Polský Těšín. Kde tam prodávají kočárky?

badrick
24. bře 2011

Ahojte holky, moc prosím o radu.....Chceme jet v sobotu do polskeho tesina.....nevíte náhodou nektera z vas kde tam jsou nejake kamene obchody primo na kocarky? moc by jste mi pomohly. Děkuju předem

latvia
24. bře 2011
badrick
autor
24. bře 2011

jeeee děkuji ale tam už jsem nějake info scháněla a všichni říkají že tam nakupují ale nikdo nenapsal konktrétně kde ☹

latvia
24. bře 2011

@badrick tak sa skus este opytat na slovenskom koniku, staci len ked sa prihlasis pod svojim loginom a heslom ako tu, a opytas sa v tejto teme
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kociky-z-p...
je tam viac stran popisanych, mozno niekto bude vediet 😅

latvia
24. bře 2011

@badrick pripadne sa opytaj niektorych do ip, skopirujem ti niektore prispevky od inych uzivatelov

matahara
Ahojte
bola som v Polskom Tesine a nieco super.V kazdom detskom obchode boli znackove kocare napriklad Graco,Casualplay,Jane a Peg-Perego.Mi sme sa boli len pozerat,ale v predajni nam povedali,ze neni problem objednat do tyzdna ktoru znacku chceme.Poliaci maju sklady na tieto kociky a skoro o polovicu nizsie ako u nas.
Ak si chcete popozerat na internete kliknite si polsku stranku BOBO WOZKI DZIECIECE,ale v predajni su este lacnejsie.Napriklad Peg-Perego GT3 tam vysiel 18 000,- a plico 14 000,- Casualplay 16 000,-vsetko 3kombinacia.....Ja som este v 5 mesiaci,ale kupovat znackovy kocik pojdem len do Polska a co som kupovala kefku na vlasky zn.NUK tu stoji 225,-a tam 100,- taka ista!
Oplati sa platit zlotymi, priamo tam aj zmenit.
Tak nemusite baby vahat a kludne tam chodte.
Caute!

sonya73 Ahojte dievcata....
Ja by som chcela zareagovat na nakupy v Polsku.Som v 7 mes. A aj ked sa hovori ,ze by sa nemalo kupovat skor ako sa babatko narodi, ja som si uz vybavicku nakupila komplet.Aby som uz vsetko mala a bez stresu nahanat to potom. A vsetko som kupila v Polsku.Velmi som spokojna.Su tam fantasticke ceny koli krize a nasmu prechodu na euro. A hlavne aj kvalitne .Nakupovala som v meste Bielsko-Biala ,hned na zaciatku mesta (ak idete zo smeru Zilina-Cadca-Cesky Tesin-Polsky Tesin- Bielsko -Biala) je v pravo odbocka z cesty do velkeho nakupneho centra Auchan- tam je velka predajna firmy ,,Gluck" ktora ma pobocky po celom Polsku a maju tam naozaj vsetko a velmi kvalitne veci !!!!! Aj vam objednaju, ak nemaju. Adresa na nich : www.gluck.pl. Oni vyrabaju aj vlastne vyrobky napr.postielky, postelne pradlo atd.U nas ich predavaju vsade ,ale stoja este raz tolko ako priamo tam. Kociare su tam aj znackove a v polovicnych cenach napr.Casualplay S 4 - 8.100,- sk,Mutsy a Concord 8-9 tis. Ja som zaplatila za celu vybavicku: myslim tym sportovy kociar Casualplay S 4 aj s farebnou vlozkou(8050,-sk- u nas 15.800+ vlozka 1200,-) ,autosedacka prima polohov.(4100,- u nas 8200,-)) taska ku kociaru (720,- u nas 2100,-), postielka (1700,-), cestovna postielka ( 3950,- u nas 5700,-) easy fix do auta na autosedacku ( 4300,-, u nas 6000,-) prebalovaci pult s vanickou ( 4000,-) oblecenie do postielky ( od 1200,- krasny vyber) okolo 24.700,-sk a u nas by som zaplatila cca 45 tis. Oplati sa tam kupit aj napr.odsavacku na mlieko s flaskami Avent, kde ma sada vysla na 1320,- u nas 2300,-. Odporucala by som vam tam kupit velmi dobry a prakticky prebalovaci pult ,ktory som u nas ani nevidela: kovova konstrukcia,vanicka je na nozickach, ale zasunuta pod prebalovacim pultom.Ak idem kupat vysuniem si ju a vytvori sa taky trojuholnik na lavo vanicka a vpravo prebalovaci pult s troma polickami vo farbe prebalovacieho matraca.K vanicke je aj zavesna policka na mydlo,uterak.Je velmi prakticky a pekny.U nas taky nekupite !!! (cena 3900,-) Take doplnky ako napr. parny sterilizator ( 750,-sk u nas 1400,-) ohrievacku a udrziavac tepla na detske flase , detske oblecenie + cajiky Milupa je vyhodnejsie nakupit vo velkych potravinach priamo v tom OC.Je tam vynikajuci vyber a super ceny.Pr.Detske zamatove dupacky som kupila v ,,akcii" za 90,- sk !!!!!

