Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

lodgermaniacka
6. srp 2010

@mmacko ja mam na pliko original tašku peg perego, predsa len, je najlepšie doriešena, ako ju na palice uchytit, ako keby mi mala padať alebo zošuchavať sa dole na strechu, na cameleonovy mam DM, tam je super 😉

lodgermaniacka
6. srp 2010

kupila som ju len tento týžden, vidim že som to tu riešila 😀 perego tašky su za celkom dobre ceny, keby som mala na cameleona kupiť za 99 eur, tak to radšej dm 😀

mmacko
6. srp 2010

@lodgermaniacka len ja nechcem 2 tasky, len jednu univerzal

mmacko
6. srp 2010

@lodgermaniacka mne sa nechce prekladat z jednej do druhej. Toto bola ta lidlova super, ta mala presne take uchyty ako maju plikove tasky. Skoda, ze ich uz nedostat. Ta DM kova je ako riesena..to uchytenie?

lodgermaniacka
6. srp 2010

@mmacko teraz som ju pozrela -DM, tak ma tiež po obidvoch stranach suche zipsy, tak da sa dať aj pekne na golfky, lenže ja davam každu chvilu tašku hore dole a mam ju len zavesenu za ucho, inak je dobra, ale chcela som mať na pliku origoš 😀

mmacko
7. srp 2010

@lodgermaniacka tak to je super, ze ma aj take zavesenie. Ja sice aj na concord vesiam len cez riaditka, ale na pliko by som rada normalne, za uska. No pojdem ju pozriet.
Dakujem 😉

brisalek
7. srp 2010

muzu se zeptat holky na rozmery sezeni?? Schanim vetsi golfky

lojzina
7. srp 2010

@brisalek jako jen sedaci plochu?zkusim pomerit.a i operku?

lojzina
7. srp 2010

@brisalek 32 cm na sirku ma jen sedaci cast,a na delku i s operkou na nohy to ma 40,mozna o 2 vic...

lojzina
7. srp 2010

@lojzina mereno trojuhelnikem,ale myslim ze na tu sirku je to taky mozna o centak,2 vic...

brisalek
7. srp 2010

@lojzina diky a operka zad?? dik moc

lojzina
7. srp 2010

@brisalek tak asi 52 cm...Mam ho od kamosky kt.ma cvalika a vozila ho v nem v poho do 2 let,a ja mam taky cvaldu takze strach nemam ze by mu byl malej,jinak sem s nim spokojena.jestli ti zalezi na presnych mirach tak asi na nejakym odkazu primo na tento kocarek,tam by to melo byt... 🙂

kacka.l
7. srp 2010

http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-...

Je opravdu největší na trhu, větší tedy neznám. Myslím tím golfky.

janicka006
7. srp 2010

Ahojky,jsou to naše vysněné golfky a asi vyhrajou...našli jste na nich něco negativního???

lojzina
7. srp 2010

@janicka006 akorat teda ta vaha je mensi,ikdyz je to rozdilne uvadeno,kazdopadne sou lehoucky,at maji 8 nebo 9 kilo...negativniho sem teda nenasla nic...mozna detail-kdyz prcek lezi tak starsi sour.nemuze stat na tom stupatku ale to neni tak hrozny,za chvilu sedet bude tak pak to treba vyuzijem.

zorroz
7. srp 2010

@lojzina ona ta váha na obrázku je konečně uvedena správně. Zkus si schválně svoje Pliko postavit na váhu. Já jsem teď Pliko prodávala a vážila, takže 9,8 kg je správně 😉 A i na originál krabici byla uvedena váha včetně krabice 11,4kg 😉

lojzina
7. srp 2010

@zorroz ahoj,tak to je zajimavy,ja mam od te kam.k tomu i uctenku,a letak co k tomu byl a tam je uvedeno 8,5...ted sem se jeste divala 🙂 .ale,to je fuk,pro me je dulezity ze se cs nim v poho prepravim vlakem a nalozim ho i sama kdyz prijde na vec...a ty jsi spokojena?jakou mas barvu?my cervenosedou

lojzina
7. srp 2010

@zorroz teda,jakou jsi mela barvu... 🙂

kafulienka
8. srp 2010

ahojte,
potrebovala by som kupit kryt na kolecko, vid obrazok, nemate niektora na predaj? (cenu si navrhnite)
dakujem...

kacka.l
8. srp 2010

Kafulienko, vím, že ¨prodávají v servisu kenyo praha, a stojí tuším 30kč.

kafulienka
8. srp 2010

kacka,
dakujem krasne, zajtra tam zavolam a objednavam.... 🙂

kacka.l
8. srp 2010

😉 jen přesně popiš jako chceč, já řekla jen černou a poslali mi takovou klasickou, ne vystouplou do kulata jak máš ty. :-¨)

bershka
8. srp 2010

ahojte,
ja som ho mala, ale tie kolieska su OTRASNEEEEEEEEEEEEEEEEeee. kocik dobry, ale uzka sportova cast... ked som tam nasukala malu do fusaku, tak sa jedovala. nie je nad velke kolieska. kamoska ho ma tiez a cez zimu ho neutiahla cez tie snehy

nelar
23. srp 2010

Ahoj,
mám dotaz na majitelky plika.
Jezdíme s ním cca 4 měsíce a zdá se mi, jako by se zadní kolečka rozjížděly do stran. Přetížený si myslím není - malá má cca 10kg.
Poradíte někdo?
Díky moc.

lojzina
26. srp 2010

@nelar ahoj,taky me to trosku delaji,ale nic hroznyho 😉 .a taky mam dotaz-pry se da jezdit s mimcem celem k sobe,ale jen v lehu,jen se precvakne boudicka a je to.nezkousela jsi to?

zuzkapin
26. srp 2010

Ahojte, ak by ste nahodou niektora potrebovala novy nakupny kosik, ja som si ho dala usit u tejto pani: http://www.lilinka.com/products/kosik-pod-kocar... - na EURA to vyslo cca 9 EUR - postovne.
Kosik je sice cierny, ale je super!!! a myslim, ze aj za dobru cenu! Dufam, ze som niekomu pomohla ;)

zuzkapin
27. srp 2010

Ahojte, pridavam aj fotky, ako to vyzera:

zuzkapin
30. srp 2010

...aby som upresnila, stranka je aj na MMB: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=89349 🙂. Hadam niekomu pomozem 😉

glumy
30. srp 2010

Ahoj majitelky Plika, chtěla jsem se zeptat, jak perete to polstrování? Teda spíš jak ho sundáte? V sedu je totiž pás na připoutání se sponou a nejde to prostrčit, takže to asi budu muset nastřihnout? 😠

lailaveve
31. srp 2010

@glumy Ahoj glumy, ta spona vpredu medzi nozickami sa prestrkuje zospodu, t.j. musis prestrkovat tu spodnu uchytku co je zospodu sedanky(nie ten koniec kde je spona na zacvaknutie popruhov) a ide to lahko🙂..ja som najprv tiez maturovala,ale potom som na to prisla🙂..dufam ze som to popisala nejako zrozumitelne,ak nie,takl sa este pytaj🙂))