Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

kikimaruska
20. lis 2009

kacka: pokud koupíš Clasico, už tam originální nánožník na Pliko ani z GT3 nedáš. Měla sem pliko chvilku a i se na to ptala, chtěla sem též dokoupit nánožník, ale chybí tam ty zipy na jeho přidělání a potvrdil mi to i prodejce. Na Clasico se musí dokoupit nějaké uni nánožníky, třeba Emitex. Nebo holt koupit dražší Completo 😉

kacka.l
20. lis 2009

Kiki a jaký byl, ty jsi měl ai GT3, tak porovnej prosím. 🙂

mata77
20. lis 2009

Ahojte baby, ja mam PP pliko P3 completo - teda aj s nánožníkom. Keď som vyberala tento kociar stale som chcela len s nanožníkom, ale po terajších skúsenostiach by som uz brala bez nánožníka. Ked porovnám nánožník z PP a z X- landera co som mala predtým, tak ten z PP je o ničom. Na to, že kočik by mal odviezť aj zhruba trojročné dieťa , tak neviem kde by si v nánožníku uložilo nôžky, pretože je podľa mojich skúseností príliš krátky - moj syn má 19 mesiacov a ju mu len tak tak. Okrem toho mi vadí, že keď je pripnutý o madlo ostáva medzi nánožníkom a nôžkami dosť veľká diera, tak prikrývam nôžky este dekou aby malému nebolo chladno. No a ked necham nánožník odopnutý aby zakryl drobca vyššie tak sklzava dole.

casy30
20. lis 2009

Pliko ma absolútne sklamalo....úzky, krátky,skrátka o ničom....už by som ho nikdy viac nechcela..ani zadarmo 😕

majka79
16. pro 2009

Náš malý dostane pliko od ježíška tak doufám, že nebudeme zklamaní jako casy30. Přivezou nám ho v pátek a bude též completo jako má mata77, jsem zvědavá jak bude pasovat nánožník nám.
Můžu se zeptat jaký používate fusak když piko použije v zimě na cestování.

majka79
16. pro 2009

alenka83 jaký máš fusak poraďíš mi, máme sice i sportovní kočárek, ale cestuju k mým rodičům dost daleko vlakem a tak bych ho chtěla použít i v zimě ikdyž chápu, že golfky jsou spíš na léto

majka79
19. pro 2009

tak včera PP dorazil moc se mi líbí a hned dnes jsme ho zajeli ve sněhu trochu to klouzalo ale na golfáč jel dobře teď ještě doladit pořádný fusak, třeba mi někdo poradí

andreja21
22. pro 2009

cawte baby, chcem sa spytat....na peg perego PLIKO P3 zhruba do kolkych mesiacov veku dietata sa tam vmesti do vanicky?dakujem vam

zojina
22. pro 2009

Ahoj holky kdyby jste někdo shaneli prodavam peg pereg pliko switch 09 PAPAIA necelej rok starej jezděnej minimalně mame 4 KOČARKY....Kdyby někdo měl zajem pisněte

mmacko
23. pro 2009

ahojte
my mame funny historiu Plika. Moj muz ho chcel ako prvy kocik v 3 kombi, ja som ani za svet nechcela a teraz som si ho musela kupit. Vyskusala som pred nim ine 2 kociky a dosla k Pliku. Muz len krutil hlavou, ze som ho nepocuvala na zaciatku. Je super, malej sa v nom dobre spinka, zmesti sa aj do felicie do kufra. Ja v nom mam normal fusak, taky ako je Eisbarchen a v pohode, dam na neho aj nanoznik.
Aj kosik dost toho znesie 😉

...a pocuvam na neho len same chvaly

kessiee
26. pro 2009

majka ja v nom mam obycajny fusak womar a je super 🙂 aaa s kocikom zatial uplna spokojnost, aj ked zatial je vyuzivany len malicko 🙂

majka79
27. pro 2009

Díky kessiee womar se mi líbí
mnacko Eisbarchen zatím nezmám podívám se po něm

kacenqa
28. pro 2009

ja mam pliko p3 completto a bola som s nim maximalne spokojna. vanicku sme vyuzivali cca do pol roka, ale ja som mala extremne dlhe babo (manzel ma 2 metre a mala je cely tata), takze od 1/2 roka sme presli na sportak a ten sa da sklopit takmer uplne na lezato, takze pohoda.

je sice fakt, ze je troska uzsi, ale aj s fusakom sa tam mala v pohode vosla. fusak sme kupili emitex, ten zipsovaci
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
takze sme ho vyuzili aj na jesen - ako podlozku do kocika a potom celu zimu.

kocik sme pouzivali do veku 1.5 roka malej, od toho septembra stoji v chodbe zlozeny bez vyuzitia, lebo mala rada chodi sama, ale cochvila zas zlozime sportak a nahodime vanicku 😀 kocik som kupovala tak, aby vydrzal 2 deti a verim tomu, ze to aj vydrzi 😉

jedine, keby som mala moznost znova ho kupit, rozhodne by som volila variantu pliko switch, to jedine mi na tom kociku chybalo, ze sa sportova cast nedala otocit tak, aby som videla dietatu do tvare, co ale uz vo verzii switch ide 😉

kazdopadne - odporucam zenam, ktore potrebuju vyslovene mestsky kocik, takze nie do horskeho terenu ci ineho cleniteho terenu...

kacka.l
29. pro 2009

Holky prosím mohl by mi někdo změřit délku lehací plochy. Všude uvádějí jiný rozměr a liší se to až o 8 cm, což je fakt rozdíl.Na koncích to látka trošku přečuhuje, tak takovou část, aby se to dalo zatížit. Moc, moc prosím, kdo má čas. Děkuji.

lufik2
30. pro 2009

Ahoj, nikdo ti neodepsal, tak jsem se vydala pro metr 😉 . Délka ležení je 93 cm, vyztužená část má 90 cm. Zajímalo by mne, kolik uvádějí 🙂 .

