Pěkný kvalitní kočárek 3-kombinace. Poraďte

lucie255
6. únor 2012

Ahojte čekám své první miminko a nevím jaký kočárek zvolit. Prosím o vaše rady. Bydlím sice na vesnice , ale do města také jezdím. Máme dům tak kočárek nebudu vláčet do schodů. Byla jsem varována před polskými kočárky...které to jsou? Budu vám vděčná za informace a zkušenosti....děkuji 🙂

kutcher
6. únor 2012

@lucie255 já si nemůžu pomoct, ale celkově je tu nejvíc vychvalovaná značka Inglesina - my ji máme taky. Hezké jsou inglesina otutto, magnum, avio, zippy - dají se střídat i podvozky - terénní a golfový (velmi to využíváme) a nová autosedačka huggy k těmto kočárkům už má bázi k podlaze auta a je velmi bezpečná. Ke kočárku se dá dokoupi i stojan inglesina stand up a použít tak korbu jako spinkací denní postýlku na doma i na balkon, je to super. Zatím jsem na inglesinu neslyšela jedinou kritiku.

pavcza
6. únor 2012

Já taky neslyšela dobré chvály na polské kočárky a nechtěla jej a nakonec už mám druhý polský a stejnou značku a jsem spokojená. Ale záleží na tom, jaké máš ještě požadavky na kočárek, hlavně spousta věcí se zjistí až během používání. Z vlastní zkušenosti doporučuji, aby měl odpružení, větší korbička taky není k zahození (kol 80 cm), sporťák, aby šel co nejvíce do lehu a nakonec jsem chtěla, aby měl i otočnou sedačku. Koupila jsem si nejprve bez a při přechodu na sporťák, měnila za otočnou. Také nedám dopustit na otočná přední kolečka. Také záleží, kolik chceš investovat. A z vlastní zkušenosti radím, vyzkoušet co nejvíce typů.

miarosa
6. únor 2012

Ahoj, musim říct že s polským kočárkem mam taky jen dobré zkušenosti, koupili sme trojkombinaci, byl krásný, velká korba, což normálně nenajdeš, úžasná cena, a celkově příslušenství k tomu, absolutně bez chyby. Pak sem chtěla ale sporťák jen trojkolku, tak sme koupili x-lander sporťák a musím říct že spokojenost jen na začátku, pak byl těžký a celkově ten kočárek nestojí za nic. a ve finále máme golfky chuck, a sme velmi spokojení, ale protože ty si teprve maminka co hledá kočárek pro miminko, tak bych vážně příště zase vybrala polský kočárek hluboký a sporták si koupila přes bazárek. Ty naše zlatíčka strašně rychle rostou a příště bych se nebála koupit něco už po jednom dítěti. 🙂 Tak hodně štěstí při výběru

mates22
7. únor 2012

my měli dorjan dynnysport, což je ale tuším taky polský....... otočná přední kola, velká (fakt jedna z největších) hluboká korbička, dá se dát po i proti směru, stejně jako sportovní korba. Krásně se dá oddělat boudička, což jsem využila, když malej "pásl koníky" na bříšku - z kočárku viděl a navíc se to hezky naučil, držet hlavičku. Autosedačku jsme neměli, ale vyrábí se k tomu. Takže u nás spokojenost - zejména s hlubokou korbičkou, pak už se mi to zdálo se sporťákem trochu těžší, máme to do školky docela dost do kopce 🙂 ), takže jsem pořídila radši sporťák Jané Nomad, ten je super lehkej. Snad by taky měl mít i možnost dokoupit hlubokou korbu, ale cenově je to tedy jinde a ani nevím, jestli se ještě vyrábí. Ale to nejsou poláci. Možná bych dneska zvážila i možnost koupit zvlášť hluboký kočárek a pak sporťák. Vybrat kočárek opravdu není jednoduché, takže přeju šťastnou ruku 🙂.

louherz
7. únor 2012

my jsme kupovali trojkombinaci dorjan dennysport a byli jsme s ní spokojeni jen do té doby, než jsme několikrát za sebou píchli nafukovací kolečka a než jsme dali spor'ták a kočárek se stal moc těžkým, tak jsme koupili ojetou cam cortinu, též trojkombinaci a ta je fantastická ve všech směrech, takže za nás italská značka cam vyhrála (ale je to trojkolka s plastovými koly - bála jsem se, že bude nepoužitelná do lesa a na pole, ale je super odpružená, takže paráda)

katty.w
7. únor 2012

Polské kočárky mají moje kamarádky a jsou spokojené. Já osobně jsem si koupila 3-kombinaci TAKO laret, zatím jsem z něj nadšená.

