Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

alenka83
22. dub 2009

theres, tak ať jsi taky tak spokojená jako já. Mě se líbila předtim ta black bubbles, ale ta je už vyprodaná☹

susik77
23. dub 2009

baby, mate niekto doma pp pliko p 3 uz aspon rok? my ho mame prave 1 rok a uz je dooost zniceny. Vyuzivali sme ho teda strasne vela, stale v nom malu vozim, boli sme s nimmin. leto aj na dovce pri mori.
tak rozmyslam, ci sme ho tak nesetrili al. sa takto za rok znicia vsetky golfky...

katka979
23. dub 2009

ahojte mamičky, som tu prvý krát a hneď potrebujem radu... neviete mi niekto poradiť, kde by som zohnala originál slnečník na pliko P3, alebo mi, prosím, poraďte, aký slnečníky sedia na tento kočiar. kvôli ovalnemu profilu konštrukcie mi žiaden nesedí :o(

minda
24. dub 2009

Nevím jestli existuje přímo originál slunečník, ale já jsem koupila obyčejný za 250,- v obchodě s kočárky, na konstrukci mi sedí, v prodejně jsem si ho přímo vyzkoušela.

pipka
24. dub 2009

katka979 ja som tiez kupovala univerzalny slnecnik v KIKA a je uplne super, stal este v Skk 199,- a da sa upevnit aj na ovalnu konstrukciu, ja mam farbu tofee a aj slnecnik sa mi podarilo kupit taky maslovy aby ladil 😉 tak nikto ani nevie, ze nie je k tomu original 😉

katka979
24. dub 2009

Dakujem za rady... Zhanala som totiz original slnecnik na PP, ale na Slovensku ho nema nikto v ponuke. Nakoniec som ho nasla, ale v Cechach. Cena tam bola 629 Kc, co by nebolo az take strasne, ale zatial neviem, ako je to s postovnym. Neviete mi niektora povedat, ci cierne latkove slnecniky nevyblednu? Mame totiz rose a okrem cierneho neviem zohnat iny, ktory by pasoval 😒

ninny
25. dub 2009

zojina, a kedy si ten kočiarik kupovala Ty a za koľko? 🙂

zojina
25. dub 2009

ja ho kupovala v italii asi ZA 14000

susik77
26. dub 2009

katka: ja som ani slnecnik nepotrebovala-ta strieska ide potiahnut uplne dole, takze slniecko dnu vobec nesvieti 😉

annika
26. dub 2009

Ja som zas kúpila takúto clonu a bolo to vyriešené... Pa&pa!
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

zojina
26. dub 2009

Ahoj a jsi sni spokojena ja ji mam a teda přide mi teda nic mocc

ninny
26. dub 2009

zojina, za 14 000 v prepočte na slovenské korunky? 🙂 a kedy si ho kupovala? Myslime na ten istý.. PP Pliko P3 Tri-Fix 2009 (cedro), že? 🙂

zojina
26. dub 2009

ja mam papaya kupovala jsem to v řijnu a neřeknu ti přesne cennu 599 euro ale mam teda switch to je ta otočna sedačka tehda byl dobrej kurz tak to pak vyšlo dobře

ninny
29. dub 2009

zojina, aj my sme si rezervovali Switch, chcela som mať s otočnou sedačkou... zatiaľ sme dali zálohu a môžeme si ho prevziať kedykoľvek, aspoň nám zbytočne nestojí doma.. 😉

zojina
30. dub 2009

🙂 Tak to jo ja jsem spokojena s kočarkem mam teda i gt3 k tomu tak jezdim dle nalady a situace

ninny
30. dub 2009

zojina, tak verím, že budeme spokojný aj my.. 🙂
a ako sa maju detičky? 😉

zojina
30. dub 2009

🙂 naše dobře a co to tvé?

nejbe
5. kvě 2009

Můžete mi prosím někdo vysvětlit v čem má pliko jiné kšíry než ostatní kočárky? Dost se o tom píše, ale nějak si to neumím představit. Díky

alenka83
6. kvě 2009

Nejbe, ty kšíry jsou takový, že se v nich dítě může pohybovat. Tudíš není přikšírovaný k opěrce napevno, ale může se odendat od té opěrky- výborná věc, jen díky tomu můžu vozit syna v kočárku! Fakt je to vychytaný a dítě nemůže vypadnout🙂

zuzkagu
6. kvě 2009

presne, ja si ani neviem predstaviť ako by som vozila syna. aj prave pre tuto vychytávku som volila pliko. je to super vymyslené a dieta nevypadne

ninny
6. kvě 2009

zojina,
naš drobček sa má hádam v brušku dobre.. pekne kope, prevaľuje sa, niekedy nedá mamičke v noci spať 😀 už sa na neho tešíme.. 😉

nejbe
6. kvě 2009

Díky moc. Stejně sem to musela jet omrknout do krámu 😅. Kočárek se mi zdá moc pěkný, jen teda ty kšíry, když je máte napevno, nevypadávají sami? Nebo netrhá se to? Myslím látka na zádíčkách?

alenka83
6. kvě 2009

Nejbe, nevypadává nebo teda se mi to ještě nestalo ani když dítě položím a ten se snaží zvednout, tak se mu to nepovede a řekla bych, že ani náznak trhání. Opravdu je to vymyšlené a kdyby se to trhalo, určitě to majitelé napíšou, co už ho mají delší dobu. Prostě pokud nad ním přemýšlíš, tak jen doporučuji🙂

zuzkagu
6. kvě 2009

nejbe neboj sa je to pevne a vermi je to naozaj super vymyslene,môj malý mi nikde neobsedí a ked ho dav am do kočíka tak trha sebou takže ti zaručene poviem že to neutrhneš, inak pripevnene ktomu pasiku na chrbate sedačky to budeš mať iba ked dieta upínaš potom to davaš hned dole aby dieta malo volnosť pri pohybe v kočíku

nejbe
6. kvě 2009

Tak já už jsem pro něj po dnešku na 90% rozhodnutá, jenže Dtest udělal test kočárků a tam preferují Chicco Multiway a ten se moc líbí manželovi 🙂, tak sbírám argumenty pro Pliko.

nejbe
6. kvě 2009

Ještě bych vás chtěla poprosit, můžete mi doporučit nějakou tašku na Pliko. Třeba přes ip. Dík moc.

alenka83
7. kvě 2009

nejbe, u Multiwaye prý nejde opěrka do lehu, ale nevím. Taky je krásně v lehu a dítko se hezky vyspinká a je opravdu prostorný! Myslím, že s Plikem budeš moooc spokojená. Jinak co do tašek, tak my máme normálně tašku jen tak přehozenou přes řídítka, už tolik věcí s sebou netahám. Jediný co mi na něm trošku vadí je dole košík, který když tam něco dáš se prověsí a pak napr. při sjíždění obrubníku se prošoupává. My to vyřešili deskou dolů a je to suepr🙂

r.ferraro
16. kvě 2009

Ahojte, aj my sme uz kupili kociarik. Peg-perego Pliko 3 za 400 euro. Bol v akcii zo 600 na 400 euro...

zuzkagu
16. kvě 2009

dajte foto a ste spokojná?

katyl
16. kvě 2009

babulky, prosim vas, ma pliko 2009 nejake okienko v strieske,aby sa dalo vidiet na dietatko? Dik 🙂