Polohovatelné golfky, kde má dítě podložené nožičky

petrakm
15. čer 2011

Ahoj,prosím o typ nebo přímo link golf.kočárku,u kterých prcek muže ležet a nevisí mu nozicky..a hlavne jste s nim spokojene🙂)děkuji moc,Petra

schnek
15. čer 2011

mám Lira3, nový typ s polohováním nožiček a jsem nadšená. Nečekala jsem, že v 7m téměř odložím velkej kočár. Na kluky jsem golfky používala až cca od roka.

weri1
15. čer 2011

byl mi doporučenej peg perego pliko P3 a musím říct, že jsem ráda, že jsem si ho koupila. Fakt super

hehena
15. čer 2011

já mám Cybex Callisto, spokojená jsem. Jde téměř do lehu, odpružení na zadních kolech, ovladatelnost výborná, stříška se dá stáhnout až téměř k madlu, takže super, žádnej slunečník, clona nic - pohoda. košík nic velkýho, ale fajn. Vzadu na stříšce kapsa, polohování zad páčkou dolů, nahoru jen zatlačíš a ono si to chytá polohy, je jich tam asi 6, takže super. Jediný co, tak se mi zdá dost obr to madlo před dítě, ale vzhledem k tomu, že jezdíme bez něj je mi to jedno 🙂) jo a trochu mi chybí okýnko ve stříšce...

mamkamarketa
15. čer 2011

my mame cybex topaz. @hehena psala o cybex callisto,topaz je hoodne podobny,jen ma okynko ve strisce,je lehky (vynesu ho do tramvaje) a ma nosnost do 22kg vetsina golfek i sportaku jsou do 15kg. dokonce mam pocit,ze jde uplne do lehu 😉 ja osobne nemam rada polske vyrobky a jsem rada,ze Cybex delaji nemci 🙂
jinak za me nedoporucuju chicco multiway. jsem rada,ze jsem je rozbila a koupili sme cybex 😀

jajulin
15. čer 2011

už víc než rok jezdíme denodenně s Bumbleride flyer a žádné větší výhrady nemám. Tuto značku ale přestali do ČR dovážet, dá se sehnat spíš nějaký použitý na netu nebo v bazaru.

laloona
16. čer 2011

my máme bébé comfort loola up, dá se dát po i proti směru jízdy.spokojená jsem moc, jenže ho zas tolik nevyužiju a protože máme ještě dva jiné, prodávám.Jinak si myslím, že je moc fajn a má i hezké barvičky 🙂

benjik
16. čer 2011

My máme My Baby,je super,lehký,polohovatelná záda i nožky,snadno se složí a přitom má i na golfky dost velký nákupní košík.

timbouctou
16. čer 2011

chicco multiway taky nedoporučuju, my máme chicco ct04, to má velká kola a je fakt masivní, třeba i vhodný do mírnějšího terénu, polohovat jde skoro do lehu, nožičky jsou podložené, bouda se dá sklápět podle sluníčka klidně až na madlo 😉 My hodně výletujem, tak ho užijem. Jedině co, že se špatně vejde do kufru felicie, ten je malý, ale když se tam správně narafičí tak to taky jde. Mimochodem, kupovali jsme na Aukru už použité, a i tak nám odvozily oba kluky 🙂

storm07
16. čer 2011

My máme Inglesinu trip a zatím spokojenost

coxa
10. srp 2011

Máme Babypoint Picaso a zatím taky velká spokojenost, ozvláště kvůli nosnoti 😉

nae
10. srp 2011

ja nedam dopustit na Chicco Multiway - mame z druhej ruky, s nami si tiez uz uzil a je stale skvely, syn ma 2 roky a velmi rad sa v nom vozi a ked treba, aj sa v nom paradne vyspi.

ikarkulka
10. srp 2011

golfek, které mají polohovatelné nožičky a záda, je na trhu velké množství. bylo by lepší více specifikovat tvoje požadavky (klidně mi napiš do ip, můžeme tvůj úvodní příspěvek upravit).
případně odpovědi by taky mohly být více konkrétní. napsat: máme tyto a jsou supéééér - je sice supéééér, ale tazatalce to mnoho neřekne.
tak alespoň vypište, s čím jste konkrétně spokojené a co vám naopak na těch vašich golfkách vadí.
uveďte, kolik stojí, co všechno za tu cenu dostanete, co je nutné dokoupit. jak staré dítě v nich vozíte, nebo naopak jak malé bylo dítě, když v nich jelo poprvé apod.

puppi
10. srp 2011

My máme Cybex Callisto a spokojenost největší!!! Jako jeden z mála kočárků je už prakticky od narození, protože jde napolohovat do lehu, nožky jsou také polohovací a spojená rukojeť je super na ovládání.. neměnila bych a navíc tady v ČR není tolik vidět, což je příjemné.. 🙂

mpavlinka
10. srp 2011

Začali jsme Peg Perego Plikama, od 7 měsíců, pohodička, prostorné, pohodlné, až do lehu, bouda lze překlopit až před dítě - perfektní ochrana před větrem, sluncem apod. Pak jsem si koupila Pliko Switch - otočné směrem k mamce. Je sice těžší ale na malou vidím 😵

johnatanka
12. srp 2011

taky mám Peg Perego pliko 3 compact a spokojenost, pro malou absolutní pohodlnost a oceňuji překlápěcí boudu a stupátko vzadu pro staršího sourozence 😉

lenulab
12. srp 2011

Máme Babyponit Fortuna, polohovací záda i nožičky. Má pláštěnku i nánožník, malá kapsička pod rukojetí, na rukojeti "úložný prostor" 😉 A okýnko ve stříšce 😀 Za cenu 2600 kč jsem moc spokojená 🙂 Taky jsem nečekala, že tak brzo vyměním velkej kočár, ale nevyhovoval mi.

bufina
12. srp 2011

My máme Chicco Multiway a spokojenost, jde do úplnýho lehu, má polohování nožiček, jsem s ním naprosto spokojená a malej má pohodlí taky.

moninka
12. zář 2011

Máme Cybex Callisto 2011 a paráda, skvělé golfky, dobře ovladatelné jednou rukou, úžasná stříška a moc lidí ho nemá 😀

sabi.m
15. zář 2011

Máme Peg Pérego Sí, Quinny Zapp Xtra a Cybex Callisto. Všechny jsou super, každý má něco do sebe 😀

bielanevesta
15. zář 2011

My sme mali Dema lotus sport, bola v nich od 8 mesiacov, a lepšie golfky sme si vybrať nemohli 🙂