latvia
24. bře 2011

janushka84
Ahojt Ellisabet, my sme boli túto sobotu v polskom tesine a boli sme sklamani z výberu kočíkov ktorý tam bol.. Neviem teda o aký más záujem, ale je tam v podstate len jeden obchod s kocíkmi, hned na zaciatku trhov, majú tam len polske značky a cenovo vychádzajú tak do 350 eur, známi si kúpili za 290 trojkombináciu Dorian.. My sme chceli pozrieť X-lander XA, ten sme našli v pevnom obchode nedaleko trhoviska, volal sa ONO. Predavač nám ale povedal, že X-lander vo všeobecnosti nie je hodný svojej ceny, že je zbytočne predražený.. tak sme boli sklamaní, pretože sme boli relatívne rozhodnutí, že ho zoberieme. Ako alternatívu X-landeru nám poradil značku Espiro GTX, pri nej sa dali otočiť v smere aj proti smeru jazdy všetky diely kočíka, čo by nám vyhovovalo.. Tiež nás celkom zaujalo, že značka Nurse je v podstate lacnejšia alternatíva Jané. Značky ako Jané alebo Concord sú veľmi drahé, také tam ani nemali.. Kebyže sa mám rozhodnúť či tam pojdem znova, tak podľa toho čo čítam, tak by som radšej šla do toho Noveho Targu.. Podľa obrázkov z obchodu som si to takto nejako predstavovala aj v tom Tešíne, ale nič také tam nebolo.

badrick
autor
25. bře 2011

jeeeee děkuji ti moc za tipy a příspěvky....jsi mooooc hodná....zkusím se ještě konktrétně zeptat těch holek díky moc Darina

petis
25. bře 2011

@badrick
Ahojky,
já bydlím kosek od Těšína, tak do PL občas jezdíme.
Jak už tady psaly holky, vedle malého trhu je obchod s kočárky, taky pak přímo na hranici, ale spíše tam jsou ty jejich značky nebo levnější varianty značkových kočárků.
My jsme kupovali první kočár v Polském Těšíně v kamenném obchodě, který není u Malého trhu, ale směrem k železničníu přejezdu, je přímo naproti křižovatce (neumím popisovat, ale jak byla kdysi výchozí hranice-stoupneš si k ní zády, a jdeš rovně-přijdeš na tu křižovatku a přímo naproti ní je dětský obchod).
Mají tam od kočárků levnějích jako třeba Mikado, tak i Xlander, casualplay, Jané ... teda teď jsem tam nějaou dobu nebyla, tak snad to ještě platí. My tam kupovali i postýlku, Angelcare ... vše vyšlo levěji.

badrick
autor
25. bře 2011

Moc ti děkuji.....opravdu moc....zitra to teda vyzkousime 🙂. Měj se pěkně pa

lucik239
24. čer 2011

ahoj baby neviete ci zozeniem v ceskom tesine kociky dorjan?A za aku cenu?

ffiinnkkaa
24. čer 2011

@petis X-lander v Polsku, proč jsem ho tam nikde neviděla 🙂 🙂

luca50
9. pro 2011

@petis Dobrý den chtěla bych jet do Polského Těšína teď v neděli. Myslíte že budou velké trhy?

jancip
9. pro 2011

Co jiného (a kde) kromě kočárku se dá v sobotu výhodně koupit v polském Těšíně pro mrňata či maminky?

marikaheb
7. dub 2013

Ahoj,
Chci se zeptat jestli mají v Polskem Tesine i kočárek golfový Nuna pepp?
Nevíte někdo .
Mockrát děkuji za odpověd Marika.

misa147
20. dub 2013

@petis ahoj a prosim te maji nejakou internetovou stranku na ten obchod?

darko12
20. čer 2014

W Tesine u reky jest super obchod s kocarky. Obchod se nazývá kocarky.PL, mají také internetový obchod, ale ceny jsou nižší v obchodě w Tesine. My jsme koupili Riko Nano Malachit 3w1, je krásný 🙂

riko74
13. črc 2014

Darko na kolik Vás vyšel ten Riko Nano? 🙂

babu150
21. led 2015

holkyprsím o radu potřebujeme sehnat kočárek tak do 4500kč seženu ho v polsku třeba v tom těšín jak jste psali děkuji moc za odpověd

denisamaz
12. pro 2017

@petis Dobrý den, nemohla by jste mi poslat odkaz na mapu kde jsou ty obchody s kočárky? Děkuji za ochotu

darko12
12. pro 2017

W Tesine w Centrum EURO BAZAAR.

blauen
12. pro 2017

Polským Těšíně podél řeky je tam obchod jak s kočárky tak s vybavením pro miminka. Je to třeba projít celé podél. Kvůli reklamacím doporučuji, ale stejně kočárek koupit polský ale u nás.

ver321
15. lis 2021

Zdravím, obnovím tady diskuzi....
Prosím o radu kam zajet, popřípadě přímo který obchod má vystavené a prodává kočárky Bebetto Tito 2020 v Polsku. Pojedeme směr Ostrava. Co jsem slyšela obchody jsou hned za hranicemi PL. Byla jste některá? Recenze...? Děkuji.