Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

sixtine
15. bře 2010

Baby, prosim, ako umiestnujete zavinovacku do vajicka PP Pliko P3???? Je mi jasne, ze treba cez zavinovacku pretiahnut remence,ale mne tie pasy na ramienka nejdu uvolnit, aby som ich mohla prevliect ☹ Co robim zle? Pouzivate zavinovacku do tejto autosedacky?

kacka.l
15. bře 2010

Ne, ne ,mají krátké pásy, už se to tu někde řešilo, zavinka se tam nevleze. ☹

sixtine
16. bře 2010

No super ☹ Co do toho vajicka teda pouzivate? Ak mozte, napiste pls aj znacku, nech zase nestupim vedla...

kacka.l
16. bře 2010

Nic, deku jen nahoru. Taky jsem si koupila emitexovou zavinku, no a po měsíci prodala, byla do této sedačky nanic.

bubula64
16. bře 2010

my pouzivame wallaboo fusak a som velmi spokojna pouzivam ho aj do kocika do vanicky. 🙂

sixtine
16. bře 2010

Bubula, a mas vajicko Peg Perego Primo Viaggio Tri-Fix? Lebo moj problem sa tyka prave zavinovacky wallaboo a ak by to poriesil fusak, som ochotna zainvestovat este raz...Daju sa Ti pretiahnut remence?

bubula64
16. bře 2010

ano mam pp primo viaggio.su tam otvori na tie remence.

bubula64
16. bře 2010

ale ja mam starsi typ autosedacky.

sixtine
16. bře 2010

ok,asi naozaj budeme kontaktovat predajcu v BA, ci sa s tym da nieco robit...

marketka.27
17. bře 2010

Co myslíte šťastné majitelky Plika, mám si koupit Pliko P3 nebo P3 Completo? Sedí pláštěnka a nánožník z GT3 i na P3 ??? Je to docela velký rozdíl v ceně, tak ať neplatím za něco, co už mám. I když ten nánožník na P3 se mi zdá výrazně menší než na GT3 ... ☹ V obchodě jsem se na to ptala, ale zírali na mne jak na ufona.

kacka.l
17. bře 2010

Market kukni do alba, mám to tam. 🙂 Pasuje super, podle mě je zbytečné kupovat.

kafulienka
17. bře 2010

ahojte,

nemate niektora nahodou na predaj kryt na koliecko? Taky ten malinky cierny kruzok, co kryje srubku na koliecku. Stratili sme to niekde vo velkom snehu a mrzi ma to ☹
Ak by sa niekto nasiel, kto by mi to predal, skuste do IP poslat cenu...

Alebo vedel by mi niekto poradit, kde by som to mohla "oficialne" dokupit?
Dakujem
🙂

kacka.l
17. bře 2010

Oficiálně v www.malli.cz tak jsem si taky kupovala, za 60kč, ale problém byl, že hned po první jízdě vypadl zase, prý jsou to vytřískané ložiska a ta tyčinka do nich naráží. Takže je to prý zbytečné.

marketka.27
17. bře 2010

kacko.l dík. A pláštěnku jsi taky zkoušela?

kacka.l
17. bře 2010

Jasně pasuje, ale až od kolekce 07, jinak byl jiný průměr zipu. 😉

marketka.27
17. bře 2010

Díky🙂

jituskak
22. bře 2010

ahojky, tak po těchto golfkách toužím už dýl a budu si je kupovat, ale kámoška mi říkala, že se jí tam její malej nevleze (2r). jak je to s prostorem? je mi jasný, že oproti GT3 to bude menší, ale aby to zase nebylo moc malý. díky.

kacka.l
22. bře 2010

Jitu, to co tvrdí kámoška promiň je úplný nesmysl. Pliko má úplně stejnou ložnou plochu jako gtčko, schválně ti to zajdu přeměřit, asi bude užší, ale na délku určo ne.

kacka.l
22. bře 2010

Teda, tak koukám:
Pliko 93x35v místě sedu
GT3 93x35 v místě sedu, takže úplně stejné, to asi tak opticky působí, že je Pliko menší. Takže to samé, jen na jiném podvozku. 🙂

adus22
22. bře 2010

Ahojte. Prosim vas nemate niektora skusenost s PP pliko switch? Ci je sedacka rovnako velka....Nemozem zistit kde v okoli ostravy ho maju... neviete nahodou? Dik

marketka.27
22. bře 2010

Pliko switch mají v www.sambaby.cz v Ostravě v barvě cedro.

marketka.27
22. bře 2010

Ten odkaz je špatně, omlouvám se. Správně je www.sambaby.com

ivulacek1
28. bře 2010

Holky, používali jste někdo na pliku to stupátko pro sourozence? Dá se to? Díky za zkušenosti🙂

nelar
28. bře 2010

Holky, dá se pliko uřídit jednou rukou? Díky za odpověď.

kacka.l
28. bře 2010

Dá, ale jako každé golfky, docela obtížně. No ale břichem a rukou už to zvládám v pohodě, ale stejně prší málokdy.

december
29. bře 2010

Ahojte, viete mi poradit aký je rozdiel medzi Pliko 3 ON track a medzi Pliko 3 trifix Modular, na tri fix som čítala že je kvalitnejší ale neviem v čom. Chceme golfky kupiť. 😉 😉

kacka.l
29. bře 2010

Pliko on track, měli vždycky jednu boudičku na korbičku a sporťák a ta se přehazovala, taky potah a polstrování je takové chudší, horší materiál. Ale u těch novým kolekcí nevím.

kacka.l
29. bře 2010

Jo a ještě myslím, že navetta, nemá síťku na větrání a nemá odepíná ní na zip, ale mujsí se celé vždy odepnout a sedaška do auta nemá výztuhu na hlavičku a mimimu pak hlavička lítá.

december
29. bře 2010

dakujem 🙂 🙂

nelar
30. bře 2010

Holky, ještě jeden dotaz. Jak jste řešily v létě sluníčko - slunečník nebo clona? Díky.