Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

lojzina
4. pro 2010

@mici111 jsem spokojena....na cestovani je uplne idealni,na jare ho vytahnu a budu asi uz jezdit jen s nim,zatim ho pouzivam na presuny vlakem a tak,do nakup.center...Ted v zime,kdyz cestujem a je v nem fusak plus ditko,ktery je docela baculaty na svuj vek 😉 ,tak v nem moc pohodli neni no...jinak manipuilace bezvadna.Nejde ale otocit sedacka,to asi vis,nevim jak to ma sicko?

mici111
4. pro 2010

@lojzina ani pri sí nejde otocit sedacka, to je v poho..no neviem, este uvidim ktory vyhra 🙂

lojzina
4. pro 2010

@mici111 no ja taky mela vic favoritu ale nakonec zvitezilo pliko-nabidla mi jej kamoska,uz jete,ale v supr stavu,no nekup to 😉 .Tak at dobre vyberes.

hankky
11. led 2011

Ahojte, precitala som si skoro celu tuto temu...no, par prostrednych stran som vynechala 😅 ale bolo tu porovnavanie plika p3 a plika p3 on track....Ja by som chcela pliko switch trojkombinaciu ale nasla som na brendon.sk pliko switch on track za 460 eur a pliko switch za 526 eur... Kvoli farbe by som brala ten drahsi, ale inak neviem aky je medzi nimi rozdiel. Neviete mi niektora poradit? Podla popisu som pochopila ze v kolieskach (ale nie je mi jasne ze v com konkretne sa lisia), v pripevneni nanoznika (jedno je gumkou a druhe patentom (tiez nie velmi chapem) no a ten lacnejsi ma len jeden spolocny nanoznik pre vanicku a sportovu cast - co mi nevadi lebo aj tak sa mi zda kratky a chcem dokupit emitex. Ak mate niektora skusenosti alebo mi to viete polopate vysvetlit tak vam budem velmi vdacna 🙂

jituskak
11. led 2011

holky, máte některá zkušenost se skejtem za pliko? já vím, že tam je stupínek, ale odhadem bych řekl, že by to dítě muselo být prohnutý v zádech a ještě kočár bez boudy. nezkmoušeli jsme to s větším dítkem, ale na jaro bych ho ráda vytáhla a Šímu trénovala v chůzi. a taky bych si ho chtěla užít, páč jsme s ním moc často nejezdili 😅

maja_25
14. led 2011

ahojte chcela by som sa spýtat na jednej stranke som čítala ze ma pp pliko odpruzene kolieska je to aj citit ked s nim idete ze su odpruzene?alebo ani nie?viem ze to odpruzenie urcite nie je ako na sportovom kocíku.

lojzina
14. led 2011

@maja_25 ahoj,no,tak uplne ,,tvrdej" ten kocar neni,to ne,ale kdovi jaky to odpruzeni taky neni...Ale nic hrozneho...Ve meste je to v pohode,v horsim terenu uz je to znat.Kamaradka ma kocar 3komb.a to je teda tvrdarna 😖

mmonika
15. led 2011

@jituskak ja som v pohode pouzivala ten stupienok pre surodenca .. 😉 mala mala cca 3 roky ,synator cca 7 mesiacov ked som ho zacinala pouzivat. .a nemozem si vynachvalit na rychlejsie presuny to bolo ako stvorene .. jedina nevyhoda ,co bola ze ked maly spal v kociku ,dcerka nemohla ist na ten stupienok .. 😒

lucija
15. led 2011

Ahoj holky, já jen kdyby někomu chyběla pláštěnka na tento kočár, tak si písněte. Mě kočár ukradli a zůstala mi jen pláštěnka ☹

jituskak
15. led 2011

@mmonika no, on Šíma bude mít na jaře 2 roky, tak nevím, kolik toho bude schopnej ujít... ale chci ho trénovat, tak to začnu asi s GT3 😉

mmonika
15. led 2011

@jituskak no neviem ako tvoj synator ,ale moja mala uz kocik nechcela od cca 2 rokov .. a ked uz to bolo na nu moc potom si vyskocila na stupienok a bolo .. inak som mala troska vyhodu ,ze som kocik vytiahla cca v maji ,cez leto sme trenovali ,na zimu uz moc nechcela ,ze radsej pesi .. to mala cca 3 a pol roka .. 😉

maja_25
16. led 2011

@lojzina nehnevaj sa ze este otravujem ale ked to porovnas s golfkami ktore nemaju vobec odpruzenie tak to je dufam poznat rozdiel ze pliko nejake to odpruzenie ma?lebo mam golfac co nie je vôbec odpruzeny a mam moznost kupit teraz nove pliko za super cenu tak sa zozhodujem co urobit..ten golfac co mam je peg perego si ,

lojzina
16. led 2011

@maja_25 ahoj,nic se nedeje 🙂 .Rozdil to je,jasne.... 😉 ,porovnavala sem teda s 3komb.kocarem ktery nebyl vubec odpruzeny,...

