Plymo (peřinky) nebo dečku do kočárku?

cosy
27. dub 2012

Holky mamčule, poraďte - termín mám začátkem června a sháním věcičky do kočárku. Je lepší na to léto dát jen malou do zavinovačky a přikrýt dečkou nebo pořizovat třeba plymo nebo peřinky? Od babičky jsme dostali krásnou zavinovačku s naškrobenýma krajkama a k tomu by se to plymo hodilo víc... ale mám i "obyčejné" zavinovačky. A bude to stejně jen tak na půl roku, tak mi příjde zbytečné kupovat nové.

kaatulkaa
27. dub 2012

Ahojky! Tak já měla malého v květnu. Vzhledem k tomu, že jsem na pěkné plymo dlouho nenarazila a pak nějak na něj zapomněla, dávala jsem malého na zavinovačku se zdobeným okrajem a přikrkývala flan. dečkou. Jsem v tomlhle možná trochu staromódní, ale nelíbí se mi, když mimčo leží jen tak a kolem nikde nic. Je pravda, že jsem to viděla u spousty kamarádek a jim to zas vyhovovalo. Nicméně jsem nedávno natrefila na krásné plyma a koupila pro další mimčo. Je to asi o názoru a o tom co se Ti líbí a vyhovuje. Tak se rozhodneš jakkoliv, ať se malé krásně spinká 🙂

tkanicka
27. dub 2012

já mám taky květňátko, vozila jsem v obyč rychlozavinovačkách přikrytou chlupatkovou dekou s obrázkem, když jsem nedávala zavinovačku, tak jsem pod ní měla nataženou v teple bavlněnou obrázkovou plenku, když bylo chladněji tak flanelovou a přikrývala buď další obrázkovou plenkou, když spinkala a bylo teplo, nebo dekou. Když je větší zima a fouká, tak stejně bude přikrytý kočár tím "nánožníkem". A když se pak ochladilo napodzim tak už jezdila ve fusaku.

kway
27. dub 2012

Kuci se narodili koncem srpna a ja je mela jenom v rychlozavinovačce a přikryti dečkou s obrazkem.Nic jineho jsem nedávala 😉

werunqa
1. kvě 2012

Ahoj, ja cekam malou tedka v kvetnu a do kocarku budu mit jen decku a rychlozavinovacku 😉 .To plymo se mi nelibi ani ty naskrobeny krajkovy zavinovacky.. 😎

ja.na81
1. kvě 2012

Syn je narozen v puli srpna a lezel v kocarku jen tak, prikryt dekou. (nemela jsem tedy korbicku, ale vloznou tasku, takze byl vlastne zavreny v te tasce a tu deku jsem podle potreby upravovala - bud ji mel jen na nozkach, nebo byl prikryt cely). Me se plymo a zavinky a podobne nelibi, takze jsem to ani nechtela...

coxa
3. kvě 2012

Ahoj, já jsem měla prvního prcka taky na začátku června a měla jsem plymo a pod tím kdyžtak plínku nebo dečku. Asi i záleží, co se ti hodí do kočárku víc, já jsem měla klasický hluboký kočárek, zavinovačku jsem nechtěla, ale plymo se mi líbilo na prvních pár týdnů moc.

sebestka
3. kvě 2012

Ahoj, já mám plymo a vůbec jsem je nevyužila, neboť se k mému kočáru jaksi nehodí....Musela jsem je mít, jen jsem to vyzkoušela a jsou ve skříni......Kdybych ale měla jiný kočár, tak bych to určo dávala, nějak se mně to na ty mimina líbí víc.....Přesně, jak píše coxa na prvních pár týdnů super.