Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

yravas
4. kvě 2011

Aj mne sa páčil Concord Fusion, ale nakoniec sme kúpili Jané 😉 ale ten je teraz pre mňa "veľký" nakoľko syn už má vyše roka, chodí sám, v kočíku sa veľmi voziť nechce, tak som chcela niečo praktické, ľahko zložiteľné do auta 😀

... aj ja si myslím, že Nuna je malá, ale tak nedá mi to 😵 veď vrátiť ho môžem do 14 dní 😀

zuziatko
5. kvě 2011

@yravas a ktoré pliko chceš ??

Ja mám objednané toto: http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/11185

yravas
5. kvě 2011

určite Pliko ale model som ešte nezvažovala :D za dobrú cenu si kúpila si myslím :D ... neskôr pozriem, aké majú farby, že či sa mi bude páčiť nejaká :D

zuziatko
5. kvě 2011

@yravas hej za dobrú cenu. som porovnávala s inými obchodmi a všade ho majú okolo 340€. Ešte majú červenú a modrú kombináciu kolekciu 2010. Inak aj kolekciu 2011 majú za super cenu. Len nemajú e-shop 😒 😒 . Čo je škoda 😒 😒

leususu
16. kvě 2011

Poradíte mi,neviem sa rozhodnúť medzi peg perego pliko p3 a chipolino-to je podobné konštrukciou ako dema lothus. Poraďte mi prosím,naša malá je dosť ťažšká-15kg a bojím sa,že sa perego pod ňou rozdrncá,nakoľko sú u nás zlé chodníky,no veľmi sa mi páči.Čo myslíte,uniesol by ju aj v zime s fusakom a naobliekanú? Dik za radu,pekný den. Erika

fialkaa
27. kvě 2011

Ahoj dievčatá, chcem poprosiť o radu. Mám kočík Peg Perego Pliko P3 Track, som s ním spokojná, len mám teraz trochu problém, že drobec podrástol a už mu z kočíka prevísajú nôžky. Nemáte s tým niekto skúsenosť? Ako ste to riešili? Neexistuje nejaká finta, čo tam podložiť, aby sa mi predĺžila opierka na nôžky a aby mi mohol v kočíku spávať? Ide leto a ja by som s ním rada chodievala aj na dlhšie výlety, tak nechcem byť obmedzovaná spaním počas dňa. Alebo mi neostáva nič iné, len kúpiť nový kočík pre väčšie bábätká?

edita84
28. kvě 2011

@fialkaa ahoj ale to vôbec nevadí že mu visia nožičky to ti budú aj v iných kočíkoch, mojej malej tiež visieť ale tú hodinku dve čo spala v kočíku to nevadilo 🙂

fialkaa
28. kvě 2011

@edita84 mam pocit, ze to nie je velmi pohodne. videla som viacere take dlhsie kociky, ktore sa mi zdali pohodlnejsie na spanie. moj maly aj zaspi v tom kociku, ale pospi max. hodinu, co je prenho malo.

iwuskaaa
28. kvě 2011

Ahojte mamičky, nechcete niektorá predať športový kočík Peg Perego P3? Ak áno, ozvite sa mi cez IP 🙂 .
Potrebujem kúpiť čo najskôr.

edita84
28. kvě 2011

@fialkaa no ja neviem ja som mala s malou baby point raper a bol rozhodne menší ako športiak pp3 a ona mi tam spala ako 2,5 ročná nohy jej sem tam viseli ale ona si ich zvykla bud dať na pultík alebo ich mala pokrčené tak jej to vyhovovalo :D to je moja skúsenosť ;)

lojzina
1. čer 2011

Ahoj majitelky plika...chtela jsem se zeptat,vozim v pliku 2.ditko(kupovany pouzity)a zda se me posl.dobou ze je ,,rozhrkany"-drzi ale nytama takze nejde dotahnout,nic.Stalo se vam to nektere a jde s tim neco delat?Vydrzi ten kocarek jeste neco? 😅

musko
1. čer 2011

@lojzina - ja myslím, že ano. My máme tiež po 2 deťoch a vozím v ňom malého - zatiaľ OK :o)

lolko_lenka
10. čer 2011

ahojte, dobrý deň 🙂 dnes sme vošli do obchodu, kde nám predavač dokonale odprezentoval Peg Perégo Pliko Switch Easy Drive. Veľmi sa nám tento kočík páčil, len by som sa chcela spýtať vec, ktorá ma tak trošku trápi...
Ukázal nám športovú časť, ktorá môže byť tiež vaničkou tým, že sa tam dá ten vonkajší plášť. Ja mám termín pôrodu 1.10. 2011, teda celú zimu budeme kočíkovať v hlbokom. Myslíte si, alebo máte skúsenosť s tým, či stačí miesto klasickej hlbokej vaničky táto športová časť použitá ako hlboká časť a či nemôže byť bábätku zima, aj ked bude vo fusaku!? Prosím o názory. ďakujem

sim22
12. črc 2011

Ahoj holky,
je tady nějaká dobrá duše co má pliko v barve sophia,jestli my mi poslala real foto?
Zajímá me ten materiál.Děkuju.