lojzina
16. led 2011

@maja_25 nejlepsi by bylo kdybys mela moznost si to pliko vyzkouset,aspon kousek s nim projet...ale jak sem uz psala,rozdil mezi tim kocarem a plikem poznat byl...

mia78
16. led 2011

ahojte ja mám tiež PLIKO P3 a som sním spokojná hlane ked niekde ideme a malý nevláze ale aj ked vláze sa chce povoziť na stupienku 😀 a to má 5rokou a 32kg a unesie ho to v pohode 😀 tak sa presúvame rýchlejšie 😀
ja by som nemenila za ziadny iný leboje lahký a pohodlný...... 😀

majuto
16. led 2011

@lojzina dakujem 🙂

lojzina
16. led 2011

@majuto a zac?

majuto
16. led 2011

@lojzina prepac to nemalo patrit sem netusim ako sa mi to podarilo 🙂 🙂

penelope10
20. led 2011

Babule neviete niekto z akej kolekcie Peréga je farba verde (taka zelena).dík. 🙂

penelope10
20. led 2011

Nevie niekto pooradit navetty sa podla coho rozlisuju na S ci XXL ?
nebude Panorama S (mam ju vo výhľade) prilis mala ? 😕
dik 😉

jituskak
22. led 2011

holky, poraďte, jak se oddělává ta zádová opěrka, abych tam mohla dát navettu? já už jsem vyčerpala všechny nápady.

dagulik
26. led 2011

pročetla jsem hodně diskusí tady na MK na téma Pliko P3, všude píšou, že je to prostorný a pohodlný kočár. Viděla jsem ho, a připadalo mi, že má hodně úzké opěradlo,které zužují ty bočnice. Je tomu tak? Můžete mi, prosím, napsat, jestli jsou v tom kočáru Vaše dítka stísněné...díky moc předem...

jituskak
27. led 2011

@dagulik Šimonek je dost velekej, má 15 kg a i v zimní kombinéze se vešel, to už trošku na těsno měl, ale pořád se mu sedělo pohodlně.

dagulik
27. led 2011

@jituskak děkuji za odpověď. Právě že na zimu mi tento kočárek přijde malý, ale to asi většina golfek, že?...
Kubíkovi je 14 měs. je docela velký, tak mám jen obavy, aby z něho hned nevyrostl, ale blíží se jaro a léto, tak by kočár snad velikostně stačil. Ještě jsem přemýšlela o CHicco Multiway, to vypadá hodně prostorné, ale zase kvalita...tato značka mi není moc sympatická.
Budu ráda i za další příspěvky 🙂 předem díky

lojzina
27. led 2011

@jituskak ahoj,s timto bohuzel zkusenost nemam ☹
@dagulik ahoj,no ja v nem vozila malyho od asi 1/2 roku,byl hodne baculatej,az me to stvalo ze je mu naknop,ted s etrochu vytahl a i s fusakem a v bunde je mu tak akorat...Asi budu mit dlouhana takze v tomto smeru je kocar super,ma dlouhou loznou plochu.ja jsem spokojena.On maloktery golfac je kdovijak prostornej.

dagulik
27. led 2011

@lojzina takže se ti malý vejde i s fusakem? A kolik mu je? Děti asi pak od roku rostou spíše do výšky než do šířky, že? 🙂 Máme teď prostorný Maxi Cosi Mura 4, je skvěle tvarovaný, Malý tam má i ve fusaku prostor, ale je těžký jako kráva, teda hlvně s tím našim cvaldou 🙂 Tak mám trochu hrůzu z těch golfek, ale zase chci něco kvalitního co vydrží. Maxinu prodáme a jiný kočár mít nebudem, kromě golfek.

lojzina
27. led 2011

@dagulik skoro 11 mesicu,a 10 kilo..jednu dobu sem byla i nestastna,rikam si tak v zime se tam nevlezem,ale pak se vytahl a dobry,.Jasny ze to neni kdovi jak prostorny,ale mam dojem ze ted se tam vmestna tak nejak lip,nez pred tim pulrokem 😀

lojzina
27. led 2011

@dagulik jj i s fusakem

lojzina
27. led 2011

@lojzina taky mame prostorny sportak,ale tezky a na cestovani a presuny naprosto nevyhovujici,takze od jara asi taky jen pliko

dagulik
27. led 2011

@lojzina díky moc za příspěvky. Ještě zajedem omrknout to Chicco, taky ho v diskusi docela chválí. Ale Pliko se mi líbí mnohem víc...hm, uvidíme. Pokud Pliko, tak asi novou kolekci 2011, tam mi přijdou ty bočnice takové nějaké menší.
Novou kolekci tady asi nikdo nemá...?