Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

petra.a
17. kvě 2010

diky, tak sme objednali 2009, snad budeme spokojni a malemu sa v nich bude pacit 🙂

k_simonova
23. kvě 2010

@footstep Ahoj, to ste ho zohnali fakt za 244 EUR? A ktoré farby tam mali? Cedro?

footstep
11. čer 2010

k_simonova: ano stal presne 244 a bol aj s nanoznikom a prsiplastom. Ked nam povedal, ze maju este modely z roku 2009, tak som sa rovno pytala na Titanio, ktore sme aj kupili, bohuzial ake ine farby maju netusim...

bl4nche
24. čer 2010

zdravim devcata. Mela bych takovou prosbu. Mame Pliko 2010. chtela sem se zeptat, jestli se vam stava, aby zadni kolecka sla do stran pri couvani? Ja jen jestli je to normalni nebo je to nejake vada ;) Diky

mmacko
24. čer 2010

bl4nche, aj mne to robi, zevraj to golface robia, uz som sa pytala v obchode

tilly
24. čer 2010

baby, kde ste kupili pliko na sk najlacnejsie? lebo v de ich maju aj za 180, v cr za 5500 Ck... a na slovensku len od 270 Eur

mmacko
25. čer 2010

tilly, ja v auparku za 250 😉

tilly
27. čer 2010

to je o 70 viac ako v de...

kacka.l
27. čer 2010

U nás mají plika i za 4900,- 🙂

bl4nche
29. čer 2010

mmacko: diky. Uz sem se trochu bala, ze sme ho tak brzo odrovnali ;)

ivush
29. čer 2010

Kočky, chcem sa opýtať je PP vhodný aj pre baby, ktoré ešte nesedí ? Teda tá poloha, ktorá je úplne rovno, je naozaj pohodlná na bežné prechádzky pre také drobné bábo ? dík 🙂

orchidea13
29. čer 2010

Tilly, a nerozmyslala si nad pp si,mne sa zdá kvalitný a stojí aj menej 😉

lojzina
30. čer 2010

@ivush ahoj,ja mam pp completo,dnes jsem s nim poprve jela a malej nema jeste 4 mesice,ale zatim jej teda budu pouzivat jen obcas na cestovani a pak uz asi furt 🙂 ,no ale rekla bych ze se mu tam lezelo dobre,a i v jednom odkazu sem cetla ze konkretne tento kocarek je od 4-mesicu....

lojzina
30. čer 2010

@ivush myslela jsi polohu v lehu,jo?u toho plika jde do rovneho lehu,ikdyz ne uplne,ale ta odchylka je opravdu minimalni...

kacka.l
30. čer 2010

No mi do lehu jde do úplného, ale malý už má rok a tak to asi zatíží. myslím, že v pohodě s ním můžeš jezdit od 4 měsíce. 🙂

sixtine
1. črc 2010

Ahojte, prosim o radu ako ivush - mame peg perego pliko p3 trojkombinaciu. Som velmi prekvapena, ze 3 mesacna dcerka pomaly vyrasta z navetty (rezerva je uz fakt len par centi, ratam este tak na mesiac maximalne). Prosim Vas, ktora mate uz zabehany sportak, je mozne pouzivat ho aj pre mensie babo, ktore este nesedi (cca od 4 mes.)? Vyssie pisete, ze ano, mate to prosim odskusane? Priputavate taketo babo? Neprekaza Vam, ze nan nevidite?

lojzina
1. črc 2010

@sixtine ahoj,jak uz jsem tu psala,malej bude mit teprv 4 mesice a uz v nem jezdime,a myslim ze dobry,spinka tam....,ja ho teda nepoutam,nesedi jen lezi tak zatim nevidim duvod....A to ze na nej nevidim?rozepnu uprostred tu boudicku a nakukuju 🙂 ,a tim ze je trosinku zvedlej tak i vidi vic na stromy a tak a je hodnekj,...a v boudicce je taky okynko...tzas tak me to nevadi,jak sem si myslela 🙂

tilly
8. črc 2010

orchidea, nie, si sa mi nepaci... uz mam pliko 😉 a je super

sixtine
8. črc 2010

Ahojte baby, uz uvazujem nad zimou, viete poradit, aky fusak sa hodi do PP pliko p3 sportoveho???? Radsej sa pytam, lebo pri vajicku sme mali tuto jar problem, ze boli kratke remene a skoro ziaden fusak sa nehodil. Na zimu uvazujeme o Emitex fusaku, je to plika ok?

