Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

tilly
29. zář 2010

@lodgermaniacka mojou podmienkou je reverzna sedacka... aj nejake vyskumy boli, ze je to lepsie, preto zrazu zacali vsetci robit otocne sedacky... povodne ich robili len nemci...

lodgermaniacka
29. zář 2010

@tilly ok, tak si ma v rozhodnuti utvrdila 😀 potom dam fotky 😉

ellysa
29. zář 2010

ahojte neviete náhodou ako sa bude ten nový pp switch skladať-nejaký obrázok, na jednej stránke som našla v popise, že ten dáždnikový štýl a bude sa dať zložiť so sedačkou v oboch smeroch, len si to s tou spojenou rúčkou nejak neviem predstaviť. inak vypadá super ešte viac farieb keby dali.

mmacko
29. zář 2010

@ellysa aj mne sa ten easy drive paci, len tie farby des. A myslim, ze sa sklada na placku, vychadza dost velky po zlozeni.

ellysa
29. zář 2010

@mmacko no ja práve chcem niečo do auta skladné, 😒 no uvidíme, som zvedavá kedy ho budú mať nás

mmacko
29. zář 2010

@ellysa v katalogu mas aj rozmery po zlozeni, ked tak si pozri a porovnaj s rozmermi plika

tilly
29. zář 2010

@ellysa na youtube su videa... skusim vyhrabat...

tilly
29. zář 2010

@ellysa jaaaj, ty si myslela ten novy switch.. no, asi budem musiet lepsie citat 😅

ellysa
29. zář 2010

@tilly heh hej nový, hľadám presne niečo také, otočná sedačka, nezdvojené kolesá,spojená rúčka, aby sa skladal celý, aby sa zmestil so menšieho kufra...neviem či niečo čo sa mi bude páčiť nájdem, moje požiadavky spĺňa zatiaľ len bgb bee ale hľadám lacnejšiu variantu

tilly
29. zář 2010

@ellysa uff, ani mi nenapada nic, co by ti vyhovovalo... ale vacsinou, ked je spojena rucka a sklada sa to do dazdnika, tak je ta rucka taka... vyheglana, ze sa to aj tak neda jednou rukou soferovat.... treba si to omakat nazivo

lodgermaniacka
29. zář 2010

tak už mame tmavomodre pliko switch, ta farba je taka tmava že vyzera čierna, kamoška sa hadala že je čierny 😀 je naaadherny, elegantny, kraasa 😵 😵 😵 kočíkovala som ho teraz vyše hodiny, maly bol spokojny, otočeny ku mne, kočík ma velmi široke sedenie, a celkovo je velmi dlhy, oproti inglesine, do ktorej som tiež maleho posadila, takže obrovska spokojnosť, samozrejme si neviem predstaviť mať ho len ako hlavny kočík, ale len tak, na občasne vybehnutie je dokonaly 🙂

mmacko
29. zář 2010

@lodgermaniacka no krasa, som zvedava, nemas foto maleho v nom?
A ako sa to keruje ked je otoceny k tebe? Ako to ma tazisko? Ide to rovnako alebo horsie ako klasicke pliko?

lodgermaniacka
29. zář 2010

@mmacko fotky zatial nemam, vybil sa mi fotak, tak snad zajtra..kočíkuje sa dobre, určite nie horšie ako obyč.pliko, dokonca mam pocit že sa lepšie pridvihne, tým že sa otača len sedačka tak nekopem do ničoho, nepostrehla som že by sa tlačil horšie, maly mal super vyhlad, takže nemusel kukať len na mna a pritom som spokojna že sa vidime a hlavne budeme krasne doladení aj s tyrkysovou opičkovou podložkou aj so sivym konikovym lodgerom 😵 🙂

tilly
29. zář 2010

@lodgermaniacka supeeer, krasna je to farba, to uz bol posledny v tej farbe? 😅

lodgermaniacka
29. zář 2010

@tilly praveže som ju nekupovala ani tam kde som ti poradila javu za tu super cenu, uplne inde, tam mali len tento jediny vystaveny kus, ešte v brendone by mohli mať, ale tam je drahšie, a ja som velmi zvažovala či zaffiro alebo javu , ta java je naozaj krasna, asi si kupim v jave síčko 😀

lodgermaniacka
1. říj 2010

slubene fotky 😉

lailaveve
1. říj 2010

lodgermaniacka..kocik mas nádherný 🙂 ..myslím si,ze ta otocna sedacka je nezaplatitelna 🙂 ..ja ho mam tiez a boli sme s nim maxispokojní 😉 😉 ..naozaj mozem len odporucat..mam iba jedinu vycitku voci tomuto kociku a tou je fakt,ze ked som mala maleho otoceneho k sebe a na kociku tasku,tak mi z nej stale vyhadzoval veci,ale to uz ked bol vacsi.-)..inak same plusy 🙂 🙂

tilly
1. říj 2010

@lodgermaniacka kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... jeeej, mam taky isty lodger, ako krasne sa tam hodi 🙂

@lailaveve nebola ta cast na nozicky moc kratka? a to madlo nie je moc blizko? sa mi zda take pevnejsie ako na normalnom pliku...

dnes ma jedna kocka od switch odradila, ze je to tam na tie nozicky take pevne a ze jej malemu (ma rok) sa tam nezmestili uz nozky...

