Pomozte mi, prosím, vybrat kočárek

beram
15. srp 2007

Ahoj holky a možná i chlapi, právě jsem ve stádiu, kdy vybírám pro mimi kočárek a už jsem docela vyřízená. Kočárků je strašně moc, každý prodejce mi doporučuje jiný. Proto se obracím přímo na vás, maminky a taťkové a prosím o vaše doporučení. Mé požadavky jsou následující:
trojkolka, kombinace
nafukovací kola do terénu
co nejlehčí
co největší vnitřní prostor korbičky (hlavně aby se na délku vešel prcek i v zimě)
jednoduše složitelný
Předem moc děkuji za jakoukoli radu.
Míša 😉

musko
15. srp 2007

Ahoj!
Už je tu viac diskusií na túto tému, hlave v Téme Tehotenstvo máš Výběr kočárku.
Podľa toho čo píšeš mi vychádza Bebecar trojkolka alebo X-Lander trojkolka, všetky majú aj možnosť pomocou adaptérov nacvaknúť autosedačku. Tieto dve značky hlavne podľa Tvojej požiadavky na veľkú hlbokú vaničku( Qunny a Jané ich majú malinké). No a možno ešte Peg Pérego a Cortina( ale tá myslím nemá nefuk. kola). Tak veľa šťastia.

dominica
15. srp 2007

Ahoj, neviem či ti pomôžem, pretože každý kočár má aj výhody a nevýhody. My máme Cam Cortinu X3 evolution, baby si tu o nej už písali a sme veľmi spokojný, Ale nemá nafukovacie kolesá a nie je moc ľahká, ale ja ju nezdvíham. Vo vchode si zídem pekne po kolečkách. Ináč je to trojkolka, má veľkú vaničku cca 80cm je to kočár, kárička a vajíčko a jednoducho sa skladá. Záleží aj koľko si ochotná investovať.

kim
15. srp 2007

Míšo, tak až na tu velikou korbu se s těmi požadavky shoduje můj favorit Peg perego GT 3, mám ho v albu...Nevidím, kdy čekáš dítko, takže s tím vejitím se do korby v zimě by mohl být problém...jinak velmi dobré články o kočárcích jsou na emiminu.cz, zkus to tam pročíst!!!!

tilly
15. srp 2007

hartan skater s

katarinkad
15. srp 2007

ja odporucam Casualplay S4. Je uzasny, vhodny ako do mesta, tak aj na prechadzky do lesa. Lahko skladatelny a z jeho sirokej ponuky si urcite vyberies co sa ti paci. Na prechadzke s tymto kociarom budes urcite neprehlaidnutelna. 🙂

lienka77
15. srp 2007

Mne sa paci Moon S3 od Babyweltu, ale neviem ci sa da v SK/CZ kupit...

petruci6
15. srp 2007

katarinkad nemas link na ten kociar, o tom som este nepocula

katarinkad
15. srp 2007

petruci6 skus pozriet. Kazdemu sa vsak paci nieco ine, takze to je tazko radit...
http://www.mimishop.sk/dadarka/katalog.php?typ=...

luculka
15. srp 2007
musko
15. srp 2007

Casualplay je krásny, ale má malú vaničku....

zzz
15. srp 2007

toto boli presne aj moje poziadavky - dlho sme chceli jane, ale nakoniec to bude Teutonia Spirit...http://www.teutonia.de/
ale rozhodnut sa je tazkeeee, oni su skoro vsetky podobne, len male rozdiely, hlavne je podstatne kolko chces investovat....

adetka
15. srp 2007

ahoj.. my mame Peg Perego A3... vyhody: ja super lahucky (8,2 kg), velmi dobre sa nim manevruje, ma velky nakupny kosik, lahko sklapatelny (skvely na tlacenie do kopcov, nosenie, prepravu v autobusoch i aute, taky mestsky kocik)... a aj ked ma male koliecka, jazdu po tazsom teren zvladne (vyskusane)... nevyhody: ziadne perovanie a mala vanicka (Mirka sa mi v nom v styroch mesiacoch do fusaku uz nezmastila)

na buduce by som si vsak vybrala alternativu: do 6. mesiaca velky hlboky kocik... s perovanim, sirokou vanickou... a od 6. mesiaca Peg Perego A3 😎

musko
15. srp 2007

Adetka - presne tak - po skúsenostiach človek uvažuje inak. 😉

anamor
15. srp 2007

mam podobnu predstavu na kocik ako ty, zatial uvazujem o Teutonii spirit a lacnejšia verzia Implast Bolder 3 /tá ma aj väčšiu hlbokú vaničku/

tilly
15. srp 2007

anamor, ako môžeš porovnávať nemeckú teutoniu a polský implast? 😀 jasné, že teutonia, v rakúsku sa dá zohnať aj lacnejšie a cez ebay sa dá zohnať úplne super, treba len poriadne číhať... 😉

anamor
16. srp 2007

tilly ja viem, ja to neporovnávam, ved píšem, že lacnejšia verzia, tých požiadavok, ktoré beram má.... to sa nedá porovnať... to mi je jasné.
ty si tilly odborníčka, čo vravíš na teutoniu spirit? tiež plánujem rakúsko alebo ebay, ak sa definitívne rozhodnem pre ňu, ale mne to nesúri....