veqa
12. črc 2011

@lolko_lenka ja by som riešila skôr vaničku, predsa len to bude maličké bábo v zime 😉

lovacska
12. črc 2011

Ahojte!Dievčatá,nechcete niektorá vymeniť pliko za týžden starý multiway?Mám aj krabicu,je objednané z e-shopu z Hlohovca.Je to farba Amethyst.

lolko_lenka
12. črc 2011

@veqa ďakujem, dilema vyriešená, určite ho nechcem 🙂

tonko_babymarket
12. črc 2011

@lolko_lenka
presne ako písala vega...jednoznačne vanička....

katana11
12. črc 2011

@lolko_lenka ten kocicek je super a poviem ti tak vanicku tak dlho nebudes pouzivat tak by som sa tak na nu nezamerala ved take babtko sup do prenostnej tasky s perinkou a dekou a nie je problem. Dokup si prenosnu tasku do kocicka a budes mat vec vyriesenu alebo su 2v1 prenosna fusokotaska o to lepsie, pekny dnik

lolko_lenka
12. črc 2011

@katana11 no neviem si to v tej prenosnej taške nejak predstaviť. Malá sa narodí v septembri-oktobri, celá zima pred nami a my nemáme auto...

kacka.l
13. črc 2011

Nevím, krásné vaničky se dají jako nové koupit všude na MMB už klidně od 1500,- jmenují se navetta. A na pliko se jen nacvaknou.

edita84
13. črc 2011

@lolko_lenka ja čakám malého na august a mám pp pilko3 a nebojím sa že vaničku nevyužijem max. ked sa nezmestí šupnem ho do športiaka vo fusaku a je to ty babo čakáš asi na okrober tak sa tam v pohode zmestí podla mňa 🙂

lolko_lenka
13. črc 2011

@edita84 my sme sa nakoniec rozhodli pre Jané

lovacska
21. črc 2011

Ahojte dievčatá!Predsa kupim zase pliko,neviem si zmieriť tým multiwayom.Je to najlepší golfáč,čo som mala.Už lutujem ten pliko,čo som predala,silou mocou som chcela multiway,strašne sa mi zapáčil,ale to neni tá kvalita čo dáva peg perego 🙂

zuziatko
27. črc 2011

Ahojte

potrebujem poradiť.
Plánujem predať PP Pliko P3 Black step completo. Kúpila som ho v brendone za super cenu (190€).
Akú cenu by som mala za neho pýtať ??
Inde sa zvykne predávať okolo 330-350€.

Ďakujem.

miri9
4. srp 2011

ahoj, máte prosím zkušenost s tímto? mám pliko P3 golfky pro prcka, čekám dalšího a přemýšlím o pořízení autosedačky PP primo viagio abych mohla PLiko mít v autě a používat kolečka jako podvozek (neustálé překládání podvozku z původního kočáru, mám ještě inglesinu, z auta a do auta mě minule dost otravovalo), tak mě zajímá, jestli to některá takto používáte s autosedačkou a jaká je s tím manipulace, ev. jestli nemáte foto autosedačky na podvozku, díky.

edita84
4. srp 2011

@miri9 ahoj ja som síce kočík ešte nepoužila na ostro ale mám foto v albume aj s vajíčkom ked chceš tak kuk 🙂

mpavlinka
4. srp 2011

@miri9 ahojky, používala jsem to a bylo to super 🙂 Jednoduchá manipulace a člověk se nemusel tahat s gétéčkem... Bohužel foto asi nemám. Jinak nosnost plik je fakt o.k., já tam dala Nikču v sedajdě a to měla už deset kilo, plus sedačka myslím pět a půl a konstrukce byla v pohodě.

kacka.l
4. srp 2011

Měla jsem to taky tak a bylo to super. 🙂 Ovládá se to stejně jako pak pliko. 🙂 Fotku možná někde najdu, ale je to na pliko lite.

miri9
4. srp 2011

díky.
@edita84 jo to vypadá dobře, takže je to jen nakliknout a jet? jako u inglesiny? já právě "v provozu" viděla nacvaknuté sedačky na golfkách, kde normoš zůstala sedačka sporťáku a to se mi nelíbilo, takže když to jde sundat, mohlo by to být OK. a ještě se zpetám sundat z toho ten sporťák a pak zase nandat je v pohodě? anebo je to komplikovaná záležitost? ještě jsem to nezkoušela.