lodgermaniacka
1. říj 2010

@lailaveve 😀 dakujem
@tilly praveže je väčší ako pliko, aj dlžka na nohy a ked ma už dieťa rok, a nespi, tak tu vec na nohy spustíš dole, moj maly ma 5,5mes. a mal to madlo ešte velmi daleko od seba, ved si ho mala skusiť posadiť, ale nenahovaram ta 😀 ja som moc spokojna 🙂 je krajší ako na fotke, fotila som zhora a kolečka vyzeraju male, pritom su dosť velke

tilly
1. říj 2010

ved to, ze som krava nesla do toho auparku a vlastne som ho nazivo teraz ani nevidela... teraz uvazujem, ci mam zobrat jazdenu javu... alebo ist do auparku

lodgermaniacka
1. říj 2010

@tilly skus si ho v auparku a uvidiš ako sa ti bude pozdavať, možno ho fakt nekupiš a možno ano 🙂

lailaveve
1. říj 2010

tilly, no ta podpera na nozicky(to zakoncenie)by tam teda nemusleo byt,ale maly tam aj tak bol vpohode,on sa stale aj tak mrvi,cize ani nebol cas,aby mu bolo nieco kratke 😉 😀 ..inak kocik je supeeer 🙂 🙂 ...no a teraz co vychydza ta nova verzia swtich easy drive tak ta sa mi teda fest paci(jedine co mi prekaza su tie jednoduche kolieska,lebo si mylsim,ze to do terenu je ovela horsi ako tieto dvojkolieska-tie predsa len lepsie zvladnu aj nejayk ten teren 😉 😉 ..ja keby som mala kupovat znovu kocik tak kupim urcite zasa PP switch 😉 ..proste otocna sedacka je k nezaplateniu a pri nej som prehlaidla aj drobne mozne "-" co sa golfacov tyka 😉

lailaveve
1. říj 2010

tilly a este k tomu maadlu, tak to je uplne vpohode,je tam dost miesta 🙂

ellysa
2. říj 2010

@lodgermaniacka a ako sa ti s ním chodí oproti cameleonu? pýtam sa lebo aj ja mám cameleona a chcem nejaký druhý kočík, ktorý sa dá polohovať a hlavne čo sa skladá celý a budem ho mať stále v aute, to nekonečné skladanie a rozkladanie ma štve a hlavne si ho strašne ničím, kamoška má pilko P3 a ja s ním vôbec neviem chodiť, podľa mňa ide strašne ťažko

lodgermaniacka
2. říj 2010

@ellysa ahoj, tak oproti cameleonu sa s nim jazdí horšie, ale kupila som ho tiež kvoli skladaniu do auta, bude nastalo v kufri, ked vybehnem do obchodaku, k lekarke a tak..ma uplny lah aj uplny sed a medzi tym ešte 2 polohy, maloktorý šporťak či golfač ma uplny sed a lah, ma teplučky nanožnik, vojde mi tam aj fusak, preklopitelnu strechu, ked bude pršať alebo fukať a kedže mam switch tak si na maleho aj vidim, ma 5,5 mes., som spokojna a navyše sa mi aj pači 🙂

lodgermaniacka
2. říj 2010

ešte som ho nafotila aj s malym, pre teba tilly, nech maš predstavu, len ta farba je tmavšia ako na obr.

ellysa
2. říj 2010

@lodgermaniacka tá farba je naozaj nádherná , dnes som ho obkukávala v auparku 😉
no ja mám na ceste lunu mix od mamas&papas tak uvidím ako sa mi bude páčiť, vypadá super len nemá otočnú sedačku, no ale tak vždy sa dá vymeniť, nie? a to som sa nádejala, že ostanem pri jednom
😅

lodgermaniacka
2. říj 2010

@ellysa taky ani nepoznam 😕 😀 hodíš link? Jasne, vždy môžeš vymeniť, ja som už dnes špekulovala že by som chcela PP gt3, je to strašne velky a ťažky kočík, ale už taaak dlho po nom pokukujem, velmi by som ho chcela vyskušať, ale nevedela by som sa tohto vzdať-aj ked som mala dnes nutkanie kvoli gt3 😅 a cameleona 100% nepredam, ešte rozmyšlam že počkam na novu kol.2011, gt3 v červenej 😵 mam sice chlapca, ale červenu milujem 😵 😵

ellysa
2. říj 2010

no veď to že cameleona nechcem dať preč, len mne malá momentálne odmieta vaničku a v šporťáku sa jej ešte nepáči ja malinká a nechce mať nohy hore v tom korýtku, preto niečo polohovateľné, teraz chodíme ako blázni vo vajci na konštrukcii 😅
http://www2.baby99.co.uk/f-13/694869394/Mamas-P...

lodgermaniacka
2. říj 2010

velmi pekny kočik 🙂 kolko vychadza? my sme dali tiež maleho par dni pred jeho 5.mesiacom do športovej časti, plakal už vo vaničke, lebo nic nevidel, a v šporťaku sa mu velmi pačilo, doteraz je spokojny, len kym sme prestavili kočík, tak sme chodili na prechadzky, bud len ked mal spinkať, alebo krpec v jednej ruke a druhou som si tlačila môj vytunovany cameleon 😀