Plastová kola u kočárku. Je to průšvih?

kratena
23. zář 2010

Ahoj holky,
Chci si koupit trojkombinaci Britax B-smart3. Kočárek splňuje vše, co potřebuji a ž na to, že má plastová kola. Je to opravdu takový průšvih - i když jsou kola velká a kočárek je trochu odpružený??? Za všechny zkušenosti předem dík!!!!

kratena
autor
23. zář 2010

Ještě jsem zapomněla dodat - že mi jde také o to, jak se s plastovými koly jezdí ve sněhu, pak dlažební kostky a tak a jestli se brzo neopotřebují.

editah222
23. zář 2010

Můj kočár ma plastová kola (Teutonia Spirit), ale je bezvadně odpružený. Jezdi se s nim dobře ve sněhu i na kostkách a má to jednu mega výhodu, nejdou píchnout 😀 Opravdu záleží na kvalitě kočárku, když je špatně odpružený tak plastová kola budou hrozně drncat.

lamarika
23. zář 2010

Taky nemám na kočárku nafukovací kola, ale nejsou ani plastová. Jsou gumová. Nikdy jsem v tom žádnou nevýhodu neviděla, spíš naopak. Jezdí se s ním dobře jak ve sněhu, tak na kostkách, tak i v terénu 😉
Podle mě to průšvih není, spíš někdy výhoda 😉

kratena
autor
23. zář 2010

Jee, holky dík. takže teď záleží na tom, jak moc bude ten britax odpružený. Myslim, že moc nebude 😒

atreides
23. zář 2010

Tak já jezdila s Cortinou, která je známá tím, že není odpružená a úplně v pohodě, spíš jsem byla ráda, když jsem jela s kamoškou, která na chodníku nevěděla kudy kam, protože tam byly střepy. To jsem neřešila, prostě jsem jela a nemusela řešit defekty. V zimě taky bez problému, zaaretovala jsem přední kolo a jela v jedné stopě, ty kosty byly krapet znát, ale tak jsem jela hold pomaleji. V závěru jsem musela i nerovnosti vyhledávat, páč jak nebyl kočík odpružený, tak NIny to drkotání uspalo 😉

kratena
autor
23. zář 2010

Holky, ani nevíte, jakou mám radost, tak o kočárku už je asi rozhodnuto. Dííík