Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

mpavlinka
23. bře 2011

Nám se tedy do Navetty Nikolka vešla do sedmi měsíců a to je obřík 😉 Mám Navettu Panorama, má 76 cm na dýlku.

mpavlinka
23. bře 2011

Jinak já jsem s Plikama moc spokojená 😵

jituskak
23. bře 2011

@barbareta jako někteří tam měli mimčo do 8, 9 měsíců, ale já mám obrovský děti... no, pliko je mírně nakloněné, tak to je rpo miminko blbý a navíc, nejde dát proti směru jízdy, tak bys na malý neviděla. kdybys chtěla, budu navettu prodávat. je to titanio - šedá s bílou a černou (2009) za 1900.

stacinka
23. bře 2011

@barbareta my mame-mali sme P3 modular. Hlboky kocik sme skoro vobec nevyuzili, lebo mala odmietala kocikovanie. Vajicko je fajn, i ten system naklikavania. Momentalne sme dopouzivali sportiak, pretoze nam odpadlo koliesko. Z nicoho nic. Tiez nam uz odpadol jeden srobik, vdaka comu sa kocik nedal zlozit a ver mi, nebolo mi z toho do smiechu. Momentalne som ho poslala na reklamaciu a urcite by som si Peg Perego nikdy viac nekupila. Tie male kolieska vyzeraju po pol roku pouzivania akoby mali aspon 100 rokov... v snehu sa s nim vobec nedalo chodit von (bolo to ako tlacit buldozer) a tiez mi tam chybala funkcia hupania. Dieta v nom neukolises. Pri malych nerovnostiach povrchu desne trasie- mame novy Casual Play a az teraz som zistila, co znamena kvalita.
Aby to nevyzeralo, ze som nejak zaujata, P3 ma super strechu, ktoru mozes rozzipsovat na vela sposobov a super s nou spravis drobcovi clonu. Tiez som ocenila typ drziatok, na ktore si mozes zavesit tasku ci kabelku. Kocik je aj fajn skladny a nie je tazky. Ale inak nic moc. Dost ma sklamal... a to stal okolo 580Eur 😠

mpavlinka
23. bře 2011

@jituskak když mimi leží tak pliko jde dát proti směru jízdy 😉

jituskak
24. bře 2011

@mpavlinka a jak? s kočárkem jsem dělala psí kusy a tohle se mi teda nepodařilo.

@stacinka jsou to prostě golfky, no. právě si myslím, že na ježdění v terénu, sněhu a podobně dělaný nejsou. je to tak na léto, na cestování a do města. jako sporťák mám peg perego gt3 a to je pan kočár. a spíš si myslím, že jsi bohužel narazila na špatnej kus, protože PP jsou nejkvalitnější kočárky.

barbareta
24. bře 2011

mne sa výzorovo i čo som čítala vybavovo naj. lubia peg.perega 🙂 no a neviem si dat rady "golfky" musia byt 😵 Ja hladam hlboký kočík a najlepšie 3 Kombináciu,,,neviem ale asi mna by nebavilo ako moju švagrinu pri jednom dieťaťi vystriedat 3-4 kočíky do 3,5 roka 😅
Takže dajte tipa na dobrý "povoz" 😉

jituskak
24. bře 2011

@barbareta PP GT3. jsem s tím už trapná,a le je fakt nejlepší. a já už právě nějaký kočárky měla😉

lucy.l
24. bře 2011

a ještě prosba,nevíte o plikách ve skvělém stavu po jednom dítěti na prodej?

mpavlinka
24. bře 2011

@jituskak normoš nasadíš boudu v opačným směru. Ale logicky mimi musí jen ležet 😉 .

jituskak
25. bře 2011

@mpavlinka to myslíš jako na GT, že? lae pliko nejde dát do ůplnýho lehu, tak by mělo nožičky nahoru oproti hlavičce, ne? no to je jedno, já to nepotžebovala, tak to neřeším.

