Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

yucca81
3. únor 2010

Myslím, že s peg perego pliko p3 sú spokojné všetky mamičky, samozrejme každý kočík ma svoj plus aj mínus....Jediné čo ma štve na kočíku je nákupný košík, ktorý mám už druhý....Je dosť tenký a prediera sa....Inak som spokojná mám verziu od narodenia a práve za 3 mesiace ju použijem pre naše ďalšie bábo....Je praktický, skladný, pekný design...Ja by som iný nechcela....Som spokojná...

talinka
3. únor 2010

yucca81, tak to mas stastie,lebo od mamiciek co ho maju pocuvam dokola jedno a to iste, ze je straaaasne rozhrkany a nemozne male koliecka...

mmacko
3. únor 2010

Talinka, ja si tiez myslim, ze to nie je kocik do snehovych zavejov. Ja ho zatial (kupovali sme ho pred vianocami) pouzivam len do nakupnych centier a na balkonove spanie. Na von mame odpruzeny kocik s velkymi gumennymi kolieskami. Ale ked nebude sneh, je to podla mna super kocik 🙂 Na jar idem predavat "teranak" a nechavam si len pliko

bl4nche
3. únor 2010

talinka: neprijde mi, ze by mel mala kolecka (aspon co se golfek tyce, samozrejme oproti sportakum a hlubokym kocarkum ma mala kolecka). Mmacko: tady u nas jsem uz i Pliko ve snehu videla, ale skoda, ze sem se te maminky nezeptala, jak se ji s nim v tom snehu jezdi 🙂

kacka.l
4. únor 2010

Holky já jezdila ve sněhu asi před 4dny s pliko lite, po uježděném sněhu úplná pohodička, v závějích zaaretovat kola a dá se, ale velké závěje fakt neprojede. Celkově mě na sněhu mile překvapil.
KOupila jsem si pliko lite, ale to nejde až do úplného lehu, tak jsem jej včera prodala a koupila normální pliko, mělo by dojít v pátek, tak pak poreferuju, ale myslím, že to bude stejné. 🙂 🙂

bl4nche
8. únor 2010

Díky za reakce, nakonec jsme objednali Pliko v barvě kiwi. Mám ještě jeden dotaz. Pláštěnka, která je součástí Completo se připevňuje k boudičce, takže fakticky boudička není krytá před deštěm. Je potah boudičky dostatečně nepromokavý? Když sem si Pliko prohlížela v reálu, potah mi moc voděodolný nepřipadal ...

kacka.l
8. únor 2010

Neboj, já mám i gt3 a jezdím jedině s touhle pláštěnkou. Potah je úplně total nepromokavý, dokonce mi jeden den trvalo celý den, než z něj ty kapičky uschly. Déšt se ani nevsákne do povrchu, zůstane na boudičce v kapkách jako na skle. Potom ho nafoť a ukaž, je moc krásný. A kde si kupovala a za kolik? jestli se tedy můžu ptát. 🙂

mmacko
8. únor 2010

Bl4nche, fakt je nepremokavy. My sme na nom mali aj kopu snehu a nic, len som sneh oprasila, ani mokra buda nebola. A aj malinovku som nan vyliala a nic

bl4nche
9. únor 2010

kacka.l: zatim je jen objednany pres jeden eshop v Praze (na Chodove maji i kamennou prodejnu, ale Plika tam bohuzel vystaveny nemeli:( ), takze jeste nemuzu referovat. Mel by stat sest - model 2010, classico.

tereza33
17. únor 2010

mám tiež kočík PEG PEREGO PLIKO P3 a som s ním spokojná, pýtate sa, že ako sa s ním ide po snehu. Predné kolieska sa dajú zabrzdiť, aby sa netočili, takže keď je na chodníku veľa neodhrnutého snehu, jednoducho ich zabrzdím, aby boli na pevno a je to. Nemám problém prejsť s ním po snehu, som spokojná.

kacka.l
17. únor 2010

Taky jsme dneska krosila po sněhu a bez problému, jen se ta kolečka fakt musí zaaretovat. Ale projede skoro vše.

sixtine
18. únor 2010

Ahojte, my mame objednany pliko p3 trojkombinaciu a chcela som sa opytat, ako ste spokojne s vajickom vo funkcii autosedacky. Nepada babatku hlavicka? Ma vajicko aj tu vnutornu zmensovaciu vlozku pre novorodeniatka s oporou hlavicky, alebo ste ju dokupovali? Pytam sa, lebo nas so 6 tyzdnovym miminkom caka cca 260 km cestovanie...
A este som sa chcela opytat na pouzitie pliko p3 inde ako v meste, napr. taka Zelezna studnicka v BA, proste kde nie je celkom rovna cesta, ale zase ziadny extrem...poradi si?

kacka.l
18. únor 2010

No já mám tu vajíčko a je super, až na to jak je těžké, opěra na hlavičku je úplně v pohodě, ale zpočátku jsem když malý usnul, ještě podkládala smotanou plínkou, aby neklimbala. Jediné mínus vidím v kratších pásech, ale zatím se vlezem. To máme 8 měsíců. Já jsem z vesnice a má GT3 i Pliko, a musím říct, že je v pohodě, když nechce projet, zaaretuji kola a projede, i teď tu hnusnou sněhovou břečku.

