Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

dagulik
3. únor 2011

Jelikož budu mít golfky jako jediný kočárek, více se mi zamlouvá to Pliko. Easy drive už je drahý, a Sí se mi moc líbí, ale asi se hodí spíše jako druhý kočárek....
Není tady opravdu nikdo, kdo by vlastnil Pliko 2011 ??!

dagulik
3. únor 2011

@zorroz Každopádně díky za postřehy!!!

triowax
3. únor 2011

Holky prosím akutně sháním pro kamarádku plika. Skoro nikde bazarová kolekce 2009 není.
Kdyby jste věděly o někom, kdo by chtěl prodat, myslete na mě.

dagulik
9. únor 2011

Tak jsem objednala Pliko P3 na malli.cz, doufám, že nebudu sklamaná. Tam mě pán e-mailem ochotně odpověděl na mé dotazy. Jinak v prodejnách, kde jsem se byla na Pliko i Síčko koukat, to bylo hrozné. Prodavačky úplně mimo obraz, nekomunikativní, žádná snaha ani vědomosti. Informace o kočárcích jsem z nich musela tahat jak z chlupaté deky a stejně jsem nic moc nevytáhla 😖
Potom si má člověk vybrat....

henrieta76
9. únor 2011

@triowax ahoj ja mam na predaj corralo pozri moj bazar.

edita84
10. únor 2011

Ahoj kočky mne sa tiež páči pilko sú na ňom pre a proti ja viem je to tu iste napísané ale nneviem to celé prečítať. u športového sa dá dať aj smerom ku mne? aké sú rozmery vaničky? dakujem

dagulik
10. únor 2011

@edita84 ahoj, posílám ti odkaz na prodejce v Praze. Je tam dost informací o Peg Perego.
www.malli.cz
Ochotně ti odpoví i na případné dotazy.

edita84
10. únor 2011

@dagulik dakujem 🙂

lojzina
15. únor 2011

Dobry vecer,mam dotaz,stalo s evam nektere ze vypadlo u golfek to cerne kryci kolecko,ta krytka vlastne,co je na koleckach?je plastova....stalo se vam to,?Ja psala do malli a odpovedeli me ze vada neni v krytce,ta pry sama o sobe nevypadne,ale ze je vybrousena osa kola nebo tak neco,a ta osa ze vytlaci ten kryt...tudiz nema smysl porizovat novou krytku pze dopadne stejne-vypadne zas 😖

kacka.l
15. únor 2011

No většinou to tak je, ale já si pořídila novou si za 15kč, a držela tm dost dlouho. 🙂
Jinak levnější jsou v www.kenyo.cz

lojzina
16. únor 2011

@kacka.l ahoj,a ty si mela problem i s temi osami?co ti to delalo?

kacka.l
16. únor 2011

Pliko jsem měla kdysi a kupovala starší, je pravda, že jak je tam ta oska, tak byla taková vystrčená, na jízdu to nemělo vliv, manža vzal dvě kladívka a sklepl jí zase k sobě a já si pořídila krytku a kolo bylo jako nové, podle mě to má funkci jen estetickou.

landrea
18. únor 2011

ahoj dievcata, nevedel bz mi niekto poradit ci plastenka na tento kocicek pasuje aj na bebe confort loola,ak teda je stale na zips pripevnitelna na striesku ako bola na minulorocnych modeloch.
pripadne ak by mi niekto odmeral vzdialenost od jedneho oks=raja striesky po druhy, tam kde sa plastenocka upevnuje, dakujeeeem papa

dagulik
20. únor 2011

Tak už máme Pliko P3 doma. Je to teda fakt velký rozdíl oproti sporťáku. Ale jinak dobrý a hezký kočár. Malý je tam spokojený, teda zatím 🙂