mpavlinka
25. bře 2011

@jituskak ježiš já se omlouvám, já jsem blbá, měla jsem na mysli GT 😅 Sorry 🙄 Já jsem fakt mimo 😀

jituskak
25. bře 2011

já jsem právě koukala 😀 v pohodě, já zase neumím psát 😔 😀

z_zuzka
27. bře 2011

Ahoj, moc Vás prosím o radu. Váhám mezi PP Plikem a Sí. Bohužel Sí nemám možnost vyzkoušet, V Olomouci ho nikde nemají Pliko mi příjde super, ale někde píšou, že se Sí se lépe jezdí. Máte někdo vyzkoušené oba kočárky? Prosím o radu, fakt už mi z toho jde hlava kolem 🙂

danula.ch
29. bře 2011

ahojte, nemam bohuzial cas citat celu diskusiu, tak sa rovno opytam. mate niekto skusenosti s pliko mini? http://www.bambini.sk/sk/store/product/4795/28/.... mna velmi zaujal, lahky, za dobru cenu, zda sa byt aj do terenu, aspon na obrazku sa tam premavaju po luke 😀 😀 . prave nieco take hladam, len mi chybaju referencie. oproti klasickemu pliku je tam velky rozdiel?

johnatanka
5. dub 2011

@z_zuzka už jsi něco vybrala? já si právě objednala pliko ač se mi sí líbí víc, ale určitě je pliko pohodlnější 😉

johnatanka
5. dub 2011

@danula.ch myslím, že to mini je jen takový ten hadrový golfáč, asi žádný velký polstry, je to buď na větší děti nebo fakt na rychlý přesun 😉

danula.ch
5. dub 2011

@johnatanka vdaka, aj si ho videla nazivo?

johnatanka
5. dub 2011

viděla, ale nezkoumala, na zimu a do přírody ne, ale nákupy po městě zvládne, ale já bych do toho dítě spát nedávala 😉 , ale je to zas jen můj osobní postoj 🙂 😵

yravas
4. kvě 2011

kočky, nemá niekto foto aj s dieťatkom v kočíku??? len pre predstavu 😉 ďakujem .... sa neviem rozhodnúť a tento P3 ma zaujal ....

mikulcena
4. kvě 2011

@lucy.l ahoj jo my pliko máme po jednom dítku..je v super stavu...chci ho trochu opucovat a je k mání..

zuziatko
4. kvě 2011

@yravas ja som teraz objednala. Majú ho v brendone za super cenu. Kolekcia 2010. Kúpila som bez skúšania. Ale už som s ním mala tú česť 🙂 🙂 .
Ktoré kočíky zvažuješ ??

kiwinka
4. kvě 2011

@danula.ch pliko mini len odporucaju vsade v obchodoch! my ked sme zhanali perego Sí completo, tak nam ponukali, aj mini, ze perfiš kočík,,takze asi je dobry.

kiwinka
4. kvě 2011

@z_zuzka ja mam perego Sí asi mesiac,, som spokojna, lahky, manipulacia s nim totalne lahka a jednoducha, ale myslim, ze neni pre mackovejšie deticky,,neni az tak siroky ... ale inak velka spokojnost! a je lacnejsi ako pliko..no ale je to na tebe 🙂 tak stastny vyber!

danula.ch
4. kvě 2011

@kiwinka dakujem, uz mame iny, nakoniec Cybex callisto 🙂

yravas
4. kvě 2011

zuziatko .... ja mám objednanú Nunu 2011, mala by mi prísť do konca týždňa - ale asi nám bude malá :/ už len podľa rozmerov opierky chrbátika, ale riskla som to, nakoľko sa mi veľmi páči a je super skladná, čo mi vyhovuje 😉
- ako náhradu som si vybrala Peg Pérego :D ostatné ma nijako neoslovili

zuziatko
4. kvě 2011

@yravas presne aj mne sa Nuna veľmi páčila, ale odradila ma veľkosť. Moja Emmka je také väčšie bábo. Teraz mám Concord Fusion a Nuna je pidi malinká. Pliko je dobrá voľba čo sa týka komfortu priestoru. Mne sa aj páči konštrukcia, že sa neprevrhne do zadu 😉 😉