Podložka do kočáru Pinkie. Jste spokojeny?

alisek
10. srp 2011

Holky jak jste spokojeny s těmito podložkami??? Já absolutně ne, překousla jsem obyč materiál za ty peníze ale o víkendu jsem podložku prala, v ruce a ne v horké vodě a stejně se mi celá pokroutila-výplň, mám sto chutí to reklamovat. Stalo se vám to taky?

hojda
10. srp 2011

Ne nestalo, paní mi poradila, že jím mám před vypráním prošít kolem dokola velkými stehy a je ok, teď jsem jí dokonce prala ještě jednou na ruční praní v pračce, obmotala jsem jí kolem bubnu a vyprala se taky v pohodě. K materiálu mi paní říkala, že bohužel ne vše projde testy, aby to bylo nezávadné pro děti, tak pak velký výběr není, ale je pravda, že je dost drahá. Jinak podobná diskuse už tu je.

alisek
autor
10. srp 2011

@hojda ne diskuze ale otázka. a že prodávající poradí obšít podložku je vrchol, nezlob se na mně, měla by prodávat zboží aniž by se po prvním praní z toho stal šunt na vyhození, to je drzost do nebe volající, nic obšívat nebudu, normálně jí to vrátím. A k látce, když není výběr kvalitních látek tak by cena měla být nižší tedy úmerná kvalitě a to není!!!

hojda
10. srp 2011

@alisek Tak to reklamuj. Já jen říkám, že se mi to nestalo. Jinak prošít to trvá rozhodně kratší dobu, než jí prát v ruce, je to otázka 2 minut a pak to dáš klidně do pračky a pohoda.

weri1
20. srp 2011

no za ty prachy a ještě obšívat, nejde o ten čas nebo práci, ale o princip, za ty peníze čekám kvalitu, já s podložkou spokojená nejsem 😒

pett7
21. srp 2011

Já už ji dávno vyhodila... jako podložka pěkná do prvního vyprání...to už je lepší univerzální od emitexu sice nic moc vzledově,ale kvalitou někde jinde a snese všechno 🙂