brusinka.pusinka
7. únor 2012

měla jsme Dorjan Danny sport a byla jsem nadmíru spokojená využili jsme 2 roky a teď v něm jezdí s nadšením jiný chapeček😀 Není pravda že by byli polské věci všechny špatné, je to stejné jako u jiných značek i českých i německých všude se najde šmejd 🙂

sarunatko
7. únor 2012

Jané Nomad. Mám kolekci z roku 2009 a jsem moc spokojená. Dcerka má teď osm měsíců, devět kilo a pořád jezdíme v hluboké korbičce i s fusakem. Je to taky jeden z nejlehčích kočárků na trhu, snadno se skládá, dobře se s ním jezdí a vypadá krásně.

cvachna
7. únor 2012

my jsme měli dorjan a příšerná sportovní verze.korbička super.teď jsme si koupili jen sporťák britax b smart 4 a spokojenost veliká!!! jde dokoupit i korbička,nebo vložná taška a autosedačka..je fakt super i kvalita..s korbičkou tak cena kolem 6-7 000 a s vložnou taškou asi taky tak..je i britax b smart 3...
http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

veruska007
7. únor 2012

Měli jsme polský - Bambi Ozon. První měsíce jsme byli nadšeni, ale byl velmi nekvalitní, problémy s reklamací... nakonec jsme to vzdali.
Druhý jsme si koupili Německá - značka Zopa, a byli jsme ho taky reklamovat po týdnu ☹. Ale od té doby jezdí v pohodě.
Na další miminko jsme kupovali novou trojkombinaci, máme Cam Pulsar a jsem s ním velmi spokojená. Ale jt to kočárek spíš do města. Nicméně pro naše potřeby suprový.

lucyjanek
7. únor 2012

My máme Dorjan Prestige a jsem spokojená...zatím jezdíme v hlubokým, ale ten je obří..kluk má 70 cm a vejde se tam pohodlně i s fusakem..Sporťák nemám zkušenosti, ale je velkej, takže na ježdění na procházky super, mimčo bude mít pohodlíčko, někam do města asi horší třeba do MHD...myslím, že poměr cena=kvalita je super

denousek
7. únor 2012

to máš těžké polských je hromada ... ale nevim kdo tě varoval ja mam retrus fire -taky polska značka a nečetla jsem ne něj nic špatného...
ještě je oblíbený jedo fyn .. dej si názvy do vyhledávače a mrkni... tak at dobře vybereš...

verusa.j
7. únor 2012

Taky máme polský kočárek Espiro ENzo Evo, jinak třeba tolik obdivovaný X-lander je taky z Polska, to si moc nevybereš, záleží v jaké cenové relaci se chceš pohybovat.

mitote
7. únor 2012

Ja mam vybrany Bugaboo Cameleon, splnuje vse, co chci, ma preklapeci rukojet, nastavitelne odpruzeni, aretaci kolecek, predni mala kolecka vymenna za velka zimni, korbicka hluboka i sportak jde nastavit po i proti smeru jizdy, je jeden z nejlehcich, ma prostornou korbicku a je vyborne skladny a lehce ovladatelny.

megy
7. únor 2012

jeda jsou po informovanosti v obchodech dobrý. já si vybírám ty kolekce z tako warrior nebo jim podobné - čtyřkolky. tady ho má jedna maminka a vypadá báječně a mají jednu z největších hlubokých korbiček, což je pro mě důležité 🙂

ciernavila
7. únor 2012

aj my mame polsky Dorjan, pre toho kto stale cestuje je to asi tazsi kocik, ale na moje poziadavky super, kozena rucka, velka korba, aspon 83 je vnutorna dlzka, vsetky tie drahe znackove su ovela mensie a tiez sa kazia, bud su uzke alebo su nepohodlne, napr. Bugaboo v sportovej sedacke tak tam si dieta nevystrie poriadne nohy, viacere maminy mi hovorili. My mame Dorjan Danny Sport Prestige, maly mi tam vliezol este 9 mesacny, polohujes nohy, chrbat, vela miesta aj do sirky super a kolesa nafukovacie do lesov parada, pekne mi tam peruje, nakupny kos veliky, kopec veci tam napracem, va hlbokej korbe i strieske super vymyslene vetranie, sedacka ide v smere i protismere jazdy. Cena za trojkombinaciu vyborna. A vlezem s nim aj do nasho mini pidi vytahu. Nevyhoda - mozno pre neikoho neprakticky skladny do auta /my auto nemame tak mi to je jedno/, nalozeny sa tazsie karuje jednou rukou, plastenka od korby sa da tazko nasadit na sportak, tam by som volila radsej inu. Ale nanoznik je velky aj pre velike dieta, dizajn hlbokej korby je pekny ale sportak moc neohuri, ale to je vec nazoru. Mam dost podrobny album ked chces kuk.

