuším kočárek 15 kg a stupačky 20 kg. Dcera se tam udržela úplně v pohodě a moc se jí to líbilo a že ta stupačka je malá jí nevadilo. Spíš vidím problém, že se nesveze, pokud menší je v lehu. Stabilita úplně v pohodě.

veronikaka
14. čer 2013

@mooncaa Děkuju moc - přinejhorším ještě dokoupím skate.

weri1
27. čer 2013
liviadanova
27. čer 2013

@katkakostkova ahoj, o takom som ešte nepočula, predávam však peg perego pliko p3 v krásnej fialkovej farbe.

jankasto
3. zář 2013

Ahoj dievčatá...potrebujem poradiť, mám doma staršie pliko P3, dá sa z neho sedacia časť nakliknuť aj na podvozok zo switchu? ďakujem...🙂

zudan
24. zář 2013

Ahojte, kúpila som tu na MK z druhej ruky Peg-Pérego PLIKO P3, lebo neoplatilo sa mi kupovať nový syn má už 21 mesiacov, ale problém mám s rúčkami, čo tam je tä guma mi leptá , neviete poradiť čo sa dá robiť nech to nelepí? kočík je vo farbe papaya a hnedej .ďakujem za radu

matulka_1
3. říj 2013

Ahojky, chtěla bych poprosit jestli tady některá z vás nemá doma Peg Pérego PLIKO P3 2013 oceáno nebo cielo a nemohla by sem dát reálné foto. Nemám možnost vidět golfky na živo a zajímalo by mě, jak vypadá barvička v reálu. Jestli jsou barvičky takhle tmavé nebo světlejší než na katalogovém obrázku. Případně by mě ještě zajímalo, do jaké výšky jdou vytáhnout rukojeti - kolik cm je to od zemně. Děkuju moc za odpověď.

tinnka12
4. lis 2013

Ahojte.Potrebujem poradit s taskou na kocik.Brala by som cierny aleby sivy.Je nejaka nahrada za original tasku ktora by sa dala pripnut?Dakujem

dasa10
28. lis 2013

Ahojte ak by niekt mal zaujem, mam na predaj Peg perégo PLiko P3, Green Buble vo velmi dobrom stave. Ak by niekto zhanal....

jitaf
13. dub 2015

Ahojky prosím vás jsem v koncích...máme doma GT3 ale potřebuji nějaký podvozek do auta na který nacvaknu autosedačku a třeba i navettu...u plika jde oddělat potah i ta opěrka zad aby zůstal jen podvozek s těma packama? nebo poradí mi někdo nechci nic drahého děkuji moc

mooncaa
14. dub 2015

@jitaf Potah oddělat jde, opěrka šla jen u nějakých modelů, ale korbičku bys tam měla nacvaknout i tak, si myslím.

jitaf
14. dub 2015

@mooncaa ano to by mělo jít ale mě se to tak nelíbí 😒