veva55
8. črc 2010

ahojte, ked uz pisete o tej zime, tak sa modlite, aby nebolo tolko snehu ako tento rok, lebo po snehu s tymto kocikom (Pliko golfac) daleko nezajdete. ja ho mam po tejto zime total vyhegany a to mal sluzit este pre druhe dieta. kupovala som ho len preto, ze mam malicke auto a ziaden iny typ kocika by som don nenarvala. takze ak nie ste limitovane velkostou auta, urcite golfac neodporucam, radsej Perego s nafukovacimi kolesami, napr. ta trojkolka.

sixtine, aj moj syn zacal v sportovej verzii od cca 4 mesiacov, ale nedavala som ho na ten uplny sed, skor taky polosed-pololah.

mmacko
8. črc 2010

sixtine, ja som mam taky fusak ako je eisbarchen a pekne tam sedel. Ale podla mna ked je dieta vo fusaku, staci ked ma zapnute len spodne pasy.

Veva, suhlasim, Pliko je perfis kocik, ale nie do snehu. Co sme sa aj bavili s predavacom kocikov, ten tiez odporucal bud Concord fusion (ten mam ja na zimu, lebo nejak nemusim trojkolky, inak by som brala ten od PP), alebo PP GT 3 (ta 3 kolka).

kacka.l
8. črc 2010

Já ta měla normální emitex.

lodgermaniacka
23. črc 2010

ahojte, chcem sa vas spytat jednu vec, kupila som nove pliko, ktore mi ešte v predajni vybalovali z krabice a pri rozložení kočíka mi same nezacvakne, ale musim to po stranach pritlačiť rukami, vam to ide same, alebo pritlačate? Volala som do PP a tvrdil že to je normalne, že niektore zacvakavaju, inym treba dopomôcť, môže byť ešte tuhy nevybehany?
A taška na kočík PP je dobra vec, alebo stačí obyčajna z DM čo mam?

lojzina
23. črc 2010

@lodgermaniacka ahoj,ja zacvakavam 🙂 .tasku mam v barve kocarku,teda ne presne stejnou ale na pohled to neni poznat,z kamenneho obchodu,nic extra znacka ale ucel splni 😉

zajo79
23. črc 2010

@lodgermaniacka z dmka je najlepsia taska aka je 🙂 ak Ti vyhovuje farba.

lodgermaniacka
23. črc 2010

@lojzina dakujem, tak aj my budeme ručne zacvakavať, kašlem na to 🙂

@zajo79 dm nosim na cameleone tam je super, len si ju neviem predstaviť na golfkach, či nebude zavadzať, musim skusiť, len su v kufri 😀

bl4nche
6. srp 2010

zdravím, po nějaké době mám zase dotaz. Jaký byste doporučily fusak, případně nánožník do Pliko? Mám jenom verzi Classico a řeším, jak budeme jezdit v zimě. Velký chlupatý fusak se mi do nich nevejde ... :(

lojzina
6. srp 2010

@bl4nche ja mam origos ,ale dobry jsou od emitexu,kukni na jejich stranky-ja mam od nich jarni fusacek a je super...

lodgermaniacka
6. srp 2010

@bl4nche u vas na českom MMB šiju šikovne maminy pekne nanožniky 😉

mmacko
6. srp 2010

@lodgermaniacka aj ja pliko docvakavam rukami 😉
Citam, ze mas tu tasku z DM, si spokojna? Lebo ja riesim aku tasku si kupit, mam pliko a concord fusion, aby mi na ne pasovala. A hlavne potrebujem vela priehradiek, ja mam tu lidlovu, ta ma super vela priehradiek, ale uz mam zosuchanu farbu a uz ich nepredavaju. Da sa ta DM kova prat, alebo ako sa cisti?