ivulacek1
9. bře 2010

Ahoj, holky, vím, že je tahle diskuse už dost stará, ale snad někdo odepíše. Chystáme se koupit plika p3 a zajímalo by mě, jestli jste některá neměla problém s tím, že jsou na něm zasunovací kšíry? Zkoušeli jsme ojeté a Jakoubek při prvním pohybu kšíry vyndal a sjel dolů z kočáru...možná to bylo špatně upevněné, nevím... Nemáte s tím problémy? Díky za odpověď

kacka.l
9. bře 2010

No já je tedy nezasunuju vůbec, na co??Mě se právě líbí, že nemusí být zády opřený a je upoutaný a přitom má volnost pohybu. 😉

ivulacek1
9. bře 2010

Aha, mně se právě zdálo, že z nich vyjížděl. Jakoubek je celkem divoch, tak jsem zase spíš klidnější, když vím, že je tam upoutaný. A drží Ti to dítko, i když je to jen kolem bříška?

ivulacek1
9. bře 2010

Ještě by mě zajímalo, jestli jste využily nánožník? Prý se s nima v zimě moc nedá... Uvažuju, jestli koupit classico nebo completo... díky

kacka.l
10. bře 2010

Ivulacku, ale on to nemá jen kolem bříška, aha už vím ta nová kolekce má nový způsob upínání pásu. Já mám ještě tu starší a tam je to přes ramínka i kolem pásu ale má volný pohyb. Nánožník používám te´d v zimě z GT3, mě tam pasuje,ale jinak si myslím, že se moc neužije.Taky paní na obchodě říkala, že je moc malý a krátký.

ivulacek1
10. bře 2010

Kačko, díky za odpověď. Dívala jsem se dnes na něj v obchodě a pásy jsou kolem bříška a přes ramínka, ale to asi u všech, ne? Je to pětibodový systém. Prodavačka mi taky říkala, že už stejně nebude chtít být připoutaný... tak nevím... takže fakt nebude vyjíždět, když bude mít pásy jen kolem bříška?🙂

mmacko
10. bře 2010

Mne ma mala 9 mesiacov a priputavam jej zatial len tie spodne, tie vrchne nie. Urcite sa z nich babo nevyvlecie, min z tych spodnych a to staci.
Co sa tyka nanoznika, ja ho dost vyzivam. Sice nie je taky dlhy, ze by ho mala dcerka po bradu, ale to riesim deckou. Ja som chcela Completo, ale mozno ak chce niekto minut menej peniazkov, staci classiko. Ja som sice moje completo kupila za cenu classika, maly akciu. Ale prsiplast si vies dokupit univerzalny a nanoznik ked je vyuzijes, ale ked nie je, asi velmi nebude chybat.

Inak, super kocik, chcela som ho ako druhy kocik ked som ho kupovala, ale teraz sa zbavujem aj toho druheho, tento mi uplne staci ku stastiu 😉

ivulacek1
10. bře 2010

mmacko, a Ty máš tu verzi 2009? Taky jsem chtěla completto, ale přemýšlím, jestli to využijem... nejlevnější jsem našla za 6.650,- i s dopravou... to je celkem dobrá cena,ne?

mmacko
10. bře 2010

Ivulacek, hej, mam 2009 cedro. Mali ho v decembri v akcii, completo za 250 eur, takze uplne super cena. Ale aj ta tvoja cena je super, inak sa predavaju za vyse 300 eur.

ivulacek1
11. bře 2010

Kačko, díky za odkaz, mají na výběr více barev, cenově je to stejné, s poštovným...🙂 Rozmýšlím se mezi hnědým a oranžovým🙂 Asi ho nakonec vezmu s nánožníkem, pro jistotu, rozdíl je 1200 kč a když dokoupím pláštěnku, tak ještě mín... jen doufám, že ani ten náš divoch z něj nevypadne... ☹

kacka.l
12. bře 2010

Jasně něboj, jen hnědý je kolekce 2008, prodávaná jako 2009, já mám ten oranžový GT3 a je nádherný.

ivulacek1
12. bře 2010

Kačko, díky za info, podle fotek se mi zdálo, že je trochu jinak řešený na bocích - takové ty opěrky u hlavičky a ty kšíry jsou myslím trochu níž, ale netušila jsem, že je to 2008...i když jinak v tom asi rozdíl není,ne?

kacka.l
12. bře 2010

Prý v polohování nožiček a připínání fusaku, polohování je prý jen do dvou poloh a fusak blbě drží v nějaké poloze, ale už nevím zda v leže nebo sedě, ale to je jen z doslechu a z dočtení, možná to tu někdo potvrdí nebo naopak vyvrátí, teda u kolekce 2008. 2009 je prý v pohodě.

kacka.l
13. bře 2010

Holky dnesk ajsem byla na veletrhu a moc mě zaujal tenhle kočár, byla to naprostá kopie PLIKA.
I barevně.
http://www.autosedacky-kocarky.cz/store/goods-j...

zajo79
13. bře 2010

ja moc na tie kopie niesom....to mozu taku kopirku robit?

mmacko
13. bře 2010

Zajo, napodobne. Pliko je proste klasa.