Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

mmacko
8. říj 2010

@laxity ja na Pliko nemozem povedat krive slovo, ale zas si ho velmi neviem predstavit ako jediny kocik, neviem, ci by zvladlo naval snehu. Ale su maminy, ktore ho maju ako jediny a v pohode prezili.
Ale bola som nedavno v nemecku a tam len samy Hartan, Teutonia a Bugaboo.

laxity
8. říj 2010

@mmacko tak v Nemecku sa nečudujem 🙂

Peg Perego tiež asi až po zime...tiež si to neviem veľmi predstaviť 🙂 , máme Hartan, tak sním určite zimu zvládneme 🙂

mmacko
8. říj 2010

@laxity to urcite, ja som tiez za ak sa da, takyto "velky" kocik na zimu a golfac na leto ;)

tilly
8. říj 2010

hartan sa super ovada... racer sa dal malickom kocikovat 😀 nebol to najlahsi a najskladnejsi kocik, ale ovladanie mal na 1 s hviezdickou 😉

laxity, to je super vyber 😉 aj ked aj hartan ma krasne golfky... pliko, to je klasika 😉

sixtine
26. říj 2010

Ahojte, prosim vas,dokedy ste pouzivali autosedacku primo viaggo tri fix??? Je sice do 13 kil, ale mala ma len 7 a pol a uz jej trcia nozicky, v aute jej prekaza sedadlo, tak ich ma stale pokrcene alebo vylozene na tom sedadle smerom hore a mne to nepride velmi pohodlne. Cestujeme vela a casto. Na vacsiu sedacku potrebujeme este minimalne 2 kila a viac ako 2 mesiace.

mmacko
26. říj 2010

@sixtine ahoj, ja som sice mala inu autosedacku, nie PP, ale to je vlastne jedno. Ked dietatku trcia nozky a hlavne hlavicka, tak je to uz nebezpecne a treba ist do vacsej. Tie su polohovatelne tiez, takze to nie je velmi rozdiel oproti vajicku. Mne mala isla do vacsej v 8. mesiacoch a to zdaleka nemala 13 kg, teraz ma 16 mesiacov a nema ani 10 kil 😉

lojzina
26. říj 2010

ahoj,dnes jsem ztratila z plika cernou krytku na kolecku,plastovou,nevite prosim kde a jestli se da sehnat nova?

kacka.l
26. říj 2010

babypark kenyo praha- cena krytky 25Kč, poštovné 100 🙂

lojzina
26. říj 2010

@kacka.l diky 😉 🙄

mirkach
26. říj 2010

Ahojte,prosim vas neviete mi poradit,ci by sa dala navetta nakliknut na podvozok kocika booboo musca?Vyzera uplne rovnako ako pliko.Akym sposobom sa to tam naklikava,treba nejake adaptery?Alebo nemate niektora navod na to ako sa tam ta navetta uchytava,velmi by ste mi pomohli 🙂

luca30
5. lis 2010

Ahojky je tu některá, která máte pliko classico 2010?? Mám možnost koupit black step za dobrou cenu...jen nevím třeba co se týče materiálu jestli ta stříška není tenká, i když to se mi jen zdá, je to vlastně podšité a jestli má ve stříšce zip?? nebo se na něho používá nějaká univerzální pláštěnka? dík

bramburka
12. lis 2010

holky jako je normálí že se mi do toho Pliko nevejde 6 měsíční dítě? přes ramínka to má jen 26 cm a on má 25 cm a je tam napasovanej?

tilly
12. lis 2010

@bramburka myslis do vanicky? alebo do sportiaku??? ja vozim v sportiaku s fusakom rocne dieta a miesta tam ma dost...

bramburka
12. lis 2010

@tilly to jsou golfáče

tilly
12. lis 2010

@bramburka ja viem, co je pliko... mam uz druhe, prve som mala klasicke, teraz mam switch... len som myslela, ze ci ti nevojde dieta do navetty (co je vanicka na pliku) alebo uz do sportovej casti...
ale podla tvojej odpovede usudzujem, ze do sportovej casti... co nechapem, lebo moj maly je tam s rezervou... a to ma uplne normalne miery rocneho dietata... 80 cm a 10 kg

koriatko
14. lis 2010

@tilly ahoj, chcem sa opýtať na vaničku Navetta XL, či je dostatočne veľká pre bábätko - aj s fusakom... Lebo sa mi zdá strašne malá a bojím sa, že mi tam bábo aj fusakom nevojde a že aj celkovo bude mať problém vojsť...

tilly
14. lis 2010

@koriatko ja som navettu nemala

pikusa
14. lis 2010

@koriatko neměla jsem XL,ale panorama....a mates v ní byl do 7mi měsíců.....i s fusakem.Sice na fest,ale jemu to nevadilo 🙂

koriatko
14. lis 2010

@pikusa a nevieš aké mala vútorné rozmery tá vanička?

pikusa
14. lis 2010

@koriatko nevím,už jsem jí prodala.....ale myslím,že to je stejné jako XL,jen rozdíl v tom,že u této nešly polohovat nožičky...

koriatko
14. lis 2010

@pikusa aj ja si myslím, že má rovnaké alebo podobné rozmery... Ja čakám bábo v zime, takže vo vaničke bude prvých 6 mesiacov a z toho tie zimné kedy sa pužíva fusak budú tie prvé, keď bude najmenšie, ale aj tak sa bojím, že bude malá 😒

pikusa
15. lis 2010

@koriatko nebude,neboj....miminko se ti tam vejde a i fusáčkem...
Kamarádka vozí ted 5ti měsíční holčičku v XL navettě ve fusaku a v pohodě 🙂

pikusa
15. lis 2010

hele a můj Mates byl obřík....na 3.měsících už měl 7.70 kg,na 4 8.80,na půl roce 9.60 a byl b korbičce

sokil
15. lis 2010

Souhlasím s pikusou, Filípek má momentálně skoro 5 měsíců, měří 70 cm a i s fusakem se krásně vejde, pro větší mimi když už nemusí být uplně narovno, tak jde napolohovat a nahonit o pár cm.

sokil
15. lis 2010

Jo a navettu mám z kolekce 2009

sokil
15. lis 2010

@koriatko jestli chceš tak ju poměřím

koriatko
15. lis 2010

@sokil ďakujem, netreba, rozmery navetty viem, len som ju chcela porovnať s tou panoramou 🙂 Myslím si, že by tam teda mal vojsť - a s fusakom tam bude len tie prvé mesiace, keď bude najmenší, potom už bude jar a potom už pomaly pôjde aj do športovej časti - v lete... Tá vanička len na pohľad vyzerá malinká, taká úzka, ale asi nie je, keď hovoríš, že v pohode vojde aj s fusakom. 🙂

mici111
4. pro 2010

baby, chcela som sa spytat, ako sa s takymito kolieskami jazdi po snehu? da sa to vobec?? rozmyslam aj nad plikom, ale chcela by som "celorocny" kocik..teda aj na zimu..

lojzina
4. pro 2010

@mici111 no,nic moc,byla sem ve meste a nebyly odhrnuty chodniky-nadrela sem s epekne.ale na umetenych to asi jede jinak 😉 .mozna kdyz zaaretujes predni kolecka tak to taky pujde-ja to nezkousela.nechala sem si na zimu jeste starsi kocar a su rada

mici111
4. pro 2010

@lojzina dakujem 🙂 rozhodujem sa medzi plikom a sí ...si spokojna s plikom? nejake nedostatky? nechce sa mi citat celu tuto temu 😉