Podvozek Mutsy 4 Rider. Lightweight nebo Single Spoke?

senja
14. bře 2009

Vaham co je lepsi. Slysela jsem, ze pry Single Spoke hodne sisati. Jake mate zkusenosti vy? 😵

angellinka
14. bře 2009

My mame Single Spoke,najprv som si nevedely zvyknut,ale spokojnost nadovsetko. 😉
Ani nemienim kupovat iny kocik,mame uz sportovy.Je to super kocik!!!

senja
autor
21. bře 2009

Nevi nekdo zda je Lightweight take dobre odpruzeny a prizpusobeny k houpani jako Single Spoke?
Zatim vsude v kamennych obchodech maji jen Urbany nebo Single Spoke, takze nemela jsem moznost vyzkouset Lightweight v realu, jen tak na netu. 😠

uankab
21. bře 2009

senja, ja som dnes skusala lightweight, zdal sa mi dobry ale neviem porovnat pretoze nemali single spoke 😖 ... tiez je nasim favoritom, ale asi by som volila nafukovacie kolieska... aj ked musim povedat, ze tie nove kolieska boli dost odruzene, urcite to nie su take typicke plastove koliecka... no neviem ako sa rozhodneme, my sme v UK a tu momentalne letia tie lightweight... ktora farba sa ti paci?

senja
autor
23. bře 2009

uankab, my jsme zase zahranici vymenili za Prahu 😀 Takze do prazske MHD kazde kilco navic na kocarku je hrozne. Ten vahovy rozdil mezi LW a SS je 2 kg, ze?
Jinak barevne se nam libi hlavne ta College Green a Team Lime. Vlastne ani Team Ocean neni spatna, a z te stare kolekce Team Orange. Ale asi zvitezi zelena nebo limetkova 🙂

uankab
23. bře 2009

senja, asi ano, neviem presne... ale ten light je absolutne v pohode, tie kolieska su naozaj dobre, podobne ako nafukovacie, manzel to skusal a hovoril ze to bude to iste ako ked nafukovacie nafukas tak normalne 😅
aj nam sa paci college green, asi kupime ten 🙂
a kolko stoji taky kociarik u nas?

jannicka
24. bře 2009

aký je medzi týmito podvozkami rozdiel? my mame nafukovacie kolesa, max spokojnost. uz ale koncime pomaly ideme do buginy...keby ste mali zaujem mimibazar.sk/jannicka kocik mame dvojfarebny inu vanicku iny sportak 🙂

senja
autor
30. bře 2009

jannicka: LW ma kola z tvrzene gumy (plastu), SS ma nafukovaci, tudiz to prvni je lehci o nejaka 2 kila. Btw, prodala bys autosedacku zvlast? Pripadne kolik bys za ni chtela vcetne postovneho do CR nebo do Ziliny?

uankab: My ted kupujem jen podvozek s korbou, takze nas to vyjde priblizne na 11 a pul tisic.

senja
autor
19. dub 2009

Tak jsem videla i LW verzi nazivo. Je uzasna, jdeme do ni 🙂

uankab
20. dub 2009

senja, my tiez budeme ten objednavat... a pre aku farbu ste sa rozhodli?

belda
20. dub 2009

ahoj,prosím nemá některá zkušenosti(nebo aspoň jestli jste neviděly na živo) mutsy transporter? 😵

uankab
21. dub 2009

belda, ten som ani nevidela... mala som tu cest vidiet len urban rider a 4 rider.... podla obrazku mi ale pride, ze je podobny ako ten 4 rider, ci nie?

belda
22. dub 2009

já měla urban rider(pouze hlubokou vaničku) ,asi bude podobný tomu 4rider,ale asi bude menší.mě by jen zajímalo,jak moc vadí,že nemá polohovací podnožku?...teda se mi zdá,že ji nemá.no a pak by mě zajímalo,jak je velký(nebo malý?)moje dcerka je totiž krapet obr. 😅

kloranebb
6. zář 2009

Ja mam lightweight verziu - kolesa sa sice nedaju nafukovat, ale napriek tomu nie su plastove ale su z takej tvrdenej gumy. Lutujem ale ze som si kupila nenafukovacie, pretoze mi maleho velmi v kociku vyhrka. Ak budes svoje babo kocikovat po dobrom rovnom terene, tak si kludne kup lightweight verziu, ale ak mas chodniky sama jama, hrbol a popraskany beton tak urcite nie. Je pravda, ze som neskusala tie nafukovacie kolesa, no isto bude s nimi kocikovanie o nieco maksie. 😉

senja
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kubinkov
21. říj 2009

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s Mutsy Transporter?

senja
autor
5. lis 2009

kubinkov Slysela jsem, ze je nepohodlny (pokud se nepletu), nejaka maminka to kdesi psala. Myslim v te diskuzi o Mutsy.

lubkamik
6. lis 2009

ahojte,
neviete nahodou kde by sa dali tieto kociky vidiet nazivo? V bratislave som nenasla nikde - iba v SCS?
dakujem

trixi
6. lis 2009
lidus2
6. lis 2009

ahoj holky,
ja sice osobne nemam ani jeden z techto podvozku,ale kamaradka ma Single Spoke a ja bych ho nechtela ani zadarmo 😅 predni a zadni kolecka jsou moc blizko sebe a spatne se ji najizdi na chodniky.Rekla bych,ze se ji i hur jezdi po trave nebo mensi lesik pres ktery chodime na prochazku...vcera ji prisel novy nanoznik a take s nim nejni moc spokojena...malou ma celem k sobe-je ji 7mesicu a nanoznik se da pevneji pridelat ve smeru jizdy nez v proti smeru 😒 to jsem u ni vypozorovala,tak to predavam dal 😀
cenove ji vysel asi na 15000 i se sedackou+k tomu dokupovala ten nanoznik a jeste ji chybi tazka na kocarek ve tvaru batohu asi za 1800 😖
ja mam x-landera xa a zatim okee a myslim si,ze ji se take libi vic...bohuzel ten mutsy na asi mesic novy 😒

annerri
8. lis 2009

lubkamik, z Bratislavy to máš kousek do Brna, tam jsem je videla v BABYPARKU, mají jich tam dost na okouknutí 🙂 .

jennyska
6. srp 2013

Ahoj Maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti 😉 Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o kočárku Mutsy 4 Rider, můžete své zkušenosti s jeho používáním, vhodností pro děti, bezpečnosti apod. vložit do tématu Kočárek Mutsy 4 Rider?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: https://www.modrykonik.cz/mutsy-4rider
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže 🙂

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team

gabi001
11. bře 2016

ahoj, před cca 5,5 lety jsme uložili našeho mutsy do garáže a teď jsme ho vytáhli, protože bude mimi. rozložili jsme ho hned, ale jak ho složit? přijde mi, že jedna strana je jakoby zaseklá a nejde to, matně si vzpomínám, že tenkrát to občas taky zlobilo, ale nakonec se to vždy povedlo, teď to nejde a nejde, poradite? díky