Holky, já jsem s Plikem moc spokojená, mám 7 měsíců staré pliko classico v barvě moka a teď jsme řešili reklamaci, páral se šev. Dostala jsem úplně nový potah (!) a pod nožkami má zip, takže to asi bude potah pro "completo", tak možná nakonec dokoupím ten nánožník, jen je hrozná ta cena - stojí 1600kč 😲 . Zatím mám Emitex, ten supr sedí, ale není v barvě a já jsem na toto hrozná, vše musím mít doladěné. Koupila jsem si i originál tašku, ta je moc pěkná. Napadlo mne, jestli je nemám dokonce prodat a koupit jiné - completo 😀 v jiné barvě, neokoukané 😀 😀 😀 . Kdybste měl někdo zájem... jsou vymazlené 😵 .

kacka.l
30. pro 2009

Lufiku děkuji. Jsi moc hodná, někde uvádějí 85cm a někde 99 cm, tak to je pořádný rozdíl. Lufiku prodej, já jsem te´d narazila na comleto 2009 za 6500,- 🙂 🙂

lufik2
30. pro 2009

Kacko.l, nebyl to typ switch, ten má přehazovací sedačku? Za tu cenu bych prodala hned a ještě někam dovezla nebo zaplatila poštovné 😀 . Myslela jsem, že reálná cena je tak za 4500 kč i s tou orig. taškou a orig. pláštěnkou, maximálně pět. Fakt je, že stál přes devět tisíc (uf!). Já hrozně nerada vkládám inzeráty a čekám, než se někdo ozve, je to takový adrenalinový sport, leč pro mne nic moc 😉 . Máš ale pravdu, zkusit to můžu, za to nic nedám, že? Je fakt, že má nový potah 😀 .

Našla jsem jednu nevýhodu PPP3 - košík. Je ze strašně jemného materiálu a lehce se ta látka odře o obrubníky. My jsme ho nechali odborně vyztužit, protože nový stojí skoro sedm stovek. Jinak všem doporučuji!

kacka.l
30. pro 2009

Lufiku to bylo nové completo za těch 6500,- 🙂

lufik2
30. pro 2009

Tak to jo...bylo mi to divné 😀. To vypadá slibně 🙂. Děkuju za tip!

zuzik28
22. led 2010

Holky, omlouvám se, že otravuju...ale potřebovala bych poradit, jestli někdo budete vědět.
Nějakým nedopatřením se mi ulomily obě rukojeti, v tom záhybu to prostě prasklo. Mám to přilepené, ale mám strach, že se to stejně rozbije. Nevíte náhodou, kde by se daly sehnat (jestli se vůbec dají vytáhnout a vyměnit) popř. opravit? Díky moc, jsem zoufalá...

petulabe
24. led 2010

Ahojte dievčence. Chcem sa spýtať, či mi viete niektorá povedať, v čom sú rozdiely v jednotlivých modeloch (čo sa týka roku výroby) Plica, napr. aký je rozdiel z r.2006,2007...atď. Je to len farba, alebo aj niečo z funkcií? Chcem kúpiť z bazáru a mám pár nájdených v dobrom stave, ale neviem sa rozhodnúť. Nový kupovať nechcem, budem ho potrebovať už len chvíľku (ten, čo som mala sa mi pokazil). Ďakujem za odpoveď. 🙂

kacka.l
24. led 2010

Dle mě je to jen v barvě, ale 100% to nevím. 🙂

kessiee
24. led 2010

zuzik daj to reklamovat, oni ti ich vymenia 😉

petulabe je to tak ako pise kacka - teda vo farbach, ale aj v materialoch potahov. o odlisnosti vo funkciach neviem...

petulabe
24. led 2010

ďakujem za odpovede 🙂 .

jvo
31. led 2010

ahojte kocky neviete kde by som zohnala nahradne kolieska na PP Pliko P3? alebo je niekde servis kde sa da dostat aj osobne nie cez predajnu? dakujem

talinka
2. únor 2010

kamaratka predava PP Pliko 3 trojkombinaciu model 2009 v super stave, za super cenu, sportova cas este nepouzita kto by mal zaujem piste do IP 😉

bl4nche
2. únor 2010

Zdravím, měla bych na vás, co už máte Pliko prosbu. Nemáte některá barvu Cedro (model 09)? Zajímalo by mě, jestli barva, tak jak je nafoceno, odpovídá i reálu, nebo je bledší/sytější? Díky za reakci.
Než jste si kočárek koupily, mezi jakými modely jste váhaly? Já přemýšlím ještě o Chicco Multiway, ale ten je jednak těžší a navíc se mi zdá tvrdší ...

mmacko
2. únor 2010

bl4nche, ja mam cedro. Podla mna je farba aj nazivo velmi pekna. Ja som chcela tento, urcite nie chicco, tie mi nie su sympaticke. 😉

mmacko
2. únor 2010

Nechtiac som to skor odoslala. Ako mozno su chicco dobre kociky, ale ja keby som si nekupila pliko, tak po nom poskulujem nadalej. A od zaciatku ma ocarila prave farba cedro. Ja som s nim zatial spokojna, ale nechodim s nim po snehu, takze takeho referencie neviem dat