Polohovací opěrka nohou u golfek. Je potřeba nebo ne?

raubirka
28. zář 2009

Ahoj,
přemýšlíme nad koupí golfového kočárku quinny zapp, ominia, i cco pluto, a podobným typům takových kočárků, čtyřkolky, či trojkolky, které nemají polohování nožiček.
Máte s tím některá zkušenosti? Vadí Vám, že to tyhle kočárky nemají? Hlavně na spaní dítěte?
Děkuju moc! 😉

soanpe
29. zář 2009

raubi
polohování je hodně důležitý, aby se prckům nepřiškrtil krevní oběh.
vem si ,jak by ti bylo,kdybys byla 2-3 hodiny v pololeže a nohy ti visely dolů 😖
i v letadle doporučují při letu delším než 1,5 hod.procházky kvůli tromboze

Eliška je ještě malinká a v kočárku ti bude i spinkat, takže já to nevidím, jako šťastný výběr. Já zůstávám, co nejdýl to půjde, u sporťáku a golfky mám Maxi cosi city z bazárku,protože jsme je kupovala jako podvozek k autosedačce a hlavně se na něj dala připevnit i korba,takže do auta na cesty k dr. nákupy atd.ideální.

schwarzovka
29. zář 2009

jak píše soanpe, určitě si pořiď s polohováním nožiček...náš malej, ikdyž už je větší, tak má stále radši ty nožičky natažené, než když mu visí 😉

raubirka
autor
30. zář 2009

Holky díky!

tereziep
1. říj 2009

Já bych ho také koupila. Mám sporťák s polohováním a stále má malá nožičky natažené - a to je jí 15 měs. Vyhovuje jí to tahle. Pokud bych kupovala golfky, tak bych to chtěla taky. Mě se nelíbí, když dětem visí nohy z kočárku - musí to být dost nepříjemné.

mkr
1. říj 2009

na spaní je lepší polohování nožiček, známá měla bez polohování, malá jsem při spaní dávala nohy na madlo, takže velmi nepraktické

matra
2. říj 2009

Tak tak 😉 ,
to bylo taky hlavní kritérium při výběru kočárku. Je mi líto těch dětí jak vidím,jakjim ty nižičky visí 😠

robi
2. říj 2009

Taky jsem pro polohování nožiček. Naše malá je dost krátká, takže asi do 16ti měsíců měla pořád natažené nožky, protože stejně nedosáhla na tu dolní opěrku. A na spaní samozřejmě ideální. Teď jí to občas dám dolů, ale myslím,že jí to víc vyhovuje mít čapky natažený. Aspoň je má pod kontrolou 😀