Pomozte mi, prosím, vybrat kočárek

beram
15. srp 2007

Ahoj holky a možná i chlapi, právě jsem ve stádiu, kdy vybírám pro mimi kočárek a už jsem docela vyřízená. Kočárků je strašně moc, každý prodejce mi doporučuje jiný. Proto se obracím přímo na vás, maminky a taťkové a prosím o vaše doporučení. Mé požadavky jsou následující:
trojkolka, kombinace
nafukovací kola do terénu
co nejlehčí
co největší vnitřní prostor korbičky (hlavně aby se na délku vešel prcek i v zimě)
jednoduše složitelný
Předem moc děkuji za jakoukoli radu.
Míša 😉

lipsa
30. kvě 2011

@camelinka 🙂 hlavne nech kocik sluzi a miminko nech je zdrave, milovane a stasne 🙂 Inak babulke ste vybrali krasne meno 🙂

mam4
30. kvě 2011

ahojte baby, nechcela by niektora z vas kupit high trek od bebeconfort ???? ak mate zaujem, kuk moj bazar 🙂 kludne piste aj ip 😉

ivanagab
2. črc 2011

@nasekuratko ahoj.. už som si vybrala úplne inú značku, pretože naživo nebol taky pekný... a mal veľa chýb, presne ako si vravela.... 😒

ivanagab
2. črc 2011

ahojte... 😅 chcela by som sa vás spýtať či mate niekto skúsenosť s kočíkom ESPIRO atlatic??? aký je??? nemate s ním problémy?? ďakujem 🙂

zewa11
2. črc 2011

@lipsa ja mam tiež JANE pripravený a je úžasný,pokiaľ môžem poradiť malú vaničku aj šporťák má VRAJ model 2010 pretože je tam preklápacia rúčka,inak 2008,2009,2011 sú veľké a kočík je super ľahký 😉

nasekuratko
4. črc 2011

holky, u me nakonec teda vede Dorjan Danny sport prestige 2011 nebo pak jeste (a tenhle u me vede asi o neco vic) JEDO FYN 4DS 2011 🙂

abc_def
8. led 2012

@zzz Ahoj, nepametas si ako sa volal ten obchod v polsku kde ste objednali tu teutoniu?
Ake mate s nou skusenosti?

darjanka
8. led 2012

@abc_def Ahoj, kočárek Teutonia bych v Polsku neobjednávala, já ho mam z Německa přes internet :www.babyonlineshop.de, byla jsem spokojená jako nikdy s ničim, přišel přesně v termínu, krásně zabalenej a když jsem ho potřebovala poslat na servis sami objednali GLS .... a na meily reagujou brzo a všechno hned vyřeší.

ellaell
9. led 2012

@abc_def - Teutoni mám a jsem s ní spokojená. Ale určitě bych si ji neobjednávala v Polsku, když si ji mohu objednat přímo v Německu, kde ji vyrábějí.
Já si ji koupila přímo v Liberci ve specializovaném obchodě, protože v případě potřeby mohu do krámu přijet na přímo na místě mi ji opraví. Navíc už jsem tam asi dvakrát byla se na její stav zeptat, když se mi něco nelíbilo. Nic jí ale nebylo. Jela jsem tam, protože to není levný kočárek a protože ho mám v záruce, tak abych něco nezanedbala 🙂

zzz
9. led 2012

@abc_def som s nou spokojna....mame ju uz 4 roky..... mala som medzitym aj ine kociare,ale teutoniu si nechavam stale....
neviem preco ostatni neodporucaju nakup v polsku....ja som mala len a len dobre skusenosti....vsak je to ten isty vyrobok,cenovo to bolo pre nas zaujimave.... bola som vtedy vo viedni v gutwein a aj v baby one...ale vtedy ho nemali na predajni, dal sa len objednat cez katalog...ja som ho ale chcela vidiet...a v polsku mali vsetky typy skladom, dokonca aj viacero farieb....