katarinkad
16. srp 2007

Teutonia spirit sa paci aj mne. Nazivo som ten kociar este neodskusala, takze neviem ci je to pravda, ale citala som ze vraj je dost tazky. Preto sa priklanam viac ku Casual-u.
🙂

andy.a
16. srp 2007

beram,Casualplay je síce krásny a neprehliadnuteľný kočík,ako tu baby písali,ale je hrooozne ťažký...máme ho síce nie 3-kolák,ale S6..len podvozok má vyše 11 kg a s hlbokou vaničkou vyše 18 kg.. 😠 a keď tam dám malú,tak má 23 kg,to je už úctyhodná váha..

andy.a
16. srp 2007

myslím,že ľahučké sú Jané,my sme mali predtým Jané millenium,ale tam mi vadili golfové rúčky...ale bol veľmi ľahučký. 🙂 ..teraz by som ho prijala,nebyť tých golf.palíc,s ktorými sa zle manévruje,keď chceš vystúpiť napr.na obrubník,schodík a pod.. 😠
Jané sme mali na inzerát za 1O.OOO,pôv.cena bola 25.000 s komplet výbavou.
Casualplay máme nový,komplet výbava...cena hrozná...32.OOO.- 😠 😠 😠

anamor
16. srp 2007

Co sa tyka teutonii, tak starsie su vraj ozaj tazke, ale tetutonia spirit s3 je lahka, dokonca spirit s3 cs este lahsia... kvoli lahsej konstrukcii, vraj, teda pisu to. Tiez som nazivo neskusala. Takze co sa tyka vahy problem nie, skor je problem v cene.

elinor
16. srp 2007

ahojte baby, prosim vas mate nejake recenzie na X-lander? dakujem
cena je super, ale neviem ci sa da spolahnut na kvalitu. vie niekto poradit?

elinor
16. srp 2007

prvy plan pre kocik bol jasny: Jane. vyzera super, kvalitu tiez kazdy pochvaloval. ked som ale zbadala cenu, tak som si povedala ze to skusim s inymi kocikmi... 🙂 a este sa mi paci kocik Nurse, ale tu sa neda kupit hlboka vanicka,iba taka prenasacia a ta je velmi plytka. baby sa ma narodit v zime, takze hlboka vanicka bude podmienkou...

anamor
16. srp 2007

Vyhoda zimneho baby je, ze bude rast a na jar uz nebude potrebovat fusak a do vanicky sa ti tym padom zmesti, aj ked aj podla mna vyrabaju male vanicky. A X-landerovska je celkom este znesitelna. Inak je tu debata o xlanderoch, mrkni tam

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

elinor
16. srp 2007

ahoj anamor, dakujem za link, citala som tu diskusiu.. som zmatana, myslela som ze kocik uz moze byt vyrieseny.. teraz som na pochybach. kazdopadne ale dakujem, su to dobre rady na zamyslenie. ja nie som zastanca kupovat co najlacnejsi kocik,ale ani si nemyslim ze najdrahsi kocik = najkvalitnejsi. je to dilema 🙄

zzz
16. srp 2007

teutonia sa da vyhodne kupit aj v polsku... najprv som bola vo viedni, aj baby one aj v gutwein. V Gutwein mali lepsie ceny, ked sa zaregistrujete, ale dodacie doby 8 tyzdnov, a nemali ich ani v predajni,takze iba podla katalogu, co som nechcela...
v polsku sme sli do bielsko biala, co mame asi rovnako daleko, kde mi dali este kusok lepsiu cenu a termin dodania do 3 tyzdnov, a mali tam super vyber, a dalo sa pozriet aj viacero typov skladom.... tak uvidim,ci vsetko bude ok...

maryam
16. srp 2007

ahojte, ja tiez rozmyslam medzi teutoniou a hartan skater-om, ale nie nove, nasla som vyborne zachovale, max. 3-rocne za nejakych 6 tisic, takze uvidime...
Sledujem inzeraty kazdy den, hadam sa do septembra rozhodnem 🙂

maryam
16. srp 2007

a okrem toho, mi je luto, dat cez 15 tisic za kocik, alebo kolko vlastne novy stoji, lebo my sa väcsinou vozime autom, tak to bude len taky "prechadzkovy"

kocicatko
16. srp 2007

Ahojky, myslím, že super je Jané Nomad - trojkombinace. Je lehký, snadno složitelný, výběr je ve spoustě barevných kombinacích, je prostorný a vypadá dobře 😉

kristi
16. srp 2007

a co tento: Cossato Mobi

http://www.best4baby.cz/

nahore vlevo klikni a dozvis se vic, ma ho moje kamaradka, prvni cerveny v CR a je fakt super...

monkey1
16. srp 2007

kristi, je krasny, ale neni moc nizky? a nevies cca cenu? 😲