landrea
23. únor 2011

@theresa ahojky, ak este vlastnis pliko potrebovala by som jednu infosku :O)
kolko je rozmer striesky? od tych casti kde sa upina ku kocicku. mas variantu kde sa plastenka zipsujek strieske , alebo na cvocky ?
ja totiz nemozem zohnat na bebe confoprt loola origost plastenku, mju len so strieskou , je to drahe a strechu mi netreba :O), tak zistujem ci by sa pripadne nedala pouzit ta od plikacika 🙂
dakujeeem za odpoved, papa

martuli
7. bře 2011

Ahoj holky, mam prosbicku, z kocarku se nam uloupnul napsi PEG PEREGO, jak je na strane kocarku, nevite nahodou, zd ase da sehnat novy?

lenocka84
12. bře 2011

ahojte
neviete mi poradit kde kupit nanoznik na tento kocik? totiz mame len ten z vanicky, a pri golfaci mi nepasuje ☹

triowax
12. bře 2011

@lenocka84 origo nekoupíš samostatně.
Leda nechat ušít.

landrea
13. bře 2011

@martuli
@lenocka84
@triowax

dievcence, prosiiim, zmerajte mi tu striesockuuu, budem velmi vdacna . pa

jituskak
16. bře 2011

ahojky holky, dlouho jsme tu nebyla a hned pořtebuju radu. Vy tu skoro všechny máte i Pliko, tak píšu i vám. Kamarádka chce koupit a neví jeslti není cena moc za tohle http://deti.bazos.cz/inzerat/9000815/Peg-perego... paní jí řekla, že za 5000 i s taškou.

adrianal
17. bře 2011

@jituskak podla mna je to vysoká cena lebo v brendone sú za 230 Eur nové bez tašky ale tú kupiš nejaké lacnú a nemusí byť origoš

lojzina
18. bře 2011

@jituskak ahoj,zalezi v jakym kocar je stavu,kolikrat to neni na pohled znat,....

lojzina
18. bře 2011

@jituskak zalezi jak douho je jezdeny,na fotkach vypada dobre,to jo,tak ale myslim ze 5tis.by stat nemusel,tak 4500 max (s tou taskou) 😔

musko
19. bře 2011

@jitusak- našla som nové za 5499- http://kocarky.heureka.cz/peg-perego-pliko-p3-c... tak neviem. Aj keď sú ešte v záruke, aj tak mi to príde dosť veľa

barbareta
21. bře 2011

hellou holky páči sa Nám a uvažujeme s mm. o kočiku p.pliko p3 alebo mudular /3kombinácia/ a chcem sa spýtať do kolko rokov je vhodný resp. aké velké dieťa sa zmestí do kočíka, pretože mne sa ta vanička zda taka-mini pre batola do 1r. 😉 😒

lojzina
23. bře 2011

Holky,co mate pliko,cim mazete kolecka?

lojzina
23. bře 2011

@martuli mozna ti poradi na www.kenyo.cz

jituskak
23. bře 2011

@lojzina teflonovým sprejem, co je na jízdní kola a super.

@barbareta no, nám se do nevetty vlezl Tedík tak do 5 měsíců, ale měl fusak a ještě kombinézu, jak byly ty mrazy a bez fusaku by se možná vešel i teď, ale já mám hlavně dvoj kočár, tak jsme ho moc nevozili v navettě. teď na jaře jsme přesedlali do dolfek normálně bez navetty.

spíš by mě zajímaly zkušenosti, jak se vám jezdí s podvozkem pliko a na tom hl. korba? já to zkusila jednou a teda nic moc☹ čekala jsem od toho víc, ale to bude tím GT3

jituskak
23. bře 2011

@musko díky, no, mě se to taky zdálo hodně, kdyý jsme si nový kupovala za tu cenu, co jsi dala ty.

barbareta
23. bře 2011

@jituskak v tomto sa nieak moc nevyznam ale fúúú za tu cenu mať dieta len do 5 mes. sa mi zda smešne 😒 a bez tej vaničky navetta sa da kočík použivať ? 😔 😅