Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

janah.
26. únor 2008

Ahojky,
kdysi jsem také chtěla koupit chicco, ale slyšela jsem, že to není značka nic moc.. Pak jsem koukala po iglesině a v prodejně, když jsem si je zkoušela tak mne prodavač přesvědčil, že nej jsou peg-perego pliko. Koupili jsme a nelitujeme!! Máme je už 3 roky a pořád jsou super. Kamarádka si je zakoupila ve verzi od novorozeněte a už v nich taky 3 roky drandí a je nadšená!! 😎
Toť můj názor

paolin
26. únor 2008

ahoj beo, my mame Pliko P3 a jsme maximalne spokojeni 🙂
chtela jsem kvalitni, lehky a prakticky kocarek do mesta a tohle je presne ono. navic se mi mooc libi jejich design a barvy, coz se u nekterych kocarku vazne rict neda...ja moc doporucuji.

krista
7. dub 2009

ninny • 31tt • Dnes v 10:01
Ahojte 🙂

Neviete mi náhodou poradiť aký je rozdiel medzi kočiarikom PP Pliko P3 Modular System Tri-Fix a PP Pliko P3 Modular System on Track??
Cenovo je tam rozdiel až 10 000,- Sk.. ale podľa popisu sú takmer rovnaké, až na to, že "Tri-Fix" ma na výber viacero farebných variácii (aj model 2008, aj 2009) a "on Track" len tri - červená, modrá a orandžová.
Mám záujem práve o tento kočiarik.. len neviem pochopiť o čo horší je ten "on Track", kedže je o dosť lacnejší od "Tri-Fixu"...

Diky...

alenka83
7. dub 2009

ahoj Beo, tak také můžu doporučit Pliko P3. Jezdíme v něm tedy jen krátce, ale jsou naprosto úžasný a vše splnující golfky🙂 Jsem také max spokojená a nelituju peněz!!!!

ninny
8. dub 2009

ahoj alenka83, ak sa môžem opýtať aký maš Pliko p3, ktorý typ? diiky 😉

alenka83
8. dub 2009

ježiš ninny, tak to nevím, jaký tip. Je to tento http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-pliko..., takže classico. Jjinak rozdíl nevím, jaký je mezi těma dvěma, jak se ptáš. Tak zkus napsat do malli (www.malli.cz), tak by ti měli, jako výhradní dovozci, odpovědět🙂

ninny
8. dub 2009

alenka 83, diky 🙂

trixi
8. dub 2009

ahoj alenka, my ho mame tiez. Tiez v tej zelenej farbe 😉. A je skutocne vyborny. Vyskusali sme ho aj v terene. Super odpruzene zadne kolieska, a nerachoti ako ostatne golfky.

soficianna
8. dub 2009

..rozdiel medzi PP on Track - 1.ma jeden nanoznik, ktory sa pouziva tak ako na vanicku, tak aj sportiak a autosedacku, je variabilny a len jeden, Tri Fix ma zvlast nanozniky na vanicku a zvlast na sportiak.
2...ako uz pisala Krista model on Track je iba v troch farbach a pouzity je jeden ten isty material, pri sete Tri Fix je to zlozenie viacerych, hrubsich, menej hrubych materialov roznych farieb a celkovo su tieto kociky k dispozicii v 14farbach!...cize sa celkovo zvysili naklady na pouzitie materialov, navrhnutie dizajnu a siroka skala farieb + nove modely 2009 Tri-Fix maju oproti on Track konstrukciu farebnu - sedo/bielu, modru..., on Track ma len sedu.
Funkcnost kocika ostava rovnaka!..to znamena, ze kolekcia Tri-Fix je skor pre "narocnejsich rodicov", ktory chcu mat nieco "ine", odlisne a mozu si to financne dovolit.

ninny
9. dub 2009

sofianna, si poklad, ďakujem za vysvetlenie.. aj som si myslela, že bude rozdiel len v tých farbach a nánožniku, ale zdala sa mi vzhľadom len k takémuto malému rozdielu prilíš rozdielná cena.. čiže to znamena, že samotna konštrukcia kočiara je rovnaka v oboch typoch.. rozdiel je len v hrubke materiálov, ale typ materiálu zostava v oboch pripádoch rovnaky?

ninny
9. dub 2009

* pardon sodicianna 😉

ninny
9. dub 2009

Dnes z toho tepla už ani písať neviem... 😎
Soficianna, aj ty čakáš/máš bábo? Ak áno, aký maš kočiarik Ty? Dnes za tu chvíľku čo som šla z práce na obed.. som videla asi 4-5 kočiarov Peg-Pérego.. hádam budeme aj my s nim spokojní 🙂

soficianna
9. dub 2009

ninny, ja este necakam, ani nemam babo, ale v tejto oblasti som doma, tak som Ti odpovedala, aby si zbytocne nemusela informovat distributora..

inka04
9. dub 2009

este je tam rozdiel v siti... ten lacnejsi ma jednoduchsie sitie...ten drahsi zlozitejsie, preciznejsie a podla mna i krajsie... ale to je naozaj z pohladu funkcnosti detail 😉

soficianna
9. dub 2009

..podla mojho skromneho nazoru 😅 , pokial niekto nema peniazky nazvys, uplne postaci PP on Track, ved vysokou kvalitou a nizkou cenou je tento on Track bezkonkurencny, takze v tomto si niet co vycitat....á spokojnost vacsiny mamiciek robi dobre renome tohto kocika.

theresa
17. dub 2009

ahoj holky, prosím nemá některá z vás barvu Bubbles Green 08???

danus.ka
17. dub 2009

Chcem Vás poprosiť o radu. Už dlhšie mám vyhliadnutý kočiar PP Pliko P3 modular system tri fix 2009. V cene je dá sa povedať asi všetko. Len neviem, či autosedačka sa naklikáva priamo na konštrukciu, alebo je potrebné ešte niečo k tomu. Pri niektorých typoch kočíkov je potrebné zakúpiť k nakliknutiu autosedačky adaptery.
Je to potrebné zakúpiť aj k tomuto PP? Ďakujem

mobina
17. dub 2009

Máme a jsme moc spokojení. I když nepatří k nejlehčím, v pohodě ho zvládám nosit do schodů i ze schodů. Vyhovuje mi na něm překlopitelná stříška před dítě, držák na pití 😀 , obrovský a dobře přístupný nákupní koš, kšíry, které lze odepnout od opěrky, takže dítě není přikurtové napevno, to že kolečka nerachtají na kostkách.
Jediné, co je potřeba je kočár občas promazat, aby nevrzal, ale který ne že? Jo a slabinou je prý originál pláštěnka. Když vás chytne větší průtrž, stříška může propršet. To ale vyřeší Emitexová pláštěnka i přes stříšku 😉
Theresa mám Bubbles green 08. Na co by ses chtěla zeptat?

denisab32
17. dub 2009

ninny
Zásadný rozdiel: on track Čína, 3-fix Taliani - z toho vyplýva aj cena, pozor na model on track 2008 tam bola jedna streška na šporťák i hlboký a "padala", teraz sú v mod.2009 2 striešky a zatiaľ OK...

danus.ka
dá sa nakliknúť priamo bez adaptréru ako vanička....

theresa
18. dub 2009

Holky a dá se potah na kočárku prát? Skoro v každé kombinaci barev na tento rok je bílá, to mě trochu děsí.

zojina
18. dub 2009

🙂 mam oranzovou ale je to v pohodě da se to vyprat

ninny
21. dub 2009

deniska, diky 🙂
aj ty mas peg perego pliko p3

zuzkagu
21. dub 2009

ano aj ja mám bublle green je to najkrajšia farba, pozri album 🙂
Zuzana

theresa
21. dub 2009

Holky taky jsem si nakonec vybrala taky Bubll green, je opravdu moc hezká, zítra má kočárek přijít, už se nemůžu dočkat.
Zuzkagu, prosím nenapsala by jsi mi do IP kontakt na paní s mimibazaru, která ti vyrobila doplňky ke kočárku???
Předem moc díky.

ninny
21. dub 2009

My budeme mať "cedro" z kolekcie 2009, ten sa mi páči najviac 😉

denisab32
21. dub 2009

ninny
- mali sme aj Pliko 😉 a "trošku" do tých záležitostí vidím 😵

zojina
21. dub 2009

My mame cedroo

ninny
21. dub 2009

zojina, krásna farba, že? 😉

zojina
22. dub 2009

🙂 je super sice na ji jdou mušky ale zase je to vesele

theresa
22. dub 2009

Holky tak už mám Pliko doma, no jsme nadšená a do kráté Fabie se vleze, když se dobře natočí není vůbec problém. Myslela jsem, že tam snad nikdy žádnej kočár nedostanu.