madormi
7. únor 2012

já mám též polskuý kočárek kajtex matrix lux a jsem absolutně spokojená, je hezký, relativně lehký na to jak je prostorný, úžasně prostorná korba, sporták po i proti směru jízdy, do lehu, velká kola, houpe, no maximální spokojenost a to je to levný polský kočárek, kamáradká má mutsy, stál jí skoro dvojnásobek a je nespokojená takže to je opravdu individuální, záleží co kdo od kočíku chce a kolik za něj chce dát 😉

eleena
7. únor 2012

Také mám polský kočárek Camarello q12 a nemůžu si ho teda vynachválit, jako jeden z mála kočárků má prostornou korbičku, že se mi tam mimi vešlo skoro až do 10. měsíce. Hlavně my s manželem jsme celkem vysocí, takže i ten kočárek je trochu vyšší s nastavitelnou rukojetí. Rozhodně doporučuji, nemám s kočárkem nejmenší problém. Jinak trojkombinace vychází něco málo do 10 tisíc.

petra.happyday
7. únor 2012

My máme Casualplay S4 (výroba a dovoz Španělsko)....kočárek má hezký design a já jsem s ním maximálně spokojená 🙂 Jinak moje ségra měla Jané...a také s ním byla maximálně spokojená.

anehap
7. únor 2012

máme Roan Marita, super, mají velké množství barevného provedení, má velkou korbu(když jsme před 2 lety vybírali, tak na délku jedna z největších), klasická čtyřkolka, takže i do sněhu, kterého u nás bývá dost, ideální. Sporťák taky super - i když podle někoho design sporťáku nic moc, ale my jsme spokojení, tuhle zimu ještě odjezdíme....
Jinak Inglesina Magnum taky super, ale není takový výběr barev a je dražší, ale taky byl náš favorit 🙂

kaeth01
7. únor 2012

mame teutonia a nemenila bych!! sice malinko drazsi.. ale za me 100 bodu 🙂 myslim ale ze dobrych kocarku na trhu je dost.. jde o to co od toho cekas - moderni design, lehka konstrukce skladna do auta, do terenu (kdyz jdes do lesa nebo po poli), nebo zase prostorny, do mestske hromadne dopravy,aby to byla trikolka - lepe se ovlada, nebo aby se dala otacet korbicka tak aby si mohla na dite videt a v pozdejsim veku zase aby dite videlo kam jede.. atd. sepis si priority a podle nich se orientuj - ne vsechny i kvalitni kocarky treba splni to co od nich budes ocekavat prave ty! je super ze je tolik moznosti - kazda jsme jina, tak at jsou i kocarky :o) s polskymi kocarky zkusenost nemam zadnou - zato s polskymi vyrobky neco malo jo 🙂 nerikam, ze jsou spatne!!! to fakt ne.. ale rozhodne bych si precetla reference nez bych sla at uz do cehokoli 🙂 hodne stesti!!

mrsblack
7. únor 2012

Máme Teutonii Mistral, max. spokojenost - jak s korbičkou, tak se sporťákem. Snadná obsluha, manipulace, perfektní stabilita, jezdíme do parku a super.

kvetinkaivanka
7. únor 2012

Jane Slalom Pro tříkolka,mám kolekci 2009 a maximální spokojenost,nikdy bych neměnila.Snadná manipulace ,lehce se skládá.Kamarádka má X-lander a není spokojena.Zkoušela jsem ho a je tam obrovský rozdíl,nikdy bych taky X-lander nechtěla!Ale záleží na tobě jaké požadavky máš na kočárek 😉

terkaz
7. únor 2012

Ja nedam dopustit na Inglesinu Magnum 😉

ja.na81
7. únor 2012

My mame Teutonii Fun System (sportak polohovatelny az do uplneho lehu, s vloznou taskou pro mimi) a jsme maximalne moc moc spokojeni, skvele se ovlada, je celkem lehky, v tasce byl prcek 8 mesicu, pak sel do sportaku... vyuzivam ho dnes a denne (no ted uz tedy spis ze dam do kosiku nakup, prcek tape vedle kociku)... vesel se v pohode i do mini kufru naseho mini auta... pro nas je proste nej 🙂

ajina17
7. únor 2012

Cortina x3 evolution nemohu na ní dopustit. Byla skvělá 🙂

pelenka
7. únor 2012

Máme Polák Firkon Verano Long a jsem absolutně spokojená, je vcelku lehký, prostorný, vzhledově moc pěkný, na manipulaci absolutně lehoučký, dneska jsem s ním projela i ty první "závěje". Rozhodně bych proti Polákům tak nešla, chce to pročíst recenze a tak. Speciálně Virkon v roce 2010 vyhrál test spotřebitelů v